Ігри солдати

Опис категорії

Серед численних ігор для хлопчиків особливе місце займають ігри про солдатів. Це цілком природно, адже кожен хлопчисько в душі воїн, а відчути себе сміливцем, здатним захистити будь-якого потребує допомоги приємно завжди. Крім того і в ролі полководця себе спробувати можна запросто, ну і, звісно, отримати безцінний досвід теж. Ігри солдати дозволяють дітям стати командирами і приймати рішення про ведення тих чи інших бойових операцій, дуже швидко роблячи військову кар'єру.

найпопулярніші ігри для хлопчиків

Будь хлопчиськові цікаво побувати на справжньому спецназовской базі або взяти участь в якій-небудь аркадной баталії, приміряти на себе роль безстрашного воїна, щоб у черговий раз врятувати світ. І ігри солдати дозволяють це зробити.
Барвисті стратегії і платформера, шутери та стрілялки, всі вони дуже цікаві по-своєму. Хороша фізика тут не рідкість, а скоріше правило хорошого тону. Багато з ігор відрізняються ще і реалістичністю, а дивовижна графіка і продуманий звуковий супровід в додаток до всього, що робить гри, головними персонажами яких є солдати особливо затребуваними в хлоп'ячій середовищі.

Бути віртуальним солдатом справа нелегка, але завжди цікаве. Гравці можуть вибрати собі що-небудь цікаве. Чудові різнопланові стратегії, в яких бійцеві необхідно відточувати свою майстерність, підвищувати рівень підготовки і прагнути якнайшвидше перемогти ворога дуже цікаві. Тут безперервно доведеться продумувати кожен зі своїх ходів, так як саме від грамотних і чітких дій часто залежить результат тієї чи іншої військової операції.

Скріншот з Call of Duty Ghosts, компаній Infinity Ward, Raven Software
Neversoft Entertainment.

Ось де можна проявити всі свої таланти і здібності. Хоробрі десантники і розвідники, піхотинці і моряки, безстрашні льотчики і танкісти, герої особливих загонів всі вони разом або окремо з'являються в численних захоплюючих іграх. Іноді доводиться керувати тут цілими арміями, а іноді самому беззаперечно підкорятися чужим наказам. Обстановка на полі бою завжди напружена до межі.

Крім імітаторів і симуляторів в яких доводиться освоювати сучасне озброєння існують і такі, де битися потрібно вилами і списами. Дуже красиво виглядають стратегії, дії яких розгортаються у часи римської імперії. Яскраво і неповторно виглядають так само комп'ютерні історії, в яких озброєним різними видами зброї солдатам потрібно рятувати цивілізацію від навали динозаврів або агресорів з інших галактик.

Дещо про управління і не тільки

Кожна з ігор про воїнів цікава по-своєму. Є серед них Рембо і Бен-10, герої ударного загону і герої бойовиків, у кожного свої можливості і здібності, але мета одна виконати поставлене завдання за будь-яку ціну і не спасувати перед труднощами. Бути захисником легко ніколи не було, адже захищаючи одних, по-любому доведеться образити інших, тих, хто захотів влади і панування над світом. Є в іграх про солдатів плану маса позитивних моментів, вони вчать логічно мислити, вибирати правильні рішення, відповідати за свої дії і вчинки. У деяких з них розробники подбали не тільки про можливості апгрейда зброї і амуніції, але так само і про наявність безкровного режиму, який запросто можна вибрати в опціях.

Скріншот з Call of Duty Ghosts, компаній Infinity Ward, Raven Software
Neversoft Entertainment.

Як правило, дуже мало хто з ігор про солдатів легкі в управлінні. Однією мишки тут недостатньо, адже солдати здатні на багато що. Вони бігають і стрибають, стріляють, на ходу міняють зброю, присідають і повзають по-пластунськи, ухиляються від численних ударів ворога. Для виконання різних маневрів часто задіяні стрілки і пробіл. За умови, що грають двоє або в якості альтернативного варіанту будуть затребувані так само клавіші WASD. Нерідко для зміни зброї задіяний тут і ряд інших клавіш. З одного боку це вимагає від гравців деяких навичок, а з іншого робить історії про солдатів більш цікавими.

Будь-який бажаючий може вибрати гру про солдатів за смаком. Кожному тут знайдеться заняття до душі. Залишається тільки визначитися, яким саме солдатом вам хотілося б стати. А можна поступити і по-іншому. Сьогодні побути римським легіонером, завтра – головнокомандувачем армії, а ще через день безстрашним воїном, що бореться з зомбі або іншою нечистю на Землі або в далекому космосі.

.