Ігри Бакуган

Опис категорії

Любителі фантастичних пригод добре знайомі з відчайдушні бійці Бакуган. Вперше про них заговорили завдяки японському аніме. Ще б, ці відважні хлопці вміють керувати монстрами, що відносяться до шести різних стихій і робити їх слухняними, і все це вони роблять граючи. Почасти саме тому гри бакуган дуже швидко здобули популярність і стали затребуваними. У них можна знайти для себе багато цікавого. Вони змушують думати, вчать швидко реагувати на дії опонента і діяти. Більше цікавих пропозицій просто не знайти.

Загадкові карти Бакуган

Навіть ті, хто мало знайомий з японським аніме про бакугане чули напевно. Адже незабаром після виходу серіалу була створена серія настільних ігор Бакуган, які припала до душі дуже багатьом. У ній використовувалися чарівні карти, які, до речі сказати, в самому аніме просто звалилися головним героям на голову. За допомогою цих карт можна активувати монстрів, які до пори до часу виглядають як звичайні кульки. До речі, ці монстри володіють різними здібностями і відносяться до шести різних стихій. У гравців є можливість розгойдати здатності монстрів, наростити потужність свого персонажа і навіть вибрати для проведення атаки кількох бійців одночасно.

На самому початку світ бакуган був сприйнятий юними шукачами пригод, які стали власниками таємничих карт, як звичайна гра. Але зовсім небагато часу знадобилося юним героям, щоб розібратися в ситуації і зрозуміти, що перед ними не прості забавні кульки, а представники іншого світу, сильні і потужні, в реальності здатні руйнувати й творити і час від часу, не дивлячись на всю свою міць, потребують підтримки і захисту. І навіть те, що їх потрібно активувати за допомогою карт справи не міняє, навпаки, це робить гру ще краще.

Що ще цікаво, що творцям вдалося неможливе: зробити гру про гру і до того ж настільки вдалу. Адже в основі аніме знаходиться саме гра, а точніше можливість перетворити на захоплюючу гру частина життя мешканців, на яких з неба падають загадкові карти з допомогою яких можна управляти представниками інших світів.

Трохи про стихії та їх представників

Звичайно ж, комп'ютерний світ не залишився осторонь. На сьогоднішній день багатьох геймерів привертають цікаві і барвисті гри бакуган. Є серед них пропозиції для самих маленьких з пазлами і розмальовками, а є і для більш дорослих любителів гострих відчуттів. При цьому для того, щоб впоратися з керуванням і гідно провести бій геймерам знадобитися майстерно розгойдувати характеристики своїх героїв, які є представниками різних світів, колись представляли одне ціле, а для цього непогано і самим розбиратися в деяких моментах.

Світом, з якого прийшли бакуганы, є паралельна реальність зі звучною назвою Вестроя, розділена з деяких пір на дві частини. Одна з яких є Зоною Нескінченності і джерелом концентрації позитивної енергії, а друга Зоною Безмовності і джерелом негативної енергії. Під час розколу і бакуганы, що колись були одним цілим, розділилися стали представляти шість різних стихій.

  • Хаос (стихія Світла) — її представники володіють колосальною силою і можуть керувати променем світлової енергії, який здатний надовго нейтралізувати супротивника. Можуть генерувати енергію з будь-якого джерела світла.
  • Даркус (стихія Темряви) — непроглядна темрява є союзником бакуганов, які є представниками цієї стихії. Під покровом ночі вони здатні завдати непоправної шкоди противнику, залишившись при цьому непоміченими.
  • Вентус (стихія вітру і повітря) — представники цієї стихії неймовірно швидкі, стрімкі і руйнівні.
  • Пайрус (стихія Вогню) — представники цієї стихії черпають свою енергію з розпеченої магми. Для них поживою є справді пекельний вогонь. В бою спритно застосовують свої можливості оточити противника полум'ям, використовують вогняне торнадо.
  • Саптерра (стихія Землі) — ці воїни здатні прийняти бій не тільки на поверхні землі, але і під нею. Досвідчені стратеги, яким немає рівних. Черпають енергію з надр Землі.
  • Аквос (стихія Води) – ці воїни вміють використовувати в бою потоки води і вміло управляють ними. Віртуозно проводять бої в насичених середовищах.

Чим цікаві гри бакуган

Захоплюючий і неповторний світ бакуган викликає інтерес у багатьох. Ігри про його представників різноманітні і багатопланові. У більшості своїй вони є стратегіями, а значить, змушують логічно мислити, прораховувати ходи і приймати рішення. Дуже яскраві і неповторні бої бакуган. Ось де можна проявити кмітливість і винахідливість. До того ж під час гри можна змінювати підопічних або вибирати відразу декількох бакуганов, що належать до різних стихій і комбінувати їх навички для досягнення власних цілей.

Крім ігор про бої монстрів-трансформерів, якими по суті і є бакугани є маса різноманітних пропозицій. Платформера і бродилки, маджонги, ігри три в ряд і класичний бакуган з масою карт, кожна з яких спонукає воїнів бакуган виявляти ті чи інші з своїх здібностей – всі ці ігри інтереси і затребувані серед геймерів всіх віків. Ще б, адже поряд з воїнами бакуган сам гравець як би починає відчувати відповідальність за долю світу і вершить добрі справи.

.