Ігри Скажена баба втекла з психлікарні

Опис категорії

Для будь-якого геймера, яким властиве почуття гумору будуть цікаві онлайн ігри скажена баба втекла з психлікарні доступні безкоштовно на нашому порталі. Кумедній злісної старушонке злегка вижила з розуму нудно і нудно в лікарні на примусове лікування. Вона систематично розробляє різноманітні плани втечі, а вам належить допомогти їй уникнути примусового лікування. Станьте координатором переміщень забавною пацієнтки психлечебницы, енергійно носящейся вулицями міста і наводить страх на випадкових перехожих. Допомагаючи навіженої пацієнтці, ви отримаєте масу задоволення.

Божевільну бабку зупинити неможливо

Забавні ігри з комічним сюжетом про пригоди старої пацієнтки психіатричної лікарні Енгрі Гран байдужими не залишать нікого. У навіженої старої мізки завжди спрямовані тільки в одному напрямку. Необхідність вчинити втечу стала для неї сенсом життя. І якщо навколо стіни, обнесені колючим дротом, то бабуся готова навіть ядром побути, лише б опинитися на волі. Лікарів і санітарів не позаздриш. Адже встигнути за старою практично неможливо. Для неї просто не існує перешкод, а хвороблива уява робить її ще і безстрашною.

Швидкості ненормальною може позаздрити будь-спринтер. Онлайн ігри бабуся втекла з психлікарні цікаві тим, що вже з самого початку починається нестримні веселощі. Злісна баба вилітає з дверей, як пробка з пляшки і починає носитися по вулицях, змітаючи все на своєму шляху. Її не бентежить ні пори року, ні зовнішній вигляд оточуючих. Що килим мимо летить, що машина проїжджає, їй все одно. Бабуся біжить дорогою, збиваючи зустрічних перехожих і віртуозно допомагати йому ухилятися від різноманітних перешкод. Для неї не становить особливої праці прошмигнути під колесами величезного рухомого рефрижератора або перестрибнути через легковий автомобіль. А збиваючи з ніг мирних жителів, вона стає тільки сильніше і впевненіше. До того ж на втрачені ними гроші можна одягнутися, що в свою чергу дасть нашому герою надію на те, що працівники психлікарні не зможуть її відразу дізнатися.

Хуліганство у баби в крові

Цієї божевільної нічого не варто огріти зустрічного перехожого важкою сумочкою або вирваним з потрохами дорожнім знаком автобусну зупинку. Під час своїх перших пагонів божевільна бабця іноді уповільнювала хід, час від часу хапаючись за поперек. Однак з кожним разом бабуся набирається досвіду і фізично ставати здоровішими і витривалішими. Це розуму за гроші не купиш, а запас розтраченої енергії в грі поповнити точно можна. Навіть в ожеледь наша героїня почуває себе чудово і впевнено, при бажанні стара запросто змогла б дати фору будь-якому ковзаняреві.

до Речі, арешт їй не страшний. Ну хто її чокнутую довго в тюрмі протримає? До того ж з в'язниці втекти теж раз плюнути. Потрібно тільки гармату спорудити, та прорахувати траєкторію польоту, а вважати синці не в її правилах. Літав коли-то на ядрі знаменитий барон Мюнхгаузен, значить, і вона зуміє перестрибнути через паркан, головне не зациклюватися на невдачах і відновлювати спроби знову і знову.

Хоч бабуся й злобна, а допомагати їй хочеться знову і знову. Завзята графіка і відмінна робота аніматорів роблять все частині онлайн ігри скажена бабуся втекла з психлікарні дуже популярними. Завдання гравця полягає в тому, щоб втеча закінчився хепі-ендом.

Як правильно управляти бабулей у грі

Врахуйте, що чим довше бабуся біжить, тим швидше вона це робить. У вас одне завдання-зробити так, щоб перешкоди, що трапляються на шляху не стали причиною її чергового ув'язнення в лікарню. Спочатку ви гордо лине по білій смузі. Проте угледівши монети, щоб їх зібрати слід відкоригувати траєкторію руху. Адже гроші, які ви зберете знадобляться по-любому. Втеча повинен бути гідно профінансований! Ще один момент: не намагайтеся обійти пішоходів, що йдуть вам назустріч, колошматьте їх сильніше, так ви заробите для ненормальною більше бонусів і поліпшень. Буває ж таке, від рівня адреналіну в крові не тільки настрій у втікачки піднімається, але ще й характеристики стають краще.

Пам'ятайте, що за допомогою клавіші Z ваш герой почне бігти трохи лівіше, а при натисканні на X прийме вправо. Згорнути на сусідню вулицю у цій грі можна за допомогою стрілок вліво і вправо. Будьте обережніше, намагайтеся реагувати швидко, не дайте бабці зі всієї дурі влетіти в стіну головою, а то у неї з мізками і так проблем вистачає. Стрілка вгору дасть можливість вижила з розуму перестрибнути будь-яка перешкода, а натиснувши стрілку вниз, ви побачите, як спритно бабуся, пригинаючись, робить підкат. За допомогою пробілу ви зможете використовувати інвентар, а натиснувши на кнопку P, будете мати можливість трохи перепочити. З гарматою все ще простіше, і траєкторія польоту і прискорення регулюються за допомогою миші.

Борючись з інопланетянами або динозаврами, перемахивая через які всілися на шляху йогів або минаючи развешенное білизна, перестрибуючи через ями, і, ухиляючись від машин, не забувайте про те, що настирливі доктора не дрімають. На нашому сайті ви можете грати у всі існуючі ігри скажена баба втекла з психлікарні, так що набирайтесь терпіння і вперед! Щоб поставити новий рекорд всього-то знадобитися — збити побільше перехожих. Ставитеся до того, що відбувається з притаманним вам почуттям гумору, і тоді ви отримаєте масу позитивних емоцій від спілкування з цією забавою, хоча і вижила з розуму старою.

.