Ігри Операції

Опис категорії

Багато дівчинки, дуже люблять займатися лікуванням. Раніше, вони ще з самого раннього віку просили у батьків купити їм спеціальні набори доктора, але тепер це вже не потрібно. Завдяки величезній кількості ігор, дівчата можуть спробувати себе в абсолютно будь-професія, у тому числі і в професії лікаря. А онлайн ігри операції для дівчаток і хлопчиків, перекладені на російську мову і в які можна грати безкоштовно на цій сторінці, дозволяють зробити віртуальні операції завдяки яким діти дізнаються, що з себе представляє людське тіло і отримує великі знання з анатомії, поєднуються з захоплюючим ігровим процесом.

Ігри про операцію стануть початком кар'єри майбутнього медика

Ігор, пов'язаних з лікуванням хворих, сьогодні чимало. Лікувати сьогодні пробують все і всіх. Самим маленьким геймерам подобається брати активну участь у процесі одужання улюблених ляльок або казкових мультяшок, а от тим хто постарше більше до вподоби «дорослі» ігри. Особливе місце серед таких, займають симулятори віртуальних операцій. Тут можна піддати перевірці власні стійкість і рішучість, витримку і самовладання. Та й до самої гри такого плану інакше як серйозно і відповідально ставитися не можна.

Ігри багато в чому націлені на те, щоб дати зрозуміти завтрашнім студентам наскільки реально вони бачать себе в амплуа медика. Адже грати в дитячій пісочниці в Доктора Айболита це одне, а зважитися на те, щоб справжній скальпель з затиском взяти в руки і почати розрізати віртуальне тіло, навіть добре усвідомлюючи при цьому, що дієш в інтересах пацієнта зовсім інше.

В реальному житті з проведенням операцій стикаються не тільки лікаря, для того, щоб за всім простежити і на найменші зміни в стані пацієнта відреагувати своєчасно, чітко і швидко потрібно мати згуртовану команду, один одного розуміє не те щоб з півслова, а навіть з півпогляду. Ось чому в операційній разом з оперуючим лікарем знаходяться ще операційна медсестра-анестезіолог, кардіолог, а в ряді випадків ще й кілька асистентів.

Відмінна підготовка

Перш за все, потрібно знати, що слабкими нервами такі симулятори не по зубах. Малюкам у них теж не варто брати участі. А ось тим дівчаткам, хто вирішив присвятити себе медицині, такі ігри принесуть неоціненну користь. В ігровій формі тут можна познайомитися з багатьма нюансами майбутньої професії в цілому і проведення операцій зокрема. При цьому найголовніше, що потрібно засвоїти кожному, це той факт, що місцем проведення такої процедури може бути тільки операційна. Тут чисто, стерильно, під рукою завжди є маса інструменту, який може знадобитися в тій чи іншій ситуації і звичайно ж все необхідне обладнання. Слід пам'ятати, що будь-яка необережність може стати фатальною, адже на кону не що-небудь, а людське життя.

Завдяки тому, що майже всі ігри операції російською мовою, дівчатка без праці зможуть зрозуміти, де допустили помилку, і як правильно потрібно було зробити ту чи іншу дію. Дуже багато уваги тут приділяється знання анатомії та біології, а адже саме ці предмети, та ще хімія для тих, хто вирішив стати медпрацівником є найголовнішими. У зрозумілій для дівчаток і хлопчиків формі можна дізнатися про особливості будови тих чи інших органів та скелета, про те, яким має бути тиск у пацієнта під час операції, навіть про те, чому для її успішного проведення дуже важливі результати аналізів.

Тут же дівчинки знайомляться і з наборами необхідних інструментів. Про існування і скальпеля, звичайно ж, всі знали і до цього, і для чого він потрібен, теж здогадувалися. А ось з тим же зажимом не все так просто. Судячи з назви, ця штука повинна була щось затискати, але під час оперативного втручання саме за допомогою затискача відкривають розріз, щоб забезпечити кращий доступ до хворого органу. Використовуються тут і інші інструменти, назви яких для багатьох знайомі, але от про те, що в медицині їм застосування знаходиться, знають далеко не всі.

Є тут і електроди і шуруповерт і навіть пила з дрилем, однак до будівництва подібний інструмент ніякого відношення не має, а ось під час операції дуже навіть може стати в нагоді. Приміром, за допомогою електрода зупиняють кров у місці розтину м'яких тканин, а специфічною дрилем роблять отвори у кістки, щоб закріпити спеціальні пластини та зафіксувати при необхідності зламані кістки у потрібному положенні.

Як влаштовані ігри

У режимі онлайн сьогодні можна взяти безпосередню участь в операції по видаленню апендициту або допомогти пацієнтові, який має осколковий перелом зі зміщенням. Навіть до роботи нейрохірургів можна приєднатися. Крім того, будь-яка дівчинка зможе мати загальне уявлення про хірургічне втручання на очах і на серце.

Самі ігри операції влаштовані таким чином, що вас весь час ведуть саме по правильному шляху. І якщо для того, щоб правильно зібрати зламану кістку, для початку необхідно зробити рентген, то так воно і буде. Нікому не дозволено, навіть граючись, піддавати пацієнтів невиправданого ризику. Навіть вибору місця проведення процедури в іграх приділено особливу увагу, адже вони обладнані по-різному.

Просто цікаво, яких би висот міг у свій час досягти видатний російський хірург Н.І.Пирогов, який є основоположником російської військово-польової хірургії, май він доступ до таких ось комп'ютерним симуляторам. Колись саме цей чоловік, що жив і працював ще у ХVIII столітті, вперше застосував наркоз на полі бою і став автором першого атласу з топографічної анатомії.

Тим, хто сьогодні вирішив присвятити своє майбутнє медицині ігри про операцію будуть дуже корисні. Бути лікарем-це покликання, а хорошим лікарем – талант, а талантам, як відомо, потрібно допомагати завжди і у всьому. І невідомо ще, яких висот зможуть досягти завтра ті, хто сьогодні присвячує свій вільний час ігор про проведення операцій, дізнаючись багато цінного і корисного про роботу справжніх лікарів.

.