Ігри Папа Луї

Опис категорії

Якщо хочете навчитися готувати і дізнатися якомога більше про те, яким чином можна заробити на смачної їжі, то ігри Папа Луї як раз те, що вам потрібно. Ось де можна проявити свої кулінарні здібності в повній мірі. Крім усього іншого вам знадобляться вправність і кмітливість, уміння швидко приймати рішення і діяти кухонним начинням . У компанії з веселим кухарем нудьгувати не доведеться. А ось дізнатися безліч кулінарних секретів можна запросто.

Папа Луї і його команда

Різнопланових ігор про пригоди харизматичного кухаря Папи Луї дуже багато. Серед них квести і пригоди, ігри про розвиток бізнесу, пазли та розмальовки. У деяких всім заправляє сам Папа Луї, а є і такі, де з поставленим завданням доводиться справлятися юним поварятам Марті і Риті. Саме молоді кулінар з солідним стажем поступається місце там, де можна придбати масу корисних знань, які стосуються не тільки приготування їжі, але і управління бізнесом. Ось одна з причин по якій ігри про Папу Луї цікаві не тільки дівчинок, але й хлопчиків.

До того ж у деяких реченнях потрібно не готувати їжу, а, навпаки, від неї позбавлятися і встигати від неї вчасно ухилитися. Можна тут по необережності або по недосвідченості в морозиві потонути або в зуби до гігантського гамбургеру догодити, а можна і відбитися від всіх перчиком і помідорів. Починайте грати, буде цікаво і весело. Разом з Татом Луї і його командою ви зможете навчитися не тільки готувати, але і кухонною лопаткою відбиватися від ворога у разі необхідності.

Страшні сни Папи Луї

Якщо хочете дізнатися що може послужити приводом для паніки чудового кухаря, то спробуйте дізнатися у Папи Луї, що йому снитися. Тільки не дивуйтеся бурхливої фантазії чудового кулінара і чудового менеджера.

Це вдень Марті, Рита і сам Луї солять, варять, смажать, печуть, шматуючи при цьому овочі і змішуючи інгредієнти. При цьому догодити в процесі гри намагаються кожному клієнту. Обслуговують всіх чітко і швидко, чудово при цьому розуміючи, що від швидкості і якості обслуговування безпосередньо залежить розмір чайових. До речі, відмінний менеджер Папа Луї навіть дозвілля для завсідників організував. Присутні в грі гойдалки-каруселі та інші нейтралізатори для особливо поспішають любителів смачно поїсти.

А вночі, коли Папа Луї засинає йому знятися кошмари. Самі подумайте, якщо ваші потенційні клієнти, любителі смачненького, раптом опиняться на місці тих ласощів, які вдень встигли спробувати... загалом, насильно змушувати клієнтів тут точно не будуть, а от заморити голодом зможуть точно і в клітку посадити теж. Ось і виходить, що потрібно рятувати своїх улюблених клієнтів у що б то не стало, а інакше можна і по світу піти.

Що врахувати при рятуванні

Якщо ви вподобали ті ігри Папа Луї в яких потрібно виручати з біди своїх потенційних клієнтів пам'ятайте про те, що справа ця непроста і трохи незвичне. Керуючи стрілками та натисніть клавішу «пробіл» гравці повинні в ідеалі не тільки знищити войовничі овочі, фрукти та інші категорії нападників, але і всі грошики на своєму шляху зібрати. Від того наскільки багато бонусів ви заробите за гру залежить і кінцевий результат. До речі, переходячи від одного рівня до іншого можна змінювати героя, вибираючи не тільки інший персонаж, але і інший вид кухонного зброї.

Численні заклади

Якщо добре розібратися, то відразу стане ясно, що Папа Луї особистість непересічна. Він вміє не тільки смачно готувати, але ще і сам процес організувати. При цьому він ніколи не зупиняється на досягнутому, а вкладає гроші в нові підприємства. Ось чому під час гри Папа Луї в деяких з своїх кафе і закусочних може і зовсім не з'явитися. Бізнес налагоджений, відвідувачі задоволені, і працівників собі наш герой вибирати вміє.

Папа Луї є власником найсмачніших закладів. Пампушки і тістечка, морозиво і піца, паста та гамбургери – ось далеко не всі смаколики, якими можна поласувати з його подачі. До речі, у гравців завжди є можливість відзначитися, проявити моторність і отримати пристойне місце роботи. Дуже часто Папа Луї оголошує конкурси на вакантне місце. Ось господар, який завжди цінує чужу працю і відноситься до своїм працівникам майже з любов'ю.

Пристрій ігор

Вам належить під час гри обслуговувати велику кількість відвідувачів і довести, що ви не тільки вмієте отримувати прибуток, але і розумно вкладати виручені гроші в розвиток. Гравцям буде потрібно не тільки знання кулінарних хитрощів, але і навички менеджера. При цьому щоб залучити клієнтів навіть парк атракціонів доведеться спорудити, а про те, що в самому закладі все має бути за вищим розрядом ви і самі вже догадалися.

Якщо ви ще не знайомі з харизматичним Луї і його помічниками, то саме час стати частиною його команди. У такій компанії навчать тільки хорошого. Грати тут не тільки цікаво, але і корисно. До того ж ігрові пропозиції настільки різноманітні, що вибрати відповідну гру зможе кожен. Все залежить від ваших уподобань. Одним більше сподобатися розвивати бізнес і готувати, інші навпаки, пустятся в захоплюючі пригоди, щоб врятувати завсідників від збунтованих сендвічів і бутербродів або не дати їм потонути в морі з морозива. Найцікавіше попереду. Ніколи не забувайте про це.

.