Ігри Поцілунки

Опис категорії

З самого дитинства нас оточує безліч казок про добрих фей, принцес і лицарів. У багатьох з них без поцілунків не обходиться. Саме завдяки поцілунків у казці, як і в комп'ютерній грі можна прокинутися від багатовікового сну або перетворитися з слизькій зеленої жаби в чарівну принцесу. Ось головна причина того, що цілуватися ігри для дівчаток є чимось особливим. До того ж духом лицарства і крапелькою чарівництва просякнуті не лише ті ігри, героями яких є казкові персонажі, але й романтичні пригоди люблячих один одного людей сучасного світу.

Ох вже ці поцілунки!

Так уже повелося, що з самого дитинства кожна дівчинка почуває себе трошки принцесою і просто мріє про те, щоб її пестили, плекали і, звичайно ж, цілували. Саме поцілунки є одним з проявів любові і ніжності. Мабуть, що своєю популярністю гри Поцілунки частково зобов'язані саме тому ніжному і доброму першого в житті кожного поцілунку люблячої матері, яка бажає захистити і захистити своє улюблене чадо від всіх неприємностей світу.

Серед численних пропозицій, так або інакше пов'язаних з поцілунками, зустрічаються такі, які зацікавлять самих маленьких дівчаток. Поряд з цим існує і безліч ігор такого плану, які будуть цікаві дівчаткам більш старшим. Чого вже гріха таїти, навіть дорослі із задоволенням іноді можуть зіграти в захоплюючу і цікаву гру, нагородою в якій є довгий і пристрасний поцілунок.
Подібних ігор багато, об'єднують їх всі, звичайно ж, поцілунки. І, тим не менш, всі вони різні.

В одних доводиться вистежувати закохану парочку, в інших, навпаки, намагатися сховатися від сторонніх очей і знайти тихе і затишне містечко для поцілунку, а в третіх пройти через масу випробувань і труднощів саме для того, щоб отримати заслужену нагороду – заповітний поцілунок.

Романтика і ще раз романтика

Будь-яка гра, що закінчується поцілунком романтична по-своєму. Інакше і бути не може. Розчулення і захоплення у когось з дівчат викликають кішечки і собачки, закохані папужки або мавпочки. В одних іграх вони посилають своїм коханим повітряні поцілунки, в інших долають безліч перешкод, щоб побачити об'єкт своїх мрій, міцно обійняти його і поцілувати.

Іноді під час гри з подивом дізнаєшся, що все, що відбувається героїні лише наснилося. Але ж від снів до реальності часто буває не так вже і далеко. До того ж такі сни викликають масу емоцій, змушують мріяти про романтичної зустрічі з красенем-принцом.

Чому ж дівчаткам так цікаві ігри про поцілунки? Ось питання, на який однозначно не зможе відповісти ніхто. Почасти це відбувається через бажання допомогти закоханим, у що б то не стало. Але є в цьому і ще щось, про що ні одна дівчина вголос говорити буде далеко не з кожним, а швидше за все, зробить це своєю великою таємницею. Хто з дівчаток довірить свою таємницю щоденника, а будуть і такі, які захочуть зірвати омріяний поцілунок хоча б у віртуальному світі.

Зовсім не секрет, що закохані хочуть залишитися наодинці, сховатися хоч де-небудь від пильних поглядів, знайти затишний куточок для того, щоб чмокнуться разок-інший. Дівчатка в іграх подібного плану часто беруть на себе роль ангела-хранителя солодкої парочки. При тому дії в таких іграх можуть розгортатися де завгодно: під час проведення весільного торжества, в номері готелю, посеред льодів або в пустелі. Куди тільки не заносить доля закоханих, які бажають залишитися наодинці.

Хто ж заважає цілуватися?

У деяких іграх перед дівчатками стоїть інша задача: застати целующуюся парочку на гарячому. Під час такої гри, ваші поцілунки потрібно зняти, відчувши себе юним папараці. Іноді в іграх розпочинається справжнє полювання на закоханих. Зате і трофеїв з доказами в результаті хоч відбавляй.

Іноді на сторожі моральності з'являються кішки, перебегающие дорогу закоханим, які поспішають назустріч один одному або собаки значних розмірів, намагаються розбудити всю округу і заважають солодкій парочці.

В іграх з казковим сюжетом теж зустрічаються ті персонажі, які намагаються вставити палиці в колеса. Відьми, вогнедишні дракони, чаклуни та інша нечисть дуже часто є джерелом засмучення прекрасної принцеси, що чекає свого принца в ув'язненні і мріє про велике і світле кохання.

Несолодко доводиться і тим, хто обертається в ділових колах. Складно уявити собі, як і де сховатися від цікавих, якщо предметом твоїх мрій став партнер по бізнесу або навіть конкурент. Спостерігати за парочкою в такому випадку будуть всі кому не лінь. Ось де проблема полягає не тільки в тому, щоб урвати поцілунок, але навіть в тому, щоб зайвий раз взяти один одного за руку. Цілуватися ігри дуже різноманітні і дозволяють пережити безліч життєвих ситуацій.

Дівчата обожнюють красиві романтичні історії і часто приміряють їх долі героїнь на себе. Хтось мріє стати артисткою, оточеній масою шанувальників, комусь більше до душі історії давно минулих днів про воспитанницах інституту благородних дівиць, а є й такі, які мріють приборкати відважного ковбоя. Кожна дівчина має право на мрію і надію на те, що ця мрія рано чи пізно стане реальністю. Ось він-секрет того, чому багато юні леді так дорожать віртуальними поцілунками.

.