Гра Винкс 6 сезон

  Проходження

  Опис Гри

  Якщо ви любите каверзні літерні головоломки, небайдужі до кросвордів і фанатеете від пригод чарівниць з всесвіту Магикс, тоді блесните знанням героїнь і вмінням вирішувати головоломки в грі Винкс 6 сезон. В полі, переповненому літерами, вам потрібно буде відшукати імена персонажів мультфільму.

  Войовниці Вінкс проти монстрів Легендариума

  Мультсеріал про Школу чарівниць придумав Іджініо Страффі. Магічні подвиги фей так припали до смаку юним фантазеркам, що з часу прем'єри в 2004 році було знято 6 сезонів мультика.

  Сюжет всіх сезонів Вінкс закручений навколо головної героїні — чарівниці Блум і її вірних подруг по інтересам і соратників по зброї (5 фей з Школи чарівниць Алфеї). За мотивами 6 сезонів розроблено безліч цікавих ігор різних жанрів про Винкс. Кожен з 6 сезонів і гри оповідають якусь свою казкову історію.

  Наприклад, перший сезон присвячений Блум. У цих іграх Блум, рятуючи фею Стеллу, відкрила свої магічні здібності. Зі Стелою вона перенеслася у вимір Магикс, стала вчитися магії в Школі чарівниць і організувала клуб Винкс для боротьби зі злом.

  В кожному з 6 сезонів і іграх феям-воительницам доводилося битися все більш і більш страшними злодіями. У шостому сезоні дівчата Вінкс вже оволоділи безліччю магічних трансформацій і стали запеклими чарівницями. Однак відьми Трікс знайшли чаклунку Селену, умевшую викликати монстрів з легенд. Лиходійки одну за одною захоплювали школи в грі. Винкс не змогли їх подолати в боях 6 сезону. Їм довелося важко попрацювати, щоб відкрити чергову трансформацію Блумикс і в іграх запечатати Легендариум.

  Головоломка для юних розумниць

  У цій грі вас чекає буквена головоломка. Це свого роду іспит на те, наскільки добре ви пам'ятаєте персонажів мультфільму Винкс. Спробуйте в цій купі букв відшукати слова, позначені в списку з правої сторони ігрового поля. Коли серед літер у грі знаходите потрібне слово, виділяйте його, і воно зникне зі списку.

  .