Ігри Скубі Ду

Опис категорії

Пес Скубі Ду знаком сьогодні багатьом дітям, їх батькам, а в деяких випадках навіть дідусям і бабусям. Пояснити це досить просто: тим, хто познайомився з німецьким догом і його друзями одними з перших, сьогодні вже за 50. Вперше говорить собака з'явилася ще в 1969 році, і була показана на американському телеканалі CBS, а через 7 років, набравши популярність, серіал був перенесений на набагато більш відомі і популярний канал ABC. Перші ігри Скубі Ду з'явилися вже на початку 2000 років і представляли із себе прості аркади, а до 2006 року вийшло кілька захоплюючих комп'ютерних ігор про пригоди нашого улюбленого героя.

Про мультфільмі

Мабуть, саме мультфільми про Скубі Ду і стали основною складовою популярності, компанії Hanna-Barbera, яка протягом чверті століття дарувала всім любителям детективів і незвичайних пригод масу забавних історій про те, як юні детективи намагаються знайти раціональне зерно в ланцюжку містичних подій. Починаючи з 2002 року, медиафраншиза перейшла до концерну Warner Bros. І сьогодні ніхто не збирається ставити крапку в численних пригоди, що випали на долю легендарного пса і його друзів.

На сьогодні існує понад 10 анімаційних серіалів, 22 повнометражних мультфільму, і це не рахуючи 4 кінофільмів і маси спецвипусків. Можна роками спостерігати за всіма хитросплетіннями в історіях про Скубі Ду, і це анітрохи не набридне. Незвичайні пригоди з елементами містики і жахів нудними просто не бувають, а злочину, нехай навіть дуже ретельно продумані, завжди можна розкрити, якщо є дружна згуртована команда, віра в успіх і скептичне ставлення до надприродних штучкам або хоча б відсутність забобонного страху. Як і мультфільми, ігри Скубі Ду теж дозволяють розгадувати захоплюючі таємниці разом з компанією вірних друзів.

Трохи про Скубі Ду і його друзів

Скубі Ду – німецький дог, який вміє говорити. Життєрадісний пес завдяки знайдених доказів без праці відрізняє приведення і всяку нечисть потойбічного світу від реальних злочинців, хоча і з тими і з іншими в разі чого розправляється чудово. Найкращі стосунки складаються у нього з Шеггі, з яким він знайомий з часів цуценячої життя. Справжній герой, але при цьому ще й перестраховик яких мало. Панікер і боягуз.

З одного боку не приходить в особливий захват від того, що змушений вплутуватися в чергове розслідування, а з іншого все робить для викриття лиходіїв. Завжди опиняється в центрі подій. Адже інакше і бути не може. Іноді зривається і на час йде від справ, але виявляючи що без нього все валиться тут же повертається у стрій. Деколи мріє перепочити, проте професійний нюх і бездоганне чуття просто не дають нашому герою залишатися осторонь. Воістину собача відданість по відношенню до друзів і відчуття своєї значущості зробили благородного німецького дога грозою злочинного світу.

Дуже цінує родинні узи, час від часу попутно з розслідуваннями займається вихованням четверолапого підростаючого покоління. Чого вже гріха таїти, у такого популярного і славетного дядька завжди є чому повчитися. Одним з найулюбленіших ласощів для нього є собаче печиво. Заради нього Скубі Ду готовий забути про страх і здатний гідно зустріти будь-яку небезпеку.

Шеггі, він же Норвилл Роджерс – рудоволосий юнак, трохи сумнівається в собі. На перший погляд не відрізняється особливою хоробрістю. Любить перестрахуватися, все робить для того, щоб залишитися в стороні. Однак, в той момент коли бачить реальну небезпеку ніколи не пасує, а починає діяти, тим самим часто рятуючи становище всіх відважних героїв. Дуже дружний зі Скубі Ду. Готовий розділити з ним навіть миску юшки, якщо звичайно знадобиться. Дуже любить піцу. Добрий, іноді навіть наївний. Досить часто шукає роботу. За збігом обставин саме йому найчастіше доводиться першим стикатися з злочинцями.

Проводить зі Скубі Ду набагато більше часу, ніж інші. Багато з повнометражних фільмів якраз і присвячені неймовірним пригодам цієї нерозлучної парочки. Разом друзі побували в школі вампірів і на підмостках Голлівуду. Навіть кухарем у шейха молодій людині довелося попрацювати, правда недовго, до першого промаху, а потім довелося в ім'я порятунку власної шкури та шкури Скубі Ду приміряти на себе роль Шахерезади і далеко не на знімальному майданчику.

Інші герої

  • Дафна Блейк — смілива сучасна дівчина. Винахідлива і самовіддана. Завжди готова прийти на допомогу своїм друзям. Розумна і практична. Її захоплення єдиноборствами з деяких пір стало запорукою того, що злочинці різних мастей не дуже-то хочеться мати з нею справу.
  • Фред Джонс – високий блондин. Досить рішучий. Не пасує перед труднощами. Оптимістичний. Є генератором ідей в команді. Вміє приймати правильні рішення. Хороший організатор. Задає тон у команді. Сильний фізично. Переживає за кожного з членів корпорації «Таємниця».
  • Велма Динкли – шатенка середнього зросту, яку природа наділила веснянками і не зовсім хорошим зором. Матеріалістка до мозку кості. Не вірить в існування нечистої сили. Все намагається довести з точки зору фізичних і хімічних явищ. Розумна, прагматична, схильна до аналізу. Займається пошуком інформації і завжди здатна відшукати що-небудь дійсно варте. У пошуках доказів їй немає рівних.

Існує надприродне?

Історій за участю Скубі Ду досить багато, кожна з них цікава по-своєму. При цьому частина з них оповідає про матеріальному світі, де злочинці просто використовують легенди і казки у своїх нечистих справах тільки для того, щоб залякати забобонних співгромадян. У мультфільмах такого плану перед юними детективами стоїть завдання викрити лиходіїв і справляються вони з нею блискуче, долаючи на своєму шляху безліч неймовірних пригод і ризикуючи життям для того, щоб розшукати докази і логічне пояснення тому, що відбувається. Ігри про Скубі Ду не менш цікаві, і в них крім викриття, від вас знадобиться виконувати і більш прості задачки, а також розгадувати головоломки.

Але є і інші мультфільми, в яких догові та його друзям доводиться мати справу зі справжніми привидами, магами і чарівниками різних мастей. В таких історіях навіть пред'явлення доказів не завжди спрацьовує, адже нечисть потрібно ще і втихомирити, а інакше і до вселенської катастрофи недалеко.

Якими б не були пригоди Скубі Ду і його друзів, незмінним залишається одне: доброзичливий чотириногий здоровань, який завоював серця мільйонів глядачів. Цей чарівний пес здатний на багато що, особливо заради дружби і відновлення справедливості. Спостерігати за ним завжди цікаво, почасти саме тому, що він не грає в безстрашного героя, і не приховує від оточуючих охопив страх. Він боїться, а іноді навіть панікує, але, не дивлячись на все це, не ховається від небезпек підібгавши хвіст, а зустрічає їх мужньо. Мультфільмів та ігор про Скубі Ду ніколи не буде поставлена крапка. Попереду на всіх чекає ще маса історій, будемо сподіватися, що найцікавіші з них поки ще не розкриті.

.