Спортивні ігри

Опис категорії

Спорт вже давно став невід'ємною частиною нашого життя. Хтось займається ним кожен день, ходити в басейн, бігаючи вранці і підтягуючись на брусах, а хтось лише на уроках фізкультури та іграх зі своїми друзями в футбол, але активний спосіб життя зачіпає практично кожного з нас. Крім занять на вулиці, багатьом хочеться займатися спортом вдома і для цього було придумано дуже багато спортивних ігор! Тепер ви можете займатися ним навіть вдома, правда, не варто забувати і своєму тілі, обов'язково робіть зарядку і підтягуйтеся на перекладині! А ще краще, якщо ви запишіться на секції карате або інший боротьби, плавання або купіть абонемент у спортзал, разом з басейном.

Спортивні ігри на комп'ютері

З розвитком комп'ютерної індустрії перенесення спортивних змагань з реального життя в віртуальне був лише питанням часу. Першими з'явилися симулятори тенісу представляють із себе дві палички рухаються в різні сторони і перебрасывающие з низу в верх маленький піксельний м'ячик. З поліпшенням графіки з'явилися і перші симулятори футболу. Звичайно, вони представляли із себе досить жалюгідне видовище з піксельної графікою, примітивним управлінням і відсутністю навіть натяку на реалістичний геймплей. Але з кожним новим роком, індустрія переживала серйозні зміни, комп'ютери все більше поширювалися по світу, а значить, і потенційних споживачів, з кожним роком ставало більше в кілька разів.

Скріншот з FIFA 13, компаній EA Canada і Electronic Arts.

Вже до 2000 року вийшли перші більш-менш реалістичні футбольні ігри, надають можливість керувати одним гравцем, так і цілою командою. Геймплей в них, дозволяв бігати з м'ячем, пробивати голи, давати паси своїй команді і ловити м'ячі за голкіпера. Вже до 2006 року спортивні ігри зазнали ще більш серйозні зміни, штучний інтелект суперника сильно покращав, з'явилися вболівальники вміють спостерігати за матчем і бурхливо реагувати при виникненні найбільш хвилюючих моментів, для реалістичності були введені коментатори, які теж майже як справжні коментували те, що відбувається на полі.

Скріншот з Grand Slam Tennis 2, компаній EA Canada і EA Sports.

А для того, щоб забити м'яч у ворота, стало вимагатися ще більше зусиль. Інші ігри про спорт, розвивалися не так стрімко, як футбольні, але теж з кожним роком зазнавали сильні зміни стаючи більш реалістичними і цікавими.

Які бувають жанри

Всі комп'ютерні ігри поділяються на кілька жанрів — колективні та поодинокі.

  • У колективних, вам належить грати за цілі команди перекидаючи м'яч або інший снаряд від однієї людини до іншої. Найчастіше, в таких симуляторах, є можливість бігати по стадіону онлайн зі своїми друзями, завдяки чому, вони отримали величезну популярність серед геймерів. З ним проводяться онлайн чемпіонати з великими грошовими призами, а їхні імена знають дуже багато шанувальників жанру.
  • Другий жанр — це поодинокі. Найчастіше — це симулятори гольфу і схожих видів спорту. У них теж є можливість онлайн змагання і щодо них теж проводяться чемпіонати, але за популярністю вони дуже сильно поступаються командним.

найвідоміші симулятори

З кожним років випускається багато симуляторів, що перевершують попередні і в графіці, і в зручності управління, і реалістичність геймплея, так і в багатьох інших складових. Найбільш відомі серії.

  • FIFA — найпопулярніша гра про футбол, що з'явилася в 1993 році і на даний момент оновлювана кожен рік. Зараз в неї грає більше 10 мільйонів чоловік як на персональних комп'ютерах, так і на приставках, а щорічно проходять турніри, змагання кращих геймерів.
  • PES (Pro Evolution Soccer) — вперше вийшла в 1996 році і теж оновлюється щороку спортивна гра для хлопчиків. Менш популярна ніж ФІФА, але теж має общинну базу користувачів.
  • NHL — аналог фіфи, тільки про хокей з'явився в 1980 році.
  • Grand Slam Tennis — дуже красива гра в теніс для консолей PlayStation 3 і Xbox 360.

Та багато інших…

У чому користь спортивних ігор

Навіть сидячи за комп'ютером, хлопчики і дівчатка, зможуть дізнатися про різних видах ігор! Футбол, баскетбол, волейбол, паркур — у світі стільки прекрасного, потрібно лише відкрити для себе це може бути одна з цих ігор зможе стати сенсом вашого життя! А ще, бачачи накачаних спортсменів, або красивих дівчат, діти будуть прагнути стати таким-же, а значить їм потрібно буде піти в спортзал!

Цей жанр буде найбільш корисним для фізичної розвиток дітей! Похитавши свого героя у футбольній грі, можливо, вони теж захочуть стати крутими спортсменами і почати перемагати в міжнародних змаганнях! А якщо є бажання, то є дуже велика ймовірність, що у них все вийде! Адже людські бажання є двигунами прогресу! Той, хто буде грати в спорт за комп'ютером, може не відразу, але повинен захотіти почати ним займатися і в реальності!

.