Ігри Ам Ням

Опис категорії

Ласуни бувають різними. Є серед них і такі, які просто змітає всі солодощі на своєму шляху. У пошуках цукерок вони готові не тільки життям ризикувати, але і в часі переміщатися. Ігри Ам Ням є красномовним доказом того. У яких тільки переробках не побував харизматичний зелений звір і все це заради солоденького і смачненького.

Хто такий Ам Ням і звідки він взявся

Зелений звір, що зовні нагадує щось середнє між жабою і зубастим яблуком, є плодом фантазії російських розробників. Саме вони заховали його в коробку, і так вдало. На початку з'явилися ігри Ам Ням для портативних платформ із серії «переріжемо мотузку». Гра дуже швидко стала популярною не тільки в Росії, але і за її межами. Чарівний зелений прожора потрапив у комп'ютер трохи пізніше. Не залишилися осторонь і аніматори, вже дуже харизматичний і заповзятливий цей ласун, коли мова йде про пошук всіляких солодощів. Фортеці його зубів позаздрять багато завсідники стоматологічного кабінету, яким на цукерки і пряники з горішками доводиться тільки дивитися.

На сьогоднішній день зелене чудовисько з величезними очима і білосніжними зубами у весь рот завоював увагу дітвори по всьому світу. В одних іграх його треба малювати, в інших збирати по шматочках, в третіх просто годувати цукерками. Є і платформера з його участю, і все ж основними є ігри з серії «переріжемо мотузку».

Дружить з фізикою Ам Ням

Просто обмовитись про те, що в іграх про Ам Няма чудова фізика недостатньо. Тут все побудовано саме на ній. Суть численних ігор полягає в тому, щоб нагодувати чарівного прожору. Для цього і потрібно перерізати мотузки, стріляти з гармат або рогатки, запустити повітряні кульки, а потім намагатися їх лопнути в потрібному місці — в загальному, діяти швидко, чітко і логічно. При цьому під час гри потрібно буде від шкідливих предметів вчасно ухилитися і хорошими скористатися.

При цьому в іграх необхідно використовувати реальні фізичні властивості кожного окремо взятого предмета і прораховувати, що ж вийде при їх взаємодії один з одним. Інакше малюка з невгамовним апетитом задовольнити не вдасться. Іноді шлях заповітної солодощі в рот вічно голодного Ам Няма довгий і нелегкий, але тим цікавіше його годувати. У деяких іграх для планшетів малюк навіть реагує на дотики, при цьому він веде себе подібно кульці, дещо змінюючи свою форму, а потім відновлюючи її знову.

В гонитві за насолодами

до Речі, Ам Ням дуже перебірливий у їжі, лише б що їсти просто не стане. Йому тільки солодощі подавай, іншим продуктами харчування ненажерливий малюк ігнорує. Піцу відкидає, м'яса воліє льодяники, ковбаса теж не в його смаку. Зате холодильник форсувати Ам Ням стане із задоволенням. А раптом там всередині тортик знайдеться або желе, на крайній випадок. За цукерками, печивом, шоколадом, морозивом, пончиками і кренделиками зелений зубастик готовий йти не тільки на край світу. Він навіть простір і час навчився собі підпорядковувати.

Не зміг Ам Ням втриматися і почав перебиратися з однієї епохи в іншу, щоб спробувати що і як раніше готували наші пращури.
Нехай вас не особливо дивує той факт, що Ам Ням іноді роздвоюватися. Це свідчить тільки про те, що подібні йому створіння проживали десь поруч з нашими предками з незапам'ятних часів. Під час гри Ам Ням побуває в Єгипті та Олександрії, буде брати участь в боях гладіаторів і в лицарських турнірах і все це з любові до солодощів.

Малюк веселий і безкорисливий. Йому не потрібні діаманти і рубіни, він готовий віддати корону кому завгодно, тільки б отримати заповітну цукерку.

Ам Ням підкорив всіх

Визначити вік геймерів, яким цікаво грати з Ам Нямом можна безпомилково. Цей зелений глазастик з чарівною посмішкою цікавий і для малят та їх батьків. При цьому дітлахи із задоволенням годують дитину цукерками. Разом з Ам Нямом вони вчаться малювати і розрізняти кольори. А батьки в цей час пихтять над вирішенням досить складних логічних задач. При цьому мета у одних і інших схожа – нагодувати ласуна. Ось тільки для Ам Няма багато цукерок не буває, а це означає, що ігри з його участю не набридне грати ніколи.

.