Новорічні ігри

Опис категорії

Новий рік – єдине свято, яке однаково люблять і діти і дорослі. І відзначають його завжди гамірно і весело, з жартами, примовками, подарунками в компанії Діда Мороза і Снігуроньки. У комп'ютерному світі від цієї традиції теж не відстають, частково саме тому новорічні ігри користуються популярністю. До речі, зовсім не обов'язково грати в них взимку. Ті, хто стверджує, що влітку Нового Року не місце, просто ніколи в них не грали. Поспішайте оцінити по достоїнству добрі і позитивні пропозиції, що відрізняються різноманітністю і здатні перетворити навколишній світ у свято. Новорічні ігри тепер і на нашому сайті!

Новорічні пропозиції віртуального світу

Всі як одна гри новорічної тематики милі і добрі. Інакше просто не може бути, іноді зустрічаються серед них такі, в яких хто-небудь мішок з подарунками поцупить, але в будь-якому випадку все закінчується добре, і Новий Рік настає вчасно. До речі, без подарунків ніхто з учасників не залишається. Новорічні ігри 2017 хороші тим, що зануритися в святкову атмосферу можна всією родиною. Знайдеться тут заняття для самих маленьких геймерів, які з задоволенням стануть розфарбовувати новорічні картинки і збирати яскраві і барвисті пазли . Не нудно буде і карнавальні костюми майструвати і подарунки допомагати робити і новорічну ялинку наряджати.

Серед новорічних пропозицій маса одевалок, платформерів, бродилок. Дуже популярні квестові ігри про Новий Рік, є тут ігри три в ряд і маджонги, ось де можна масу подарунків і ялинкових прикрас побачити; у багатьох іграх запорукою веселощів і новорічного настрою є конкурси і змагання, при цьому переможених, як правило, тут не буває, свято настає для всіх без винятку.

Здрастуй, свято, Новий рік!

Мішура і яскраві барвисті кулі, химерні звірі, бенгальські вогні і мерехтіння гірлянд все це додає любителям святкових ігор гарного настрою. Саме новорічні виділяються серед них особливо, переплітаючись з іграми зимової тематики і даруючи відчуття свята не тільки дітворі, а й дорослим. Ось де є право вибору. Одні карнавальні костюми можна приміряти не один день, а чого варто дизайнерський проект з прикрашання залу для проведення заходу або конкурс плакатів новорічної тематики, в якому запросто можна прийняти участь в режимі онлайн.

Що стосується новорічних квестів, то вони самі схожі на казку, адже у них, як правило, все тільки починається з вибору підходящої ялинки і відповідних карнавальних костюмів, а закінчується отриманням маси позитивних емоцій і участю в неймовірних пригодах. У багатьох іграх новорічної тематики присутній змагальний настрій, втім, це і не дивує, адже будь-які змагання в якійсь мірі можна прирівняти до конкурсів, а без них Новий рік точно не обійтися. Всі пропозиції різні, але є момент, який їх об'єднує – це відсутність будь-якого негативу. Тільки позитив, відчуття свята і гарний настрій.

найцікавіше новорічній ялинці

до Речі, про ялинці. Ця красуня заслуговує особливої уваги, без неї тепер обходяться мало які новорічні ігри, в які часто грають дорослі дядьки і тітки, не забувши при цьому долучити все сімейство до ритуалу облачення в святкові новорічні одягу зеленої красуні. Ось де присутній дух змагання, і смак свій продемонструвати можна, і власну стратегію розробити. Адже перш ніж нарядити ялинку пристойно, її доведеться виростити. До речі, в таких іграх далеко не рідкість ритуал обміну прикрасами. Додатковим стимулом, який чарівним чином починає спонукати до дії є можливість сходити до друзів у гості і помилуватися на їх творіння. А далі все як у реальному житті, хочеться досягти більшого і стати кращим.

Дуже багато пропозицій так чи інакше пов'язані з ялинкою. Її можна зустріти на безлічі пазлів, в розмальовках і, звичайно ж, у всіх інших іграх так чи інакше пов'язані з Новим роком. Мабуть, що змагатися з лісовою красунею можуть тільки Дід Мороз і Снігуронька, та й то навряд чи стане це робити, швидше вже хоровод організовують новорічні подарунки всім роздадуть і подарують позитивні емоції. Грайте в ігри Новий Рік 2017 і насолоджуйтеся настання зими і зимових канікул!

Здрастуй, Зимонька–Зима

З одного боку взимку трохи холодно, а з іншого є можливість на санках з гори скотитися на лижах у ліс сходити, повалятися в снігу, палац побудувати або спорудити фортецю, в сніжки пограти. Загалом, зимових розваг предостатньо. А у віртуальному світі для того щоб в замет з головою пірнути ще й одягатися тепло не доведеться. Всі без виключення новорічні ігри так чи інакше пов'язані саме з зимою. Ось де можна на трійці з бубонцями прокотитися та ще в компанії Діда Мороза і Снігуроньки. До речі, дуже часто буває так, що без вашої допомоги Новий Рік може просто не настати.

Є різні пустуни, які норовлять то мішок з подарунками поцупити, то ялинку без вогників залишити. Але ж на те вони й труднощі, щоб їх переборювати, інакше новорічні ігри стали б нудними і нецікавими, а це, погодьтеся, не зовсім те, що потрібно для створення святкової атмосфери.

У житті завжди повинне бути місце для новорічного свята. Усі пропозиції даної тематики заряджені позитивом. Злих ігор про Новий Рік просто не буває. Не вірите, тоді поспішіть взяти участь у новорічних пригодах, щоб переконатися в цьому.

.