Ігри Адам і Єва

Опис категорії

Важке життя первісної людини. Щоб переконатися в цьому, варто побувати в шкурі прабатьків. Самий прикольний із способів це зробити — зіграти в ігри Адам і Єва, дії яких розгортаються не тільки в раю, але й далеко за його межами. Іскрометний гумор, веселий музичний супровід і маса позитиву забезпечені всім, хто побажає стати учасником неймовірних пригод і пошуків кращого життя разом з харизматичним головним героєм.

Куди біжить Адам

Виявляється, що навіть в райських кущах людині чогось не вистачає. Може бути, різноманітності, а може, бажання світ подивитися і себе показати. Як би там не було, а Адам весь час в бігах. І що дивно — бігає він час від часу від однієї Єви до іншої, проходячи при цьому через всі кола пекла. І немає б зупинитися, та не виходить. Більшість ігор про Адама і Єву представлені у форматі пригод з елементами квестів. Зустрічаються і лабіринти, де люблячим серцям потрібно з'єднатися, але їх значно менше.

Аніматори постаралися на славу. Всі персонажі промальовані настільки ретельно, що під час гри починаєш відчувати себе не просто геймером, а творцем захоплюючих коміксів про життя наших пращурів. Кожен з персонажів унікальний по-своєму. Цікаво під час гри не тільки вирішувати логічні завдання, але і просто досліджувати місцевість. Все тут ворушиться, тріпочеться, оживає при першому натисканні мишкою і як мінімум змушує посміхнутися.

Кому цікаві пригоди Адама і Єви

Вражаюче, але ігри Адам і Єва настільки продумані, що будуть цікаві геймерам всіх віків. Сюжет у них, здавалося б, зовсім не дитячий, але герої настільки харизматичні, а їх наївність настільки умилительна, що самі маленькі любителі комп'ютерних ігор з захопленням спостерігають за всім, що відбувається на екрані, не замислюючись при цьому про мотиви, якими керується Адам, щоб рухатися до мети. А той факт, що його то Єва в клітці заборона, то Клеопатра спробує палицею по голові огріти, викликає швидше жалість до головного героя і прагнення допомогти йому.

Все тут виглядає пристойно і пристойно. Навіть Адам одягнений в шкуру мамонта. На вході в Парадиз, правда, вимагають дотримуватися дрес-код, але фіговий листочок видають при цьому відразу і ніяких принад на вигляд не виставляють. Якщо ж потрібно показати які почуття відчувають один до одного пташки, рибки або інші представники фауни, на екрані виникає маса червоних сердечок. Ось так: зворушливо, символічно, стильно і зі смаком. А загострювати увагу підростаючого покоління на те, що Єва змінилася, зовсім не обов'язково.

Прикольні перешкоди на шляху до успіху

Шлях до Єви або втеча від неї завжди пов'язаний з безліччю небезпек. Але наш герой не сумує, і відступати він теж не звик. Вічно усміхнений блакитноокий блондин з квіткою в руках для того, щоб підкорити серце чергової красуні, витримає будь-які випробування.
Служити Адаму готові птахи і звірі, риби і земноводні. Хтось допомагає йому по добрій волі, а хто-то з примусу. Дуже важливо під час гри розібратися, як саме знайти спосіб пройти далі і не потрапити при цьому в численні пастки.

Під час гри Адам і Єва вас чекає безліч неймовірних пригод: послуги крокодила можуть знадобитися для того, щоб зробити відповідний ключ, а спровокувавши птеродактиля, можна змусити його зрушити з місця величезну брилу, хвостом динозавра скористатися як мостом, а слона прибрати з дороги налякавши його кажаном. І це ще не все.

На капелюшку мухомора в грі можна переправитися через річку, а опорою з кісток, може бути навіть чоловічих, закріпити міст. Дивного в іграх багато, незвичайного теж. Навіть потрапивши в котел до людожерів можна знайти вихід, треба тільки добре подумати, як це зробити. Ваш святий обов'язок допомагати під час гри Адаму, і тоді його шлях до Єви буде не таким тернистим.

.