Ігри рибалка

Опис категорії

Хлопчики завжди прагнуть до того, чим займаються їхні батьки. З цього дуже багато дітей хочуть стати майстрами рибної ловлі, бачачи як кожні вихідні їхні батьки вирушають на річку, беручи з собою кілька вудок і характерний валізку зі всілякими знаряддями, приманками, гачками та ілюзіями. Іноді батьки беруть дітей з собою, але якщо вони їдуть до своїх друзів, то можуть і залишити удома. Якщо ти залишився вдома, а твій батько поїхав розважатися, у нас, ти зможеш грати в рибалку онлайн і наловити набагато більше риби! Ти зможеш плавати по морях, купувати човни і нові вудки, а також плавати під водою з аквалангом.

Культурна цінність

З давніх часів риба була одним з основних продуктів раціону людей, з-за великої кількості і високої доступності. Її добували ще до того, як стали обробляти землю, і рибалка тоді також часто застосовувалася, як полювання і збиральництво. Спершу її ловили руками на мілководді, але т.к. люди здавна боялися води, і майже ніхто не вмів плавати, незабаром стали з'являтися більш досконалі інструменти для полювання. Так люди винайшли гарпуни та інші знаряддя, які більше підходять для полювання на рибу. Але плем'я не прогодувати дрібними риками, здобутими на мілководді, а далі заходити було важко і небезпечно. І незабаром з'явилися вудки, риболовецькі судна, мережі, неводи й інші пристосування. Люди ловили навіть взимку, прорубуючи лід. Багато сіл жили практично тільки за рахунок мешканців річкових і озерних глибин.

На відміну від інших тварин, аж до останніх кількох сотень років, риба не розлучалася штучно і єдиною можливість її добути була риболовля. Якщо приручення тварин і штучне виведення їх в загонах почалося багато тисяч років тому, завдяки чому, люди отримували можливість не полювати і добувати собі, м'ясо, молоко і шкури, то загнати в загони морських мешканців не виходило. Та головною перешкодою була не відсутність спеціальних матеріалів для створення таких загонів, а необхідність годівлі. Годувати глибоководних мешканців було нічим і до розробки спеціальних кормів, цю затію довелося відкласти.

Поява змагань

Перші ігри про рибалку, за аналогією з олімпійськими іграми, з'явилися в 300 років до нашої ери, на території древнього Китаю. На них наймайстерніші представники цього ремесла змагалися один з одним. Причому кожна людина могла використовувати будь-які пристосування для того, щоб забезпечити собі максимальний улов. Переможці нагороджувалися цінними подарунками, а улов був приготований і безкоштовно роздано всім учасникам і глядачам змагань.

Зараз риболовля є досить популярним видом відпочинку. Крім того, техніка для риболовлі продовжує розвиватися досі. Так, враховуючи, що велику рибу не зловити звичайною вудкою, стали з'являтися спінінги, якими можна спіймати навіть невелику акулу. Наживки теж еволюціонували з простих черв'яків в спеціальні, виготовлені з різних матеріалів, приманки, що імітують у воді руху пораненої риби і усілякими способами приманивающие до себе здобич.

У світовій культурі рибалка вже вважається видом спорту і по ній проводиться багато змагань. Це заняття приваблювало і приваблює людей усіх станів. І мільярдери і звичайні жителі міст, можуть сидячи поруч один з одним проводити години, спостерігаючи за своїм поплавцем. А так як, щоб навчитися добре ловити конкретний тип риби потрібно підібрати до неї особливий підхід (тип наживки, час, підживлення, принада), це заняття ніколи вам не набридне.

Ігри про рибалку

Ігрова індустрія зайнялася рибною ловлею досить пізно, і зараз ми можемо побачити віртуальне ужение тільки в доповнення або міні-іграх у великих проектах. Ігор, "заточених" під цей жанр, не дуже багато. Але зате вони дуже добре опрацьовані і дозволяють отримати справжнє задоволення від них. Флеш ігри теж дуже добре зроблені, і зараз ми розповімо вам про два найпопулярніших їх виду.

Стандартна

Онлайн ігри на риболовлю — призначені для хлопчиків і мають найбільше поширення саме в цій категорії. Щоб ловити дичину необхідно закинути вудку, дочекатися, поки вона клюне, а потім, регулюючи силу, постаратися витягнути її на берег. Щоб витягувати велику рибу вам знадобиться хороша вудка і наживка, але потрапити туди, де мешкає щось краще досить важко, тому вам доведеться купувати ще і транспорт.

Скріншот з Rapala Pro Bass Fishing , компаній Hunting і Activision.

Також ви можете ставити мережі, щоб ловити багато здобичі відразу. А коли ви нарешті дістанете добру вудку, наживку і транспорт ви зможете зловити таку рибу, що всі навколишні вас помруть від заздрості.

Рухома

У риболовлі ви керуєте кораблем або яхтою і гаком або мережею, з допомогою яких ви будете хапати здобич. Добувати золото та дорогоцінні камені або екзотичну рибу – вибір за вами. Купуйте підсвічування, щоб ловити здобич на великій глибині, додатковий час і поліпшене спорядження. Зіткнемося з різними видами риби, до кожної з яких потрібен свій підхід, а деяких краще взагалі уникати, якщо ви не хочете витягнути наверх порожню рвану сітку.

Скріншот з Rapala Pro Bass Fishing , компаній Hunting і Activision.

Тут всі пригоди розділені на рівні, кожному з яких потрібно виконати певне завдання з ловлі за певний час. Частенько ці рівні будуть дуже складними і зажадають від вас хорошого логічного мислення, швидкості і спритності рук. Безкоштовні ігри рибалка — це цікаве і не кровожерне розвага, які підійде для будь-якого віку. Але характер дитини повинен бути відповідним, інакше він не зможе провести навіть кілька хвилин спостерігаючи за течією річки.

.