Аніме ігри

Опис категорії

Японська культура завжди притягала до себе увагу. З культурою країни висхідного сонця, безпосередньо пов'язане і таке поняття як мінг, що представляють собою, по великому рахунку, ні що інше, як комікси, тільки переповнені особливим японським колоритом. Саме поняття аніме, теж досить цікаво. Японцям вдалося створити щось не зовсім звичайне з точки зору західного обивателя. Аніме — це один з самих незвичайних і в той же час на сьогоднішній день, найбільш відомих жанрів анімаційних фільмів. А аніме ігри для дівчаток і хлопчиків давно здобули популярність не тільки в Японії, але і по всьому світу.

Загадковий світ зі своєю філософією

В аніме часто, можна побачити зовсім не дитячий сюжет, повний філософського сенсу, має особливий підтекст, в той же час самі ці мультфільми зроблені таким чином, головними героями там є мальовані персонажі. У загальному і мультиками для дорослих це назвати можна з натяжкою, і забавою для малюків теж. Найчастіше анімаційні персонажі з'являються спочатку в коміксах і комп'ютерних іграх, а потім вже завойовують своїх глядачів і на екранах. Здебільшого героями тут аніме є підлітки. Ну, а завоювати цю частину аудиторії завжди було непросто.

Сучасні ігри аніме дуже популярні. Вони впевнено зайняли свою нішу серед ряду інших комп'ютерних ігор. Існуючі сьогодні ігри можна умовно розділити на кілька категорій. Є ті, які з задоволенням грають дівчатка, а є й такі, які більше зацікавлять хлопчаків. Відмінною рисою аніме можна назвати широко розкриті очі діючих героїв в поєднанні з ледве помітними практично невловимими штрихами, безпомилково дають зрозуміти кожному, що все навколо просякнуто тут культурою сходу.

Такі ігри зацікавлять дівчаток

У деяких іграх пропонується самим створити анімаційних героїв, а потім вдихнути в них життя. Багато з них створені в стилі одевалок, всіляких забарвлень, картинок на порівняння. Популярними є і маджонги. Макіяж, одягалки, ігри, створення інтер'єру в жанрі аніме досить привабливі і не зовсім звичайні для людей з західною філософією. Зачіски тут оригінальні, як і в макіяжі у них присутні тонкі східні ноти. Дуже цікаві і варіанти створення інтер'єру. Округлі форми, гра світла і тіні, навіть м'якість самого матеріалу, все тут нудно доля, щоб розумно використовувати простір і отримати хороший результат.

Існує ряд аніме присвячених взаєминам між підлітками. Любовний сюжет у них далеко не рідкість. Є серед них і такі, в яких потрібно опанувати якусь професію, наприклад попрацювати в східному кафе. Одна церемонія заварювання чаю чого коштує, ну адже крім цього і стіл потрібно навчитися сервірувати на східний манер, і порядок подавання страв вивчити, так і про поєднанні продуктів подумати.

Аніме, цікаві всім

Особливе місце займають аніме, мають фантастичний сюжет. Такі аніме ігри цікаві всім без винятку геймерам. Подібно до того, як інь і янь становлять одне ціле, аніме є одночасно як би дорослими фільмами для дітей, і мультиплікаційними пропозиціями для дорослих. У цих комп'ютерних іграх можна не тільки проявити себе, примірявши роль надлюдини, що має містичні навички і володіє чарівною магічною силою, але і знайти для себе якийсь філософський сенс у всьому, що відбувається.

Юнаки та дівчата безстрашно боротися з численними ворогами, які значно переважали їх за розміром, за допомогою згустків спрямованої енергії. Вміють вони при цьому не тільки на ворога стріляти, але так само і захищатися від відповідних потужних ударів, у порівнянні з якими грім і блискавку можна вважати дитячою забавою.

Змагання і бійки

Ігри аніме, присвячені східним бойовим мистецтвам будуть більш цікаві для юнаків. Маса бійок і хвацько закручений сюжет, вміння володіти різними техніками, користуватися зброєю, або кидати у ворога вогняні кулі, що представляють спрямовану енергію, все це загадково і цікаво. Дуже часто буває так, що зразкові учні старших класів посеред уроку, отримавши загадковим чином якийсь сигнал, відправляються в неймовірні подорожі, пов'язані з ризиком для життя. Вмить перетворюються вони в хоробрих воїнів, які прагнуть позбавити оточуючих від проявів справжнього зла. При тому, це стосується не тільки юнаків, дівчата тут теж можуть за себе постояти.

Практикується тут і гра в парі. При тому, у варіантах: можна грати один проти одного або спільно протистояти ворогові. До парних ігор запросто можна віднести і ті аніме, які мають змагальний характер, при цьому вони можуть бути не тільки чарівними, але і реалістичними. Їх герої можуть брати участь у забігах або перегонах, дивуючи оточуючих своїм умінням, силою і витривалістю.

В прямій залежності від того, який саме грі буде віддано перевагу, знаходяться і тонкощі управління. У деяких випадках буде достатньо однієї мишки, а іноді доведеться ще і ряд кнопок освоїти. Найголовніше не забувати при цьому, що старання не пройдуть дарма, адже чим складніше управління, тим цікавішими будуть самі пригоди, а якщо врахувати при цьому той факт, що все це пов'язано з мингами і загадковою східною культурою, то і самі ігри обіцяють бути особливо цікавими. Мало тих, кого аніме залишають байдужими. Відкрийте для себе цей загадковий світ, грайте в аніме ігри онлайн, дивіться, знаходите особливий філософський сенс у всьому, що відбувається, відчуйте себе дорослими і дітьми одночасно.

.