Ігри Баранчик Шон

Опис категорії

Якщо хто-небудь скаже вам, що життя на фермі, нудна і одноманітна, не вірте. Краще подивіться мультфільми про неугомонном баранчике Шона і його численних друзів, повірте, такої різношерстої компанії нудьгувати не доведеться. З 2007 року не тільки маленьких глядачів, але і їх батьків радує бешкетник і пустун Баранчик Шон, головний герой однойменного мультсеріалу, придуманого англійськими аніматорами. А ігри Баранчик Шон порадують любителів мультфільму, очікування виходу нових серій по телевізору.

Ось з ким нудьгувати не доведеться

На сьогодні відзнято п'ять сезонів мультфільму про Баранчика Шона, по 40 серій у кожному. І хоча самі серії всього-навсього семиминутные, позитивний заряд і гарний настрій любителям мультфільму забезпечені. Більш позитивною музичної комедії просто не знайти. Ніхто тут не розмовляє, прийняте тут бекати, хрюкати нявкати, жестикулювати і виражати свої емоції за допомогою міміки. Саме це і є візитною карткою фільму, що робить перегляд цікавим для глядачів різного віку. Ігри Баранчик Шон теж дуже веселі і проходячи їх ви не зможете не посміхатися.

Харизматичний баранчик і його друзі

Підтягнутий баранчик по імені Шон особистість неординарна. Насамперед, він є природженим лідером, а крім цього гідності має ще й дипломатичні здібності. Інакше у нього просто не вийшло б домовитися з хазяйським псом по кличці Битцер і зробити останнього своїм союзником і другом. Під чуйним керівництвом свого ватажка вівці готові на будь-які подвиги. Якби добродушний фермер міг тільки здогадатися про те, що ці створення вміють грати в шашки, співати і танцювати, влаштовувати в його відсутність футбольні матчі, користуючись замість м'яча качаном, вирощеної ним же капусти, то навряд чи пощастило б Шону, і Битцеру, так і вівцям теж мало не здалося б.

Від неприємностей невгамовну отару рятує пильність добродушного пса і його свисток, який попереджає про появу кого-небудь з тих, хто не вхожий в коло присвячених. А адже пес по ідеї повинен охороняти порядок у відсутність господаря, що він, втім, і робить, але вельми оригінально. При всьому цьому потрібно віддати належне дисципліни, кожен член отари беззаперечно виконує всі розпорядження добродушного пса, який і сам не проти розважитися, але тільки в той час, коли фермера немає вдома.

Який він, господар ферми

Фермери бувають різними. Шону і його друзям з господарем дуже пощастило. Встає він звичайно рано, разом з півнем, святим обов'язком якого є розбудити всіх, а потім дуже часто відправляється на автомобілі в місто, залишаючи за старшого Битцера, зарекомендував себе з дуже хорошого боку.

І адже є в оточенні харизматичного баранчика і його друзів недруги і ябеди, та ось тільки зловити нікого на гарячому у них не виходить. Хазяйський кіт час від часу намагається вказати господареві на витівки Шона і його друзів, але той, по-перше, не дуже поспішає подивитися, а по-друге, настільки короткозорий, що іноді не все помічає із-за цього свого недоліку.

Часто господар читає журнали, які після перегортає ціла отара овець, до того ж не без користі для себе. В одній із серій добрий фермер навіть проявляє свої кулінарні здібності, виказавши бажання порадувати солоденьким свою внучку Райел, напевно, саме до неї в гості він і їздить так часто, але про це історія замовчує.

Коли хазяїн нічого не помічає

Як тільки господар залишає межі ферми або просто дозволяє собі відпочити, все навколо оживає. Вівці під проводом Шона починають пустувати і відриватися по повній. Ігри про Баранчика Шона найчастіше і розповідають про такі витівки. Вони влаштовують костюмовані свята чи якісь змагання, дозволяють собі поласувати не тільки травою або сіном, але навіть піцою. При цьому жодного разу не попалися на очі господарю. Умій кіт говорити, він, звичайно ж, сам би все розповів, а так його «мяу» не є красномовним аргументом, ну а спроби сфотографувати докази стараннями кмітливого баранчика виявилися невдалими. Фотографії котяра господареві, звичайно ж, приніс, але ось підміни не помітив, за що сам же й поплатився.

Іноді від Шона перепадає і свиням, у боротьбі з ними вівцям допомогло навіть інопланетне зброю. Ось вже кому дісталося по заслузі, а то всі пристають до нешкідливим овечкам, намагаючись їх образити сильніше, причому роблять це просто так з шкідливості, ну а може і з заздрості. В іграх з Баранчиком Шоном навіть існує ціла серія про овечок, в який він разом з двома ягнятами буде подорожувати по великих містах і навіть у підземеллі.

Веселі бешкетні овечки вічно потрапляють в якісь історії, пригоди з ними трапляються щохвилини, проте і їм іноді дістається на горіхи. Чого тільки коштувало Шону і всієї веселій компанії перебування на фермі крихти Райел, яка спочатку з усією отарою в доктора пограла, а потім ще й Шона, що вирішив взяти вогонь на себе, змусила бар'єри брати, як справжнього скакуна.

Ну, а, загалом, на фермі народ дружний нікого тут чужим в образу не дають. Усім світом намагаються прийти на виручку до того, хто опинився в біді. Врятували як Шон з Битцером півня, ледь не став смачним супом для хитрого лиса. Відважні меткі вівці витягли з болота самого пса, принаймні вони так вважали, доки останнього не побачили, в конці-решт у кожного є право на помилку. Крім мультфільму, ігри баранчик Шон теж дають зрозуміти, наскільки дружна наша улюблена ферма, адже в кожній грі, всі її мешканці діють спільно, а не протистоять один одному.

загалом, блеющему народу до подвійне життя не звикати, все як на підбір представники отари розумні й талановиті, а якщо потрібно, то навіть в техніці розібратися зможуть. Подумаєш, як-то раз збираючи трактор, про гальма забули, але в іншому-то все вийшло, як на картинці. Ігри Баранчик Шон не менш захоплюючі, ніж сам мультфільм, так що обов'язково пройдіть кожну з них.

Якщо раптом з якоїсь причини ви ще не познайомилися з чарівним баранчиком, то саме час це зробити, до того ж почати своє знайомство з веселими мешканцями англійської ферми можна з будь-якої серії.

.