Ігри Стрілялки зі зброєю

Опис категорії

Дуже багато діти обожнюють ігри стрілялки, але далеко не всіх представлені флеш аркади бувають цікавими і затягують своїх геймерів на кілька годин. На щастя ігри стрілялки зі зброєю, в яких можна ходити, є одним із таких жанрів. Перші подібні ігри вийшли ще на самих ранніх приставках, що з'явилися в Росії, під назвою денді і саме завдяки їм цей жанр знайшов популярністю серед дітей з усієї Росії. З тих пір пройшло вже багато часу, діти виросли, а подібні онлайн ігри досі залишаються дуже популярними по всьому світу. Грати в стрілялки зі зброєю подобається не лише дітям, але й дорослим, так що наш портал відкритий для всіх віків!

Як грати в стрілялки зі зброєю

Фантазія розробників і програмістів часом дивує навіть їх самих. На сьогоднішній день існує просто величезна кількість ігор стрілялок з величезним вибором різної зброї і режимів управління персонажами, однак, все ж виділяються основні під жанри.

2D стрілялки

Мабуть, це самий популярний жанр 85-95 років минулого століття, а в Росії, в Денді і Сега Мега Драйв, залежно від регіонів, грали аж до 2001-2003 років. Найвідомішими іграми цього піджанру вважаються Contra Konami і CrossFire. Самі ігри являють собою просте поле, що складається з 8-бітної псевдо 3д графіки з погано опрацьованих текстурами, сильно поступається текстур в комп'ютерних стрілялках 1995 років.

Керування в них теж дуже просте. Стрілки або wasd» відповідають за переміщення персонажа у просторі, а клавіші ctrl або j і k відповідають за стрілянину зі зброї і стрибки персонажів. Під час проходження рівнів вам доведеться битися з монстрами, ухилятися від куль, випущених противником. Загалом, не дивлячись на свій простий движок і жахливу, навіть за мірками 1995, графіку вони зроблені з душею, і змушують поринути у вигаданий 8 бітний світ.. Пограти в ці ігри в режимі онлайн ви зможете прямо в цьому розділі сайту.

3D стрілялки

Тут все набагато цікавіше, у нових флеш-ігор і графіка буде краще, 8 бітні текстури замінені більш сучасними і наближеними до реальності 3d моделями, вибір зброї ставати набагато більш цікавим, з'являються гранатомети, ракетниці і навіть променеві гармати. Самі монстри і інші вороги теж стають набагато розумніші з-за чого їх знищення ставати набагато азартніше і цікавіше. Щоправда, з-за того, що більшість таких флешок зроблені «на колінах» в них немає тієї душевності, яка була в старих 2d шутерах. Ігри стрілялки зі зброєю в 3Д дуже популярні, особливо, великою популярністю користується клон Сounter Strike.

Від першої особи

Ще один дуже популярний жанр, в якому ваша місія полягає в битві з злочинцями і бандитами з видом не від третьої особи, а від першого, як у більшості сучасних комп'ютерних ігор, таких як Сall od Duty і Сounter Strike Go. Звичайно ж, ні графіка, ні поведінка мобів в таких іграх не зможуть змагатися з такими гігантами індустрії як Сall od Duty або добре проробленими іграми на зразок Сталкера або Метро, тільки на одному жорсткому диску займають від 4gb вільного місця. Однак для того, що б розслабитися і постріляти терористів, згодитися і те, що представлено в цьому розділі.

Виживання

Бій зі страшними монстрами або навіть з зомбі. Основною відмінністю цього жанру є те, що на вас будуть нападати натовпи ворогів, яких треба відстрілювати з автоматів та кулеметів, не дивлячись на кількість патронів, так як найчастіше воно нескінченно.

Скріншот з Left 4 dead 2, компанії Valve Corporation, видавця Акелла.

Найчастіше управління в подібних іграх поєднує в собі використання всього 2 клавіш — це ходьба і стрілянина + стрибки. Для того що б вести вогонь зі зброї використовуються або пробіл, або клавіші ctrl або k, або мишка. Для ходьби вам будуть потрібні або стрілочки, або комбінація wsad.

Основні види зброї

  • Пістолети – вважаються самим популярним зброєю в будь-яких іграх. Найчастіше, добути їх можна або дуже швидко, або вони відразу видаються при заході в гру. Найпоширеніший пістолет – це Glock18. Іграшкові пістолети мають маленьку вражаючу здатність, а кількість патронів у них вкрай мало.
  • Узд – ще один популярний вид віртуального озброєння. Мають великий запас патронів, хорошу швидкість атаки, але при цьому низьку точність та низьку вражаючу здатність. В ієрархії, йдуть відразу після пістолетів і до важких автоматів.
  • Автомати представлені в Сounter Strike у вигляді Калашникова, а при грі за терористів і M-16, при битві за спецназ. Більшість геймерів вибирає один з двох автоматів. В інших іграх найчастіше присутні їх аналоги.
  • Снайперські гвинтівки підходять тільки для професіоналів. Тут важлива реакція геймера, а це приходить тільки з досвідом. Чим швидше ви будете стріляти, тим більше вірогідність прямого влучення в ціль. Розвивайте свою майстерність, якщо хочете стати професійним снайпером.
  • Гранати можуть бути декількох типів – світловими, запальними і взрывательными. Деякі онлайн стрілялки зі зброєю можуть взагалі не мати віртуальних гранат, так як кидати їх в 2д просторі не дуже зручно.
.