Ігри Кішки

Опис категорії

Як же багато на світі кішок! Пухнастих і гладкошерстых, смугастих, плямистих і мають однотонний колір. Дуже багато з них є предметом гордості своїх господарів. На жаль, не завжди можна собі дозволити мати муркотливе одного будинку, якраз ігри про ці створіння і стануть у такому разі хоч якоюсь альтернативою. Кішки чарівні, звичайно ж, віртуальний муркіт не зможе розміститися у вас на колінах, зате настрій підніме запросто і позитивом на весь день зарядити зуміє. Ігри кішки допоможуть підняти вам настрою і навчать дітей звертатися з домашніми вихованцями.

Кошлаті улюбленці

Ігри про кішок різноманітні. Їх, мабуть, не менше, ніж самих представників сімейства котячих. Зустрічаються серед них бродилки і стрілялки, квестові ігри і маджонги, малювалки. Загалом, кожному, хто побажає провести вільний час в котячої компанії, знайдеться забава до душі, головне не зволікати з вибором, ну а віртуальних нявкаючих вихованців на всіх вистачить.

Кому з гравців будуть цікаві пазли із зображенням кішок різних порід, а хтось навпаки вирішить сам підібрати для мугикаючи не тільки вбрання, але навіть форму хвоста і вух. Для всіх без винятку заняття по душі знайдеться.

Догляд за мурлыками справа непроста

Інколи нелегко буває догодити кішкам або їх господарям. Дуже цікавими в цьому відношенні різнопланові гри по догляду за тваринами. В якийсь з них потрібно буде подбати про котячому самопочутті, а в якийсь привести в порядок улюбленого котика, зробивши йому модну зачіску та педикюр. При цьому дуже важливо не тільки надати допомогу або бездоганно обслужити чотириногого друга, надавши всі необхідні грумінг - послуги, але ще й господарям тварин догодити. Хоча управління в подібних іграх досить просте, все ж є тут і свої тонкощі.

Тільки грамотне використання підказок у сполученні з віртуозною використанням мишки дасть можливість у всьому вчасно зорієнтуватися. Зазвичай в таких іграх з кішками над відвідувачами віртуальних салонів виникають не тільки індикатори настрої, які свідчать про готовність прийшов почекати деякий час, але і про те за послугами якого роду вихованець був приведений на прийом до ветеринара або в салон краси.

Існує тут, як і в реальному світі, і черга, і невдоволення через те, що доводиться чекати, і, звичайно ж, подяку задоволених клієнтів і їх улюбленців.
Іноді доводиться доглядати за великою кількістю кішок одночасно. Тоді все, що відбувається щось починає нагадувати старання Маленького Мука, намагається догодити хвостатим бестіям злої чарівниці. І тільки чіткі злагоджені дії з боку гравців зможуть привести до хорошого кінцевого результату.

Кішка завжди гуляє сама по собі

Скільки кішку не пести, а хвостом вона повиливать не почне, а ось трубою його підняти, так це запросто. На відміну від собак, далекі родичі левів та тигрів волелюбні і завжди роблять тільки те, що їм захочеться. Ось чому у багатьох іграх про них сюжет розвивається непередбачувано. Кішки вирушають в пригоди на пошуки їжі або просто заради цікавості. В такі моменти зробити їх шлях безпечним і комфортним не завжди просто. В подібних іграх про кішок доведеться дуже постаратися: іноді потрібно буде для того, щоб продовжити шлях розгадати чимало ребусів і логічних завдань. При цьому забувати про те, що будь-який з представників сімейства котячих, навіть в іграх, чудово лазить по деревах не варто. Навіть їх боязнь води досить відносна. Завжди можна знайти спосіб подолати водну перешкоду, особливо враховуючи тягу останніх до пригод і бонуси у вигляді смачної апетитною рибки.

На що ще здатні кішки

Ніколи не варто задавати питання на що здатні кішки, краще довідатися, чого ж вони не вміють. А не вміють вони одного: смирно сидіти на одному місці. Зате з ними ніколи не засумуєш. Вони можуть послужити навіть затичками для гармат, особливо якщо стріляти доводиться по собакам. Живучість і витривалість дозволяє їм безстрашно лізти в дуло гармати, щоб мати можливість знищити гавкаючих ворогів або, як мінімум, доставити їм якомога більше неприємностей. Те ж стосується і полювання на мишей. Тут вже винахідливості чотириногих мисливців немає рівних. Згадаймо хоча б знаменитих Тома і Джері. До речі, ігор з участю цієї нерозлучною, вічно конфліктує парочки більш ніж достатньо.

Кішки здатні і на інші подвиги. Вони можуть відправитися в далеку подорож слідом за господарями, навіть на перельоти через океан ці нявкають особи здатні, але от сидіти після всього цього на місці, на жаль, їх не змусиш. Взявши з собою на відпочинок цих мілашек, потрібно бути готовим до того, що розшукувати їх доведеться в самих несподіваних місцях, іноді при цьому ризикуючи не тільки власним здоров'ям, а й життям.

загалом, з кішками нудно не буде ніколи, нікому і ніде! Ігри кішки для дівчаток та хлопчиків — це те, у що повинен пограти кожна дитина. Згадайте про це, підшукуючи собі заняття по душі. Мугикаючи з мультяшок для самих маленьких геймерів і чарівні кішки різних порід для гравців постарше завжди чекають вас. У компанії цих чотириногих істот точно не засумуєш, адже вони вимагають не тільки поваги до себе, але і вашої уваги, а вони відплатять у відповідь своїм мурчанием і вдячним «Мяу!», ось це вже точно не викликає жодних сумнівів.

.