Ігри Агарио

Опис категорії

Життя бактерій досить небезпечна і захоплююча. Найкращий спосіб переконатися в цьому — освоїти гри Агарио, популярність яких росте з кожним днем. Багатокористувацький пропозицію притягує до себе, як магнітом. Все тут зведено до мінімалізму: потрібно просто є і рости. При цьому не варто забувати, що жалість до суперника смерті подібна. Не захочеш зжерти кого-небудь ти, із задоволенням з'їдять тебе, дуже швидко і з усіма потрохами.

Разом грати в Агарио веселіше

Серед пропозицій Агарио є й такі, у які можна грати разом з друзями. Розіславши запрошення друзям і заздалегідь домовившись про те, який вибрати сервер, можна влаштувати справжню бійню і добряче поживитися і повеселитися навмисне пожираючи один одного на очах у здивованої публіки заради спільної перемоги.
Вижити в світі мікроорганізмів непросто. Для того щоб самому прийти до такого висновку, варто влізти в шкуру бактерії або мікроба. Тільки так можна зрозуміти, наскільки важко бути вірусом. Сьогодні така можливість з'явилася у геймерів усього світу. Грають в Агарио скрізь. Всього-то й потрібен вихід в інтернет. Зайшовши в гру, ніколи не знаєш, хто саме стане твоїм суперником, адже грати в режимі онлайн можна перебуваючи в будь-якій точці земної кулі. Для того, щоб здобути перемогу потрібно дуже постаратися. В першу чергу важливо володіти звірячим апетитом, у другу умінням логічно мислити і швидко приймати вірні рішення. У будь-якому реченні з серії Агарио іноді доведеться жертвувати собою, але тільки для того, щоб вижити і з'їсти противника в той момент, коли він ослабне або втратить пильність.

Важка життя вірусів

Життя швидкоплинне. Перебуваючи в шкурі бактерії, це починаєш розуміти дуже швидко. Кожен тут дбає тільки про власну шкуру. Здорова конкуренція і бажання вижити — ось що є відмінною рисою численних ігор Агарио. Всі їх учасники голодні і ненажерливі, ось тільки вони знаходяться не в одній тарілці, а в одній колбі, чашці Петрі або іншої ємності для дослідів.

Твоя мета тут не виграти, а протриматися як можна довше, і якщо пощастить, то у статусі переможця. На самому початку гри ти відчуваєш себе маленькою сошкою з невгамовним апетитом, потім починаєш рости. Разом із збільшенням розмірів набираєш солідності і з'являється впевненість у собі. Якщо на першому етапі можна мирно пожирати планктон, який представляє собою дрібні різнокольорові точки, то далі доведеться їсти собі подібних.
Яку тактику обрати під час гри Агарио

Прожорам присвячується

Не дивуйся, якщо в процесі гри доведеться потрапити в топ жертв. Не завжди щастить. Коли пощастить побувати і в топі пожирачів і побачити свій нік в правому верхньому куті. Під час голодної гри Агарио кожен виробляє свою тактику. Бездумно пересуваючись по полю стати крутим не вийде. Одним планктоном ситий не будеш, а його відсутність призведе до втрати ваги і погіршить характеристики. У Агарио потрібно бути агресивним і обережним, передбачливим і спритним. На кульки меншого розміру можна полювати. Для цього потрібно розділитися за допомогою пробілу. Можна тут і стріляти за допомогою клавіші W, щоб відвернути від себе увагу.

При цьому не можна забувати про те, що маса твого кульки в цей момент зменшується. Розділитися варто і в тому разі, якщо тобі загрожує реальна небезпека. Бути з'їденим наполовину все ж краще, ніж закінчити своє існування і здатися без боротьби. До того ж життя мінливе, при наявності апетиту і везіння можна легко знову відновити втрачені позиції. Є тут і гірка пігулка, так звані колючки, зіткнення з ними небезпечно тільки тоді, коли ти вже чого вартий. Наткнувшись на зелений отруєний коло, твій кулька розсиплеться на дрібні частини, які стануть легкою здобиччю для оточуючих. Швидше зібратися до купи допоможе в такому випадку клавіша Q.

Запам'ятай, що в Агарио є небезпечні і разом з тим хлібні місця. Тут можна знайти легку здобич по периметру склянки, але в той же час і самому тут можна запросто стати кормом для більш великої бацили.

.