Ігри Майнкрафт

Опис категорії

Майнкрафт - це величезний світ. Світ пригод і незвичайних відкриттів. Світ, в якому можливо майже все! Всього за кілька років, гра Майнкрафт, із звичайної пісочниці переросла у щось більше, справжню субкультуру, учасниками якої стали десятки мільйонів людей! Ця гра об'єднала всі країни і переплюнула всі сучасні хіти від найвідоміших розробників! Сотні тисяч людей спілкуються на формах обговорюючи чергове оновлення, придумують приголомшливі по своїй красі карти, розробляють нові текстури, створюють модифікації і плагіни! А деякі речі і зовсім виходять за межі віртуального світу, раз на рік проходить унікальна подія - Майнкон!

Історія виникнення Майнкрафта

Ця гра не була унікальною розробкою, так як ще до її поява існувало кілька розвиваються паралельно проектів, в яких дії відбувалися теж в кубічній всесвіту. Одним з прабатьків кубічної всесвіту, була гра Infiniminer, в якій, вам потрібно було знайти всі кубики відмічені червоним квітів, переміщаючись по не дуже великому квадратному простору. У свій час, Infiniminer була досить популярна в Інді середовищі, але їй не вистачило якоїсь унікальної ідеї, яка б дозволила затягнути гравців і занурити їх у казковий світ, забувши про те, що відбувається в реальному житті. Крім відсутності цікавих особливостей, Infiniminer не могла похвалитися і великим світом. Вся територія рівня являла собою лише невеликий квадрат площею 100 на 100 метрів.

Маркус Перссон, творець Майнкрафта, вирішив запозичити ідею кубічного світу і всього за тиждень написав першу, альфа версію свого майбутнього хіта. Маркус Перссон був хорошим програмістом і з дитинства займався розробкою ігор, так що написати код з використанням звичайного Java не склало великої праці. Без праці були зроблені і текстури, намалювати які зміг би навіть маленький хлопчик, адже вони мали дуже низький дозвіл.

Від ідеї до хіта

Але Маркус, або як його тепер називають «Нотч», зміг придумати геніальну ідею, схрестити пісочницю з грою на виживання. Так, з'явилася можливість добувати дерево, камінь, залізо та інші ресурси, а також крафтить всілякі предмети. Але на початку, більшість предметів було призначене саме для видобутку копалин і тільки через визначено час, з'явилися предмети інтер'єру створені для прикраси житла та інших будівель. Другою важливою особливістю стала практично повна емуляція нашого світу, в Майнкрафте були зроблені часи доби і навіть годинник, які йшли в кілька разів швидше, ніж справжні. А з настанням темряви, з глибоких печер вибиралися назовні страшні істоти, що полюють за вами і при запуску гри, вашою метою було вижити в першу ніч, зробивши собі підземне укриття або цілий будиночок!

Але був і інший режим, що дозволяє грати в Майнкрафт використовуючи креативний режим, коли будь-яка людина міг створювати величезні фортеці або навіть цілі міста з квадратних блоків. Завдяки альфа і бета-тестерам, у гри з'явилися перші доповнення, що дозволяють змінювати текстури оформлення і створювати ще більш вигадливі і реалістичні споруди. Використовуючи текстури з великою роздільною здатністю, люди могли створювати копії великих пам'ятників культури, копії відомих пам'яток і величезні світи фентезі з всесвіту Гаррі Поттера і Володаря Кілець.

Завдяки цим режимам, до яких ми ще повернемося, гра Майнкрафт для хлопчиків і дівчаток, дуже швидко стала хітом, спочатку у Швейцарії, де і була створена, а потім у США, Європі, Росії і в усьому світі! Але не дивлячись на зростаючу популярність, вона дуже довго перебувала в бета-тесті і лише до кінця 2011 року була випущена релізна версія! Зараз, ви можете пограти в неї як на комп'ютері, під Windows, MAC OS, LINUX, так і на смартфонах і планшетах під управлінням IOS і Android. І навіть любителі консолей не обділені і можуть придбати спеціальні версії, перероблені під управління джойстиком!

Режими і цікаві особливості

Завдяки своїй простоті, повноцінна гра 3д Майнкрафт буде працювати майже на будь-якому комп'ютері і ноутбуку! Єдине, що вам потрібно — це всього близько 200 мегабайт місця на жорсткому диску. Але ті, кому набридла звичайна версія, можуть грати в міні ігри Майнкрафт для хлопчиків і дівчаток на нашому сайті! Частина з них зроблена в 2д світі, частина дуже схожа на повноцінну версію, ну а остання частина це аркади, в яких використовуються будь-які елементи з їх старшого брата. Наприклад — блоки, текстури, елемент видобутку мінералів киркою і тд. Ну а в повноцінній версії ви можете вибрати один з трьох режимів гри.

Виживання — один з найбільш цікавих режимів, який правда, через якийсь час набридає через відсутність різноманітності в діях, але це легко лікується сторонніми модифікаціями. Потрапивши в новий світ, у вашому інвентарі — порожньо. Немає взагалі нічого, ні одягу, ні зброї, ні їжі! Так що потрібно діяти і швидше щось робити. Для початку зорієнтуйтеся по сонцю, скільки зараз часу. Якщо сонце в зеніті, то близько 12 і за аналогією з реальним світом.

Зрозумівши, скільки залишилося до заходу і появи небезпечних істот, шукайте і починайте добувати деверево, необхідне для створення дерев'яних інструментів. Зробивши з дерева сокиру і кирку, можна ще трохи, про запас, порубати дерева, а потім вирушайте на пошуки каменя, з якого можна спорудити вже залізні інструменти! Здобувши камінь, і зробивши більш міцні інструменти і зброю побігайте по околиці і пошукай овець. Знайти їх можна за характерними звуками, які неможливо переплутати. Уважно стежте за часом, воно в Майнкрафте йде дуже швидко! Якщо овець ви не знайшли, а вже починає темніти, то будуйте собі притулок!

Почати можна навіть з невеликою печерки виконану в скелі. Для її освітлення, можна використовувати вугілля, видобуте при пошуках каменю. Правда якщо ви не знайшли овець, то не зможете побудувати ліжко, а значить всю ніч будете пильнувати і вслухатися в страшні крики монстрів. Онлайн гра Майнкрафт на виживання — це ще більш цікава розвага, адже ти зможеш битися з монстрами і будувати свій світ, разом зі своїм кращим другом! У такому виживання є кілька характерних особливостей.

По-перше, вам не можна загубитися, адже якщо ви розбіжитеся в різні сторони, то велика ймовірність, що більше вже не зустрінетесь. А ще дуже важливо вести діяльність з чесною людиною, в якому ви повністю впевнені і яким довіряєте. Але грати в Майнкрафт онлайн, безкоштовно і без реєстрації не вийде. Ліцензійна версія обійдеться вам в 800 рублів на одну людину, а піратська, дуже нестабільна і може постійно вилітати або навіть взагалі не запускатися. До режиму виживання, можна віднести і всілякі карти, створювані користувачами і розраховані як на одиночну, так і на спільне проходження.

Креатив — дуже цікавий режим, в якому ви стаєте богом нового світу! Ви отримуєте безсмертя, можливість літати над землею, на будь-якій висоті і необмежено використовувати будь-які доступні в грі блоки. Крім блоків, можна буде поселяти тварин і наливати всілякі рідини. Креатив в Майнкрафте дозволяє звести будь-які споруди, незалежно від їх розміру та необхідного для них кількості блоків. Єдине, що від вас потрібно — це час.

Основні інструменти в Майнкрафте

  • Кірка — призначена для видобування корисних мінералів: руди, заліза, срібла, золота, алмазів і сірки.
  • Сокиру — для видобутку дерева.
  • Меч для битви з монстрами і видобутку їжі.
  • Лопата необхідна для більш швидкого скопування м'яких шарів грунту.
  • Піч — потрібна для переплавки золота.
  • Скриня — дуже важлива річ, яка дозволяє звільнити ваш інвентар.

Трохи про міні іграх

  • Грі Майнкрафт 2д онлайн, в яку ви можете грати безкоштовно і без реєстрації — це практично повна копія з можливістю добувати ресурси, робити речі і битися з монстрами, тільки повністю перенесена в 2д простору, завдяки чому, її розмір зменшився в кілька разів.
  • Грі Майнкрафт 3д онлайн, теж дуже схожа на справжню, але розміри світу в ній, будуть не такими масштабами, текстури теж будуть мати привабливий вигляд, а найголовніше, що в ній, на даний момент доступний тільки креативний режим, де ти зможеш руйнувати і ставити всі блоки з одного натискання.

У нас ти зможеш грати в Майнкрафт без смс і реєстрація, так як абсолютно всі онлайн ігри доступні безкоштовно і не вимагають від вас ніяких дій. Хлопчики і юні дами — вибирайте вподобану гру і насолоджуйтеся улюбленим квадратним світом, повним небезпек і веселих пригод!

.