Ігри Рапунцель

Опис категорії

Бути десятої диснеївській принцесою дуже відповідально. Саме така честь випала на долю однієї з героїнь казок братів Грим Рапунцель. До цієї події з нуликом на кінці приєдналося ще одне, випадково так вийшло чи навмисно, але саме казка про довговолосою красунею Рапунцель стала 50 за рахунком повнометражним анімаційним фільмом, знятим на диснеївській кіностудії. А ось те, що бюджет цього фільму склав 260 млн. доларів факт безперечний, як і те, що аніматорам потрібно було в останній сцені вмістити цілих 3 тисячі городян, обрадуваних поверненням принцеси. Ігри Рапунцель для дівчаток дозволять вам прийняти участь у продовження пригод юної принцеси.

Про мультфільм Рапунцель

Слідом за першим мультфільмом, який побачив світ у 2010 році, невдовзі вийшов і другий короткометражний. Не за горами той момент, коли глядачі зможуть оцінити довгоочікуване продовження. Планується на 2015 рік. Дуже багато чекають його з нетерпінням, адже історія про красуню з чарівними волоссям підкорила серця мільйонів. А поки новий мультфільм ще не вийшов, ігри про Рапунцель продовжують виходити з періодичністю в кілька місяців.

Все почалося з сонячної краплі, на місці падіння якої виріс чарівна квітка, що володіє унікальною здатністю зцілювати, повертати молодість. Саме ця квітка, а точніше його унікальні властивості і послужили початком цієї чарівної і дуже заплутаній історії.

Дівчина з вежі і світ, який її оточує

Перебувати в ув'язненні без малого 18 років і свято вірити в те, що це на благо може тільки любляча дочка. Саме такої доброї чуйною і наївною була Рапунцель, юна красуня з чудовим голосом і дуже довгими розкішним волоссям.

Крім своєї матінки Готель вона спілкується тільки з маленьким хамелеоном по імені Паскаль, про існування якого її сувора матінка навіть не здогадується. Саме цей звір, навіть не вміє говорити є одночасно другом і наставником милої дівчини.

За 18 років ув'язнення Рапунцель навчилася дуже багато чого. Вона займається створенням затишку всередині башти, вміє чудово готувати, ліпити горщики і свічки, вміє шити і в'язати чудово малює, але при цьому весь час задається питанням про те, коли ж почне жити по-справжньому. Є у Рапунцель заповітна мрія побачити вогники. Дівчина навіть намалювала їх на одній зі стін башти.

Випадок, який змінив усе

Зустріч з головним злодієм королівства Флином Райдером змінила все. Цей юнак, що викрав корону, і визволив Рапунцель від наполовину добровільного ув'язнення. Випадково потрапивши в башту, хлопець змушений заради порятунку власної шкури піти на продиктовані дівчиною умови, відвести її до вогників, які з'являються в небі щорічно в день її народження. Саме від нього Рапунцель дізнається історію про зниклу принцесу, в пам'ять про яку король з королевою і запускають щороку в небо тисячі ліхтариків.

Свобода, дивовижний навколишній світ, знайомство з новими людьми, нехай навіть з розбійниками закладу з сумнівною репутацією, і дивовижну подорож з масою небезпечних пригод зблизили молодих людей рівно настільки, що вони закохуються одне в одного.

Шанс помститися Райдеру

Мистецтво маніпулювати людьми дано не багатьом. Підступна злісна Готель володіє ним досконало. Розуміючи, що на карту поставлено абсолютно все, вона зв'язується з подільниками Райдера в надії повернути все на свої місця і надалі продовжувати користуватися чарівним даром Рапунцель. Готель надає корону дівчині і радить повернути її Райдеру для того, щоб переконатися в тому, що крім цієї речі молодій людині нічого від неї не треба. Розіграна перед Рапунцель комедія була настільки правдоподібна, що дівчина починає вірити в те, що "Юджин", а саме таким було справжнє ім'я її коханого, її покинув.

Справжня дружба: ось яка вона

Повернувшись у вежу після подорожі, Рапунцель швидко усвідомлює, що вона і є зникла принцеса. Від наївності дівчата не залишається і сліду. Обман розкрито, зло скинула маски, але є і добро, яке принцеса встигла подарувати оточуючим всього лише за день спілкування з ними. Розповівши завсідникам таверни, до речі сказати запеклим розбійникам, про свою мрію, Рапунцель заодно дізнається і про їх потаємних бажаннях, ніж назавжди завойовує любов і повагу у настільки своєрідною публіки. Навіть капітанський кінь Максимус, який мріяв тільки про те, як зловити Райдера, після бесіди з Рапунцель змінює гнів на милість і стає кращим другом молодих людей. До речі сказати, саме він і є організатором втечі Юджина і сам доставляє останнього до вежі для того, щоб врятувати юну принцесу.

Коли одна мрія збувається, її замінює інша

Мрії бувають різними. І як правильно зауважив Юджин, коли одні з них збуваються, їх тут же змінюють інші. Мрії в цій заплутаній історії збулися абсолютно у всіх: у короля з королевою, знайшла свою давно зниклу дочку, у Рапунцель і у Юджина, що знайшли один одного, навіть у добродушних веселих розбишак, які допомогли Юджину втекти з в'язниці для того, щоб врятувати свою кохану від злої і підступної баби Готель.

Звичайно ж, все закінчилося весіллям. А інакше і бути не могло. Була ще історія про весільних кільцях, вельми повчальна, забавна і при всьому цьому залишилася таємницею для багатьох запрошених, а також ігри з Рапунцель розповіли нам кілька цікавих історій.

Попереду той час, про який так мріяла Рапунцель. Нарешті-то вона почне жити по-справжньому. І дуже сумнівно, що одного разу відчувши дух свободи, вона разом зі своїм красенем-чоловіком зможе всидіти на місці. Попереду у цієї парочки ще маса цікавих пригод.

.