Ігри Лікарня

Опис категорії

У часи, коли комп'ютери не були так популярні як зараз, багато дівчатка мріяли отримати в подарунок на Новий Рік або День Народження набір лікаря, який дозволяє їм відкрити свою клініку і лікувати іграшки, домашніх тваринний світ і навіть своїх братиків і сестричок. Бажання дівчаток стати лікарем не змінилося і зараз, однак змінився час і тепер це можна зробити набагато легше. Ігри Лікарня для дівчаток дозволяють не тільки лікувати пацієнтів, слухаючи биття серця і прописуючи їм ліки, але і зробити віртуальні операції, накласти гіпс і навіть зробити укол. Крім цього, ви зможете знайти симулятори, в яких потрібно рятувати життя людини використовуючи дефібрилятор.

Ігри про лікарню – перший крок до милосердя

Лікувати звичайних людей або навіть улюблених героїв мультфільмів дуже весело і приємно, адже в кінці ви бачите, що ті, кого ви вилікували стають щасливі. Ігри в Лікарню для дівчаток і хлопчиків є улюбленою розвагою підростаючого покоління. Та й як може бути інакше, якщо з добрим доктором і патронажною медсестрою малюки стикаються з пелюшок. Ось чому однією з перших іграшок для рольових ігор у дівчаток найчастіше є саме набір медичних інструментів. Бажання допомогти ближньому настільки велике, що в будинку лікують практично всіх, починаючи від плюшевих і гумових іграшок і закінчуючи молодшими братами і сестрами, а якщо пощастить, то навіть батьками.


Саме тому, серед дівчаток молодшого покоління, ігри про лікарню користуються особливою популярністю. Їх багато, вони різні, але кожна по-своєму вчить піклуватися про оточуючих. Подібні ігри цікаві не тільки самим маленьким гравцям, але і дітям старше. Малюкам більше по душі лікувати улюблену ляльку або якихось казкових персонажів, а в більш дорослих любителів медицини інтерес викликає спілкування з віртуальними пацієнтами. В ігри для самих маленьких грають всі діти без винятку, та ще й у присутності батьків.

Маленьким дівчаткам спочатку доводиться пояснювати, що у зайчика болить вушко, а у плюшевого ведмедика, приміром, животик. Дуже цікаво буває спостерігати за власним малюком, який не тільки вчиться розуміти чужий біль і любити оточуючих, але і дуже пишатися досягнутими результатами. Саме в такі моменти діти починають розуміти, що доктор робить боляче саме для того, щоб вилікувати і полегшити страждання тих, хто звернувся до нього за допомогою. І якщо для цього потрібно зробити укол чи перев'язку, малюк із задоволенням виконує ці маніпуляції.

Види ігор

Як правило, ігор для старших дівчатка віддають більше переваги, ніж хлопчики. У багатьох випадках гравцеві належить бути спритною і все знає медсестрою, яка допомагає пацієнтам в пошуку потрібних лікарів і спритно координує дію хворих. При цьому потрібно розбиратися в проблемах і скаргах тих, хто звернувся за допомогою. Одних необхідно відвести на масаж, а іншим показати, де знаходиться рентген-кабінет. Зустрічаються серед хворих і ті, кому потрібен огляд не одного фахівця, а кількох. Ось тут-то і починається найцікавіше. Адже пацієнтів у віртуальній лікарні багато і всі вони потребують уваги. І доводиться медсестрі бігати між ними, намагатися кожному допомогти і зробити все можливе для того, щоб надана допомога була своєчасною і висококваліфікованої.


Все тут, як у цій лікарні. Дуже багато чого, якщо не все, в стінах віртуального лікувального закладу починають нервувати при мінімальної затримки. Пацієнтів зрозуміти можна. В одного живіт болить, іншому зубний біль спокою не дає, а у третього вусі стріляє. Стояти в черзі в подібній ситуації хочеться кожному. От і змушена добра мила дівчинка крутитися, як білка в колесі.

Особливості пацієнтів у віртуальній лікарні

Запам'ятайте, будь хворих і кроку без вашої допомоги нікуди не зробить. Ну не вийде в грі відправити кого-небудь самостійно блукати коридорами в пошуках потрібного фахівця. Ви відводите всіх на огляд і на уколи, на УЗД, рентген-кабінет та лабораторію для здачі аналізів. Не є винятком навіть родзал і аптека. Добре ще, що деяких хворих можна залишити у лікаря, щоб відразу ж бігти за наступними. А є й такі, яких треба переводити з поверху на поверх, і буквально за руку водити від одного фахівця до іншого.


Випадково опинившись у ліфті без пацієнта, доведеться за них повернутися. І чим швидше ви це зробите, тим краще. Адже хворі люди дуже ранимі і починають нервувати вкрай швидко. Зручним є те, що завжди можна скористатися підказками. Часто ці підказки подано у вигляді картинок із зображенням потрібного медичного обладнання або безпосередньо хворого місця. А то чого доброго, людини з хворим вухом помилково можна і посадити у крісло стоматолога.

Геймплей і управління

Керування в іграх такого плану дуже просте. Потрібно як можна швидше орудувати мишкою, і пацієнти будуть задоволені. Обов'язково врахуйте ось що: кожен із тих, хто прийшов в лікарню чекає вашої уваги. І якщо ви перебуваєте на одному поверсі, а пацієнти на іншому, то пробувати зрушити їх з місця просто марно. Вони будуть вперто стояти перед потрібним їм лікарем, будуть злитись і нервуватись, але сам процес лікування почнеться тільки тоді, коли клієнт зможе потрапити на омріяний прийом до лікаря. Однак, варто тільки медсестрі вийти з ліфта, як пацієнти стають слухняними і керованими.

Іноді дівчаткам доводиться займатися і розміщенням пацієнтів. Ті, хто вилікувався — йдуть, а на їх місце прибувають нові хворі. Для них потрібно вчасно перестелити постіль і таблетки дати в разі необхідності. Загалом, роботи в лікарні завжди предостатньо. Палат багато, до кожного треба підійти, нікого не обділити увагою, кожному надати допомогу.

Допомагати ближньому – велике мистецтво. А ігри лікарня для дівчаток допомагають осягнути його ази. У процесі гри діти вперше вчаться співчувати та переживати, надавати допомогу тим, кому вона так необхідна. Для багатьох саме такі ігри є першим свідомим кроком до вибору майбутньої професії. І нехай для початку працювати доводиться у віртуальній лікарні, головне тут полягає в бажанні бути корисним і потрібним.

.