Ігри Смішарики

Опис категорії

Сьогодні навряд чи знайдеться людина жодного разу не слыхавший про смішариках. З'явившись на екранах телевізорів у 2004 році, ці смішні кулясті анімаційні звірятка швидко завоювали серця юних глядачів та їх батьків. Мало хто знає, що ідея створення цих смішних і бешкетних істот виникла при розробці дизайну звичайного фантика для круглої цукерки. Художнику Салават Шайхинурову настільки сподобався пустотливий зайченя, став надалі Кришиться, що він просто залишив малюнок у себе, а згодом придумав разом з дизайнером Іллею Поповим та інших персонажів. Потім була реєстрація ТОВ, поводження з бізнес-проектом на студію «Пілот» і загальне визнання. Ігри смішарики з'явилися не відразу, але теж дуже швидко отримали широке поширення.

В компанії смішариків нудно не буває

Спостерігати за настільки потішно різношерстої компанією вельми цікаво. Спілкування зі смішариками дарує глядачам сміх і гарний настрій, заряджає позитивом і в той же час частенько змушує замислитись, а іноді навіть наводить на деякі філософські роздуми. За час свого існування смішарики підкорили серця мільйонів. Знають їх вже в 60 країнах світу. Невигадливий сюжет, ненав'язлива подача матеріалу, прагнення до пізнання і філософські роздуми упереміш з іскрометним гумором роблять смішариків з кожним днем все популярнішим.

Досить зазначити, що щодня за пригодами цих круглих істот спостерігає близько 50 мільйонів осіб, серед яких не тільки діти, але й дорослі теж. А в онлайн ігри смішарики для дівчаток і хлопчиків грають сотні тисяч фанатів мультфільму. Спробуємо розібратися, чим же ці чарівні мультяшні герої підкорили мільйони глядацьких сердець.

Світ, в якому живуть смішарики, вельми своєрідний. У ньому дуже багато позитиву, всі сусіди тут дружать між собою, ніколи не сваряться всерйоз і надовго , а навпаки поспішають один до одного на допомогу і намагаються внести свою лепту і відкоригувати хід подій, допомагаючи ближнім інколи справою, інколи словом, а частіше і тим і іншим разом. Дружать тут практично все, не дивлячись на різницю у віці, різні життєві інтереси і інші переваги. Нікому тут не заборонено висувати самі божевільні ідеї, висловлювати свою точку зору, влаштовувати свята і веселитися до упаду або сумувати на самоті. Копатич і Совунья, Лосяш і Їжачок, Крош, Нюша, Кар Карович, Бараш, Пін: всіх їх разом і кожного окремо дізнаються сьогодні багато хто з глядачів.

У кожного з смішариків свій багатий внутрішній світ і свій досить своєрідний погляд на речі, але вони вміють дружити, підтримувати один одного теж, при тому не тільки в скрутну хвилину, а і в години нестримного веселощів. І якщо вже з'являється в їх згуртованому колективі якась ідея, то для її реалізації докладають зусилля абсолютно все. В житті смішариків ні дня не проходить без пригод. Ні-ні, та вони придумають що-небудь цікаве і захоплююче, навіть свята нові і незвичайні вигадають, тільки б не сидіти склавши руки. Вже краще веселитися до упаду, відзначаючи день загадкового Нибельмесаколяды, ніж дозволити собі проводити час в нудьги і смутку. Спробуємо трохи відкрити завісу і познайомитися з кожним з смішариків ближче.

Молоде покоління

Крош – той самий невдалий фантик. Ну не можна було такому харизматичному кролику - непосиді ставати обгорткою для цукерок. Він ніколи не сумує, оптимістичний і меткий. В голові його повно авантюрних ідей, для втілення яких у життя йому, звичайно ж, потрібна хороша компанія. Дуже дружний з Їжачком, який частіше за інших буває його супутником і учасником неймовірних пригод. Зловити місячного зайця, до прикладу, не так вже й просто, але тим і цікаві пригоди, що участь у них бере не тільки сам організатор, але і виконавці. Крош часто є головним героєм в іграх про смішариків.

Нюша – сама кругленька свинка на світі. Невгамовна особа з мінливим характером. Любить звертати на себе увагу. Естетка, кокетка і мрійниця. Часто стурбована своїм зовнішнім виглядом. Час від часу недостатньо задоволена собою. В такі моменти влаштовує над собою екзекуції, намагаючись обмежити себе в їжі та солодощів. Здатна вигадати щось вартісне. Наприклад, кімнату самотності. Є єдиною молодою особою жіночого роду, чим і користується по повній. Об'єкт обожнювання Бараша, на відміну від якого не афішує своїх почуттів до останнього, але, тим не менш, цінує і любить і самого Бараша і його залицяння.

Бараш – меланхолійний поет-мрійник, дуже ранимий. В той же час не проти повеселитися в компанії друзів. Небайдужий до Нюше і не приховує цього. Любить кататися з нею на гойдалці, і декламувати вірші. Готовий доводити свою любов різними способами. Іноді занадто сором'язливий, і навіть боязкий. Здатний запросити даму серця на пікнік, от тільки спробуй вгадай при цьому як саме навіжена особа сприйме цю пропозицію в той чи інший момент. Ігри смішарики з участю Бараша є, але їх набагато менше, ніж з Нюшой і Кришиться.

Їжачок – розумний і розважливий малий. Захоплюється збиранням. Любить тишу і спокій, але при цьому часто влипає у всякі історії, лідером яких є Крош. Виховання просто не дозволяє йому відмовитися від пропозицій напористого одного. Дуже часто виручає Кроша, допомагаючи йому спілкуватися з іншими смішариками і пояснюючи їм логіку тих чи інших вчинків вухатого заводія.

Смішарики старшого покоління

В суспільстві смішариків завжди знайдеться місце для спілкування зі старшими. Дуже цінними є досвід Лосяша, вченого трохи занудного лося, що розбирається у всьому на світі і навіть отримав Нобелівську премію за якесь із своїх досягнень. З винахідником Піном теж нудьгувати не доводиться. Можливо його ідея створення вічного двигуна і зазнала невдачі, але якщо добре розібратися, то це досі не під силу кращих умів людства. Безвідмовний ведмідь по імені Копатич не тільки забезпечує провіантом всіх смішариків, але може ще і запальний танець станцювати, адже колись у молодості він був актором.

Як Карич має репутацію всюдисущого ворона. Колись він працював на сцені, і фортуна, судячи з усього, була до нього прихильною. Цей персонаж злегка хвалькуватий, але як знати, раптом з ним і правду траплялися всі ті пригоди, про які він розповідає, адже виявляє ж він і організаторські здібності і навіть таланти ілюзіоніста і гіпнотизера. Є серед смішариків ще одна крилата особа, навчена життєвим досвідом Совунья, що займається лікуванням. Ось до чиїх порад можна сміливо прислухатися.

загалом, всі як один смішарики милі і добрі, з ними весело, у них завжди є чому повчитися. Сьогодні можна не тільки подивитися мультфільми про них, але навіть взяти участь в їх веселі пригоди, вибравши для цього безкоштовні ігри смішарики з нашого порталу, з безпосередньою участю улюблених героїв мультфільму.

.