Ігри Щаслива мавпочка

Опис категорії

Подаруйте шматочок щастя маленькій мавпочці. Не залишайте її на самоті. Дитина плаче тому що не може знайти правильного виходу і вирішити безліч завдань і головоломок в буквальному сенсі слова звалилися їй на голову. Героїні гри Щаслива мавпочка допомога просто необхідна. Поспішіть допомогти дитині в пошуках різних предметів і постарайтеся знайти їм гідне застосування. А нагородою за старання стане для вас мила мавпяча посмішка.

Ощасливити мавпочку не так вже й просто

Щастя — річ тендітна. Щоб переконатися в цьому, досить ближче познайомитися з головною героїнею численних ігор про щасливе мавпочці, яку без перебільшення можна назвати Царівною Несмеяной тваринного світу. Якщо б наша героїня просто не посміхалася, а то у неї ще й сльози з очей ллються практично не перестаючи.

І все ж зробити мавпочку щасливою можна, але постаратися при цьому доведеться щосили. Крихітка дуже емоційна. Там, де вона не може знайти виходу, вона починає плакати. А вже приводів для того щоб поревіти предостатньо. Ними можуть виявитися заховані ключі, солодощі, смачні банани, та хіба мало що ще. Іноді починає здаватися, що господиня гри Щаслива мавпочка зовсім не має наміру кого-небудь обдарувати своєю посмішкою. Але, здається так лише до тієї пори, поки радісна руда мавпа не розпливається в усмішці. До речі, радіє ця навіжена особа так само емоційно, як і плаче.

Особливості геймплея

В яку б сторону доля не закинула нашу мавпочку, без допомоги їй залишатися не можна. А значить, для гравців буде корисно дізнатися про існуючі в грі про щасливе мавпочці моментах. Не дивуйтеся, але героїв в грі кілька, а точніше ви самостійно в процесі гри можете вибрати ту з них, яка особисто вам більше імпонує.

Навіть просто розглядаючи особини цих прабатьків роду людського, гравці отримають масу задоволення. Адже тут зібралися вухаті ревучі створення всіх вікових категорій. Об'єднує їх всіх одне – вміння швидко розревітися. Роблять це всі без винятку від крихітної мавпи з пустушкою в зубах до повидавшей види пошарпаної представниці роду мавпячих, дивлячись на яку можна і самому злякатися. Визначившись з вибором персонажа слід задобрити мавпочку, вибравши для неї відповідний головний убір.

Трохи підказок

У численних іграх у нашій мавпочки є група підтримки, а точніше мила компанія, мовчки спостерігає за всім, що відбувається. А відбувається з ході гри Щаслива мавпочка багато. Тут весь час потрібно збирати якісь тематичні предмети. Приміром, у день Святого Валентина ними виявляться гламурні сердечка, при зустрічі з представниками позаземних цивілізацій – мініатюрні привиди.

загалом, як би не виглядали зовні ті предмети, які необхідно зібрати добре запам'ятайте, що для того щоб відшукати їх все необхідно буде клікати мишкою по екрану, адже сховатися ці самі предмети-бонуси можуть в хмарах і в пірамідках, у листі дерев і всередині рояля, в загальному, в самих неймовірних і несподіваних місцях. Пам'ятайте, що щасливою мавпочка стане лише в тому випадку, якщо будуть виконані всі без винятку умови.

А способів усунення перешкод на шляху щасливою мавпочки до перемоги в іграх маса.
Ще одним цікавим моментом є картина, яка вміє говорити, а точніше розповідати всім шанувальникам харизматичною мавпочки про можливості продовжити спілкування з полюбилася примхливої особливою в численних іграх з її участю.

Тут же можна отримати і цінні вказівки щодо пошуку тих чи інших предметів або щодо послідовності дій. Іноді щоб пройти далі знадобитися двері відкрити, а іноді задобрити охоронців морозивом, зробивши їх трішки щасливішими і добрішим. В іграх також потрібно буде бігати, стрибати, пірнати, підривати, літати, доганяти і втікати -і все це для того, щоб домогтися усмішки примхливої мавпочки.

І все-таки вона щаслива!

В компанії з мавпочкою нудьгувати не доводиться. До того ж ця непосидюча особа так бурхливо висловлює свій захват, що всякі сумніви з приводу того, що вона щаслива, просто розсіюються. До того ж, під час гри видається можливість відчути себе трішки чарівником, адже дарувати щастя це так здорово.

В іграх про мавпочку маса позитиву. Інакше і бути не може, адже щасливими просто так не стають. До речі, навчитися в процесі гри можна багатьом речам. Ви зможете розвинути логіку і пам'ять, навчитися концентруватися і приймати рішення і все це в гонитві за щастям. А наскільки часто навіжена мавпа буде ставати щасливою, залежить тільки від вас.

Крім усього іншого, переходячи з одного рівня гри в інший, юним гравцям надається можливість стати не тільки учасниками неймовірних пригод, але і ковалем мавпячого щастя.

Завжди пам'ятайте про те, що у веселій компанії бути щасливим набагато легше. Переходьте з однієї рівня в інший, радуйте хвостату проказницу і вчіться бути щасливими і дивитися на життя оптимістично.

.