Ігри кульки

Опис категорії

Напевно, кожен хоч раз у житті грав в кульки стрілялки під назвою Бабл Шутер (Bubble Shooter) і це не дивно, враховуючи її широке розповсюдження на мобільному ринку, а в особливості на планшетах і смартфонах. В ігрових магазинах присутні більше 100 варіацій даних ігор, а все тому що сама механіка Бабл Шутер дуже проста і підходить для всіх віків. Граючи в ці аркади кожен день, ви зможете не тільки розвинути свої інтелектуальні здібності, але і просто відпочити від важкого дня. Спеціально для вас ми підібрали абсолютно безкоштовні ігри кульки стрілялки в які можна грати онлайн!

Історія створення гри Бабл Шутер

Перша гра Bubble Shooter — офіційна прародителька жанру була показана світу і представлена на PC для Windows в далекому 2001 році компанією Абсолютис, що займається розробкою казуальних ігор. Буквально через кілька місяців гра, розрахована, як здавалася розробникам, на дитячу аудиторію, поширилася на сотні тисяч комп'ютерів, а завдяки її простоті і непересічність, основною аудиторією Бабл Шутер стали домогосподарки, офісні працівники та інші люди, які вирішили відволіктися від повсякденних справ або роботи на 20-30 хвилин. Движок гри є сумішшю тетрису, зуми і луксора. Що дивно, з 2001 року минуло вже багато років, а популярність стрілялки кульками нітрохи не зменшилася, а, завдяки поширенню мобільних пристроїв, навпаки — зросла, причому в багато тисяч разів.

Зараз, пограти в одну з ігор цієї серії ви можете не тільки на комп'ютерах сімейства Windows, але і на Mac, Linux, на приставках Xbox, Sony Play Station? а також на всіх популярних мобільних пристроях. За оцінками фахівців, аудиторія сімейства ігор кульок стрілялок на даний момент становить близько 50 мільйонів осіб, що в 100 разів більше, ніж було під час «першого пришестя» даних ігор у 2001 — 2004 роках. Також примітно, що основна аудиторія кульок — це зовсім не діти, а чоловіки та жінки (в однаковому співвідношенні) вікової категорії від 25 до 40 років.

Внутрішнє пристрій

З-за величезної популярності даного виду ігор, загальна будова їх може трохи відрізнятися, однак сама ідея завжди залишається незмінною. На вашому екрані будуть різнокольорові кульки, кількість яких, розмір і колірна гамма залежать від складність гри. У грі середньої тяжкості буде 5 кольорів, в легенях версіях гри кульки стрілялки для дітей, 3 кольори, а в складних, професійних версіях до 24 кольорів. Вам же потрібно буде формувати групи кульок в залежності від кольору (Або текстури у аналогів), стріляючи випадковим кулькою по 2 або більше одиниць, одного кольору.

У наведенні вогню, вам допомагають стрілки, що вказують в якому напрямку ви запускаєте м'ячик, однак, навіть зі стрілками, потрапити в ціль вдається далеко не завжди. Причому чим більше кульок одного кольору ви знищили — тим більше вам за це дадуть очок. При певній кількості промахів, кількість різнокольорових кульок на полі додається. Метою гри є знищити всі кульки і заробити максимальну кількість очок, зробивши якомога менше прикрих промахів. У разі, якщо кількість різнокольорових об'єктів стане наскільки великим, що добереться до кінця ігрового поля — ви програли. Ігри де потрібно стріляти кульками можуть бути дуже захоплюючими!

Тактики проходження

Існує кілька тактик проходження стрілялок.

  • По-перше, можна знаходити вже наявні ланцюжка кульок і намагатися обвалити якомога більше з них.
  • По-друге, можна просто знищувати групи кульок одного кольору.
  • -третє, можна самому збирати послідовність з кульок одного кольору, після чого підривати їх, отримуючи як можна більшу кількість очок.

Різновиди

В останні кілька років, крім оригінальної Бабл Шутер, створеної в 2001 році, було випущено більше 1000 різновидів, що включають в себе різні поля, починаючи від Стародавнього Єгипту і закінчуючи космосом, а також інше розташування кульок і заміну їх іншими предметами, зміна правил, що вимагає проходити рівні на час, і ще безліч інших модифікацій.

.