Ігри Герої ударного загону

Опис категорії

Дуже яскравими, оригінальними і захоплюючими сюжетними платформерами є онлайн ігри герої ударного загону 2 і 3, причому в них можна грати безкоштовно прямо у цьому розділі. Ці платформери затребувані не тільки юними аматорами постріляти, але так само представляють інтерес і для досвідчених геймерів старшого покоління. Відмінна фізика і здатність керувати не окремим персонажем, а цілою командою вигідно відрізняє ці дій із загального ряду стрілялок для хлопчиків. Достаток зброї і маса можливостей для того, щоб досягти шляхетної мети, якої завжди є порятунок людства, робить їх особливо популярними.

Загальний командний дух — запорука перемоги

Команда згуртована і, прагне досягти поставленої мети, це завжди добре, а враховуючи те, що вона складається зі справжніх профі, здатних знищити цілу армію і тим більше. Ігри герої ударного загону зведені сьогодні в культ. Закінчений сюжет кожної окремо обраної місії, наявність величезного арсеналу зброї і відмінна графіка чимало сприяли цьому. Шанувальників у цій стрілялки дуже багато, а охочих відчути себе координатором дій супер бійців, ще більше.

Особливо примітно і те, що у кожного з бійців своє оснащення і озброєння. Саме це і робить кожного члена загону спецпризначення затребуваним і незамінним, а гру ще більш цікавою. Одному з них притаманне одні навички, інший навчений інакше. Але всі вони професіонали, стійкі та витривалі, безстрашні і відважні. Достаток зброї і екіпіровки робить кожного із захисників людства яскравою індивідуальністю. При цьому всі вони — одна команда, що має високу мету, і готова заради її досягнення.

Особливості управління командою

Під час виконання чергової місії можна змінювати не тільки гравців, але і їх озброєння. Робити це не складно, а з урахуванням того, що зброї в арсеналі понад 65 одиниць і обмундирування і бійців понад сучасне навіть цікаво. По мірі того, як ви керуєте тим чи іншим членом команди, він набуває дорогоцінний досвід і покращує свої характеристики, стаючи менш вразливим і більше прокачаним.

Грати в герої ударного загону 2 онлайн дуже цікаво, так що нудьгувати вам не доведеться. Місії різні, рівні не схожі один на інший, весь час відбувається зміна сюжету, карти ігри, а за умови, що ви самі вибираєте того з героїв, який на вашу думку здатний принести більше користі саме на цій ділянці, то і варіанти проходження одного і того ж місця будуть різними. Адже озброєний кожен з бійців по-різному, і навчання військовій справі кожен з них отримав у своїй спецшколі. Це тепер всі вони стали непереможною командою. Переходячи з одного рівня в інший, ви зможете давати можливість кожному з героїв перепочити, але при цьому не забувайте враховувати те, що міцніше і сильніше кожен з найманців стане, саме виконуючи завдання і ризикуючи собою.

Отже:

  • прицілитися або стрельнути ви зможете за допомогою миші;
  • переміщатися доведеться, використовуючи стрілки або клавіші W A S D, при цьому натискання стрілки ВГОРУ або W дозволить бійцеві зробити стрибок, а стрілки ВНИЗ або S дасть можливість присісти;
  • за допомогою клавіші SHIFT або Q, ви зможете змінити зброю вибраного бійця;
  • натиснувши CTRL або Е активуєте супер атаку;
  • щоб здійснити перезарядку скористайтесь R.

Нелегко рятувати людство

Місії в кожній компанії неоднакові. У цій грі, перед командою, як і годиться, ставляться різні завдання, а це означає, що й тактичні рішення для виконання того чи іншого завдання будуть прийматися різні:

  • у битві на смерть (deathmatch) доведеться укласти якомога більше ворогів;
  • обіграти ворога, захопивши важливі документи і доставивши їх на власну базу, не давши супротивникові зробити те ж, доведеться в завданнях з захопленням прапора (Capture the Flag);
  • бути швидше противника, домінувати над ним (Domination), утримуючи ті чи інші об'єкти довше супротивника теж доведеться.

Якщо ж ви не володієте достатньою кількістю часу для проходження місії, то можна спробувати свої сили бліц – грі, яка називається Виклик, погодьтеся, назва багатообіцяюче.

На сьогоднішній день випущено дві частини гри і обидві вони захоплюючі і цікаві. Проте нещодавно вийшла і абсолютно безкоштовна гра герої ударного загону 2, володіє великим арсеналом зброї і більш якісними місіями. Але незважаючи на переваги другий частини, більшість геймерів проходить їх обидві, причому по кілька разів, змінюючи при цьому героїв і рівні складності. Незмінними в цих барвистих безперервних екшенах завжди залишаються дивовижна графіка, відмінна озвучка, гідна фізика і багатство вибору.

Стань героєм ударного загону

боєздатний Загін настільки, що запросто може прийняти бій посеред пустелі або на території секретної лабораторії, з легкістю б'ється летить на літаку або в поїзді і навіть на орбітальній станції невідомого походження. Для справжніх профі перешкод просто не існує. Ця стрілялка захоплює на стільки, що фанати з нетерпінням чекають, коли вийде гра герої ударного загону 3, однак дата її виходу невідома.

У першій частині гри герої ударного загону членів команди четверо: снайпер - найманець, величезний здоровань, більше схожий на танк, медик і командос. У другій частині чисельність загону становить п'ять осіб: інженер, генерал, снайпер, джаггернаут і найманець. Кожен з бійців має відмінний послужний список і удостоївся честі потрапити в загін саме завдяки своїм бойовим якостям. У кожного з бійців свій арсенал зброї, всі вони володіють якимись здібностями, вміють працювати в команді чітко і злагоджено. Є у героїв ударного загону і система заохочень. На різних рівнях за виконання тих чи інших спецзавдань вони заробляють не тільки очки досвіду, але і ордени з медалями.

Досить цікавим доповненням другого рівня гри стала присутність однорукого бандита, тепер у гравців з'явився шанс не тільки заробити нову зброю, але і виграти його, однак будьте обережні, завжди пам'ятайте про те, що можна просто програтися, розтративши марно все, що було накопичено раніше. Яку з ігор ви не вибрали, очевидним залишається одне, від неї буде складно відірватися. Ну а якщо ви не можете дочекатися продовження і хочете негайно грати в герої ударного загону 3, ви можете сказати, що недавно вийшла гру для смартфонів і планшетів компанії Apple під назвою Strike Force Heroes: Extraction.

.