Ігри Мечі і Сандалі

Опис категорії

Хоробрість і відвага, містика і чаклунство, підлість і ницість — чого тільки не зустрінеш на арені, особливо якщо доведеться побувати в шкурі гладіатора. Щоб дізнатися, чи є у вас шанс перемогти в гладиаторском бою варто звернути увагу на ігри мечі і сандалі. Життя королів арени швидкоплинне, небезпеки тут підстерігають на кожному кроці, все під час боїв організовано таким чином, що програш рівносильний смерті. Вистояти — ось ваше завдання.

Що цікавого у віртуальних гладіаторських боях

У віртуальному світі гладіатори можуть все, але для цього потрібно мати не тільки сміливість, але відрізнятися ще рядом якостей. Є в цих іграх тренувальні бої, а є й арени повні глядачів. А як відомо, натовп любить успішних. Ось і доводиться борцям не тільки зброю нове добувати, але і харизму прокачувати. Це буде залежати і від того, як виглядають вибрані для героя мечі або сандалі. До речі, про сандалях: вони повинні бути зручними, щоб легше було маневрувати, інакше успіху не бачити.

до Речі, не дивуйтеся тому, що в грі у кандидатів в гладіатори є гроші. Їх тут досить легко заробляти, але тільки за умови, що бій вигравати буде обраний вами персонаж, а не його суперник. За програш в іграх мечі і сандалі кровно зароблені будуть знімати, і доведеться на арену виходити не з мечем і в сандалях, а, що називається, голяка. Повірте, це не дуже приємно. З нульовими характеристиками, практично з одним з мечем і в сандалях, доведеться брати участь у сутичках з босом, зате в результаті перемоги над ним щастя привалить нереальне, а можливостей розгойдати свого героя стане набагато більше. Так вже влаштована гра. Інакше було б нецікаво.

Як героя зробити красеня

Перш ніж почати будь-яку з ігор ви дізнаєтеся, що саме призвело обраного вами героя на арену. Мотиви у всіх різні, але всі шляхи при цьому призводять до участі в турнірах. До речі, не всі ігри мечі і сандалі передбачають участь в гладіаторських боях для глядачів. Зустрічаються серед них і такі, в яких доведеться відправитися в похід, щоб завоювати нові землі, здобути славу і почесті. Без зручних сандалей в такому випадку доведеться важко, не забувайте про це. Хрестові походи — справа прибуткова. Ось після чого можна буде дозволити собі покупку самих класних сандалей і крутого меча.

Перш ніж зробити перший крок слід змінитися. Не дивуйтеся, але героя, яким ви будете в перспективі керувати, необхідно в буквальному сенсі слова зліпити з окремих частин. При тому це стосується всього: рослинності на обличчі, зачіски, статури, зросту і ваги. Відразу потрібно буде визначитися, чому віддати пріоритет прокачування сили і спритності або розвитку магічних здібностей.

Особливості геймплея гри мечі і сандалі

У всіх до єдиної іграх зручно спостерігати за характеристиками вибраного героя. Під час бою видно кожен з показників. Броня, магія, щит, меч, харизма, сила та інше змінюються після кожного удару, як нанесеного, так і отриманого. Залишився противник без голови — отримаєте бонус. А програли бій — залишилися без пряників і можливостей апгрейда: сандалі нові не дадуть, і меч поліпшити не вийде. Інформаційні кола з картинками знаходяться відразу над гладіатором. Вгорі екрану є також шкала з показниками. По ній теж можна орієнтуватися.

Під час хрестових походів все трохи інакше. Там доводиться рухатися, завойовуючи нові землі і залишати на відвойованих територіях армії. У пошуках нових видів зброї, лат або мечів, а так само інших принад доводиться ходити по магазинах. У цьому теж нічого складного. На панелі висвічується асортимент. Ті предмети, які вам по кишені, будуть більш яскравими. До речі, тут важливо добре продумати, що і коли поліпшити. Іноді має сенс накопичити грошенят і купити сандалі крутіше. Гаманець то не безрозмірний, а можливості продати свій меч або щит з низькими характеристиками в іграх не передбачена.
Ви ще не граєте? А даремно! Арена уже кличе.

.