Ігри Друзі ангелів

Опис категорії

Перед вами чудова робота італійських аніматорів, вперше побачила світ у 2009 році. Основою сюжетної лінії стали комікси з однойменною назвою, що з'явилися двома роками раніше. Одвічна боротьба добра і зла. Здавалося б, що тут може бути нового? Для тих, хто вирішить дізнатися більше відповідь стане очевидним. Попереду глядачів чекають неймовірні пригоди, як ангелів, так і демонів, завжди знаходяться в безпосередній близькості один від одного. В цьому як раз мало дивного, адже там зверху або знизу боротьба за кожну з людських душ не припиняється ніколи. Ігри Друзі ангелів для дівчаток і хлопчиків розкажуть ще більше про пригоди двох рас.

найцікавіше про світ ангелів і демонів

Мультсеріал Друзі ангелів дуже швидко знайшов прихильників по всьому світу. Тисячі дітей і підлітків з неприхованим інтересом спостерігають за пригодами своїх крилатих однолітків, разом з ними вчаться любити і ненавидіти, переживати і співчувати. А ігри Друзі ангелів дозволяють дітям пережити всі події мультфільму ще й в ігровій формі, ставши ненадовго своїми улюбленими героями.

У вищому світі все влаштовано не зовсім так, як у людей. До певного часу ангели і демони проживають і виховуються у своїх містах, обстановка всередині яких чимось схожа на рай і пекло. Анжі Таун дуже нагадує сучасний райський куточок, у диявольському ж притулок під назвою Сірчаний місто повно смогу і диму, а під ногами замість квітів тече розпечена лава.

Коли юні жителі міст підростають їм доведеться покинути місце свого проживання і звичну обстановку для того, щоб почати навчання в спеціалізованій школі лише по закінченню якої і можна буде стати справжнім Ангелом-охоронцем або Демоном-спокусником.

Саме Золота школа і є тим місцем, де відбуваються найцікавіші події мультфільму Друзі ангелів. Адже дисципліни, які доводиться вивчати юним представникам добра і зла зовсім не схожі на звичайний урок математики або літератури. Дуже багато часу в цьому навчанні посідають практичні заняття, наприклад, урок дьявольско-ангельської географії можна провести в музеях Парижа, пройшовши при цьому трансформацію, тобто, прийнявши людську подобу.

Нелегкий шлях до людських душах

Не дивлячись на те, що знання крилаті учні отримують різні, мета в них одна оволодіти свідомістю смертних і зробити так, щоб останні прийняли сторону добра або зла. Ангели оберігають людину від необачних вчинків, а демони, навпаки, змушують їх робити. За кожним смертним закріплена пара невидимих людському оку істот, які впливають на людину і намагаються підштовхнути його до прийняття певного рішення.

При цьому в Золотий Школі існує ряд обмежень і правил, що ускладнюють завдання. Діяти крилаті суперники можуть тільки по черзі. Право на перший хід нудно заслужити в кабінеті виклику, де відбувається поєдинок між добрими істотою і юним спокусником. Крім того за людину не можна робити вчинки: потрібно зуміти переконати його в правильності вибору. У той же час можна трансформуватися і стати видимим для смертного і впливати на людей вже в людському вигляді, підштовхуючи їх до тих чи інших дій.

Ангелів і демонів дозволено далеко не все

Перебуваючи весь час поряд, юні представники двох рас не мають права навіть на елементарне дотик один до одного. Прекрасним ангелам всього за 15 зірок, а чарівним демонам по 15 блискавок, і те і інше можна прирівняти до 15 земним рокам. Молодість бере своє незважаючи на табу і заборони, правила іноді порушуються. Такий безневинний з погляду простих смертних вчинок у світі серіалу Друзі ангелів може мати самі непередбачувані наслідки. Адже дотику можуть виявитися першим кроком до зародження великого і світлого почуття, на яке ангели і демони просто не мають права.

Невже любов неможлива?

Раф і Сульфус – головні порушники існуючих заборон. Але в чому ж, власне їх вина? Всього лише в тому, що вони сподобалися один одному. Почуття, що виникли між представницею прекрасної ангелів Раф і харизматичним юнаків-демоном Сульфусом прекрасні. Тим важче усвідомлювати, що така любов може привести до катастрофи вселенського масштабу. Звичайний поцілунок закоханих мало не коштував життя всім учням і вчителям Золотий Школи і зміг на час навіть позбавити їх магічних здібностей. Неймовірні зусилля знадобилися Раф для того, щоб виправити ситуацію і здолати підступну чаклунку — нейтрала Рейну, яка, скориставшись почуттями, що виникли між молодими людьми, просто використала їх для того, щоб вийти з ув'язнення.

Відносини між лідерами ангелів і демонів чимось нагадують безсмертну історію про Ромео і Джульєтту. Юнак і дівчина не можуть бути разом, але й один без одного не мислять свого існування. До того ж закохана парочка весь час знаходиться під прицілом. Дуже багато хто намагається використовувати почуття молодих людей для досягнення своїх корисливих і низинних цілей. Серед таких виявляються навіть директора Золотий школи.
Такої незвичайної любовної історії світ ще не бачив.

Зможуть ла Раф і Сульфус бути разом? Що переможе любов чи розум? Можна молодим людям знайти спосіб любити один одного, не порушуючи балансу добра і зла у всесвіті? Про все це ви дізнаєтеся, спостерігаючи за перипетіями серіалу і граючи в ігри друзі ангелів. На сьогоднішній день робота над створенням мультфільму триває до вже наявним двох сезонах, що складається з 111 серій, і повнометражного мультфільму зовсім скоро аніматори обіцяють додати ще близько 50 серій. Цікавого вам перегляду!

.