Ігри три в ряд

Опис категорії

Ну хіба комусь не сподобатися стріляти і лопати кульки? Це подобається всім! Причому як дітям, так і їх батькам. Діти грають у них що б розважитися і хоч чимось зайнятися у вільний час, а батьки що б відпочити і розвіятися, в перервах, під час нудної роботи в офісі. Так що кулі підходять від мало до велика. Одним з найпопулярніших жанрів кульок є онлайн ігри три в ряд, грати в які ви можете безкоштовно і прямо на цій сторінці. Ми зібрали для вас лише найкращі й цікаві аркади 3 в ряд, які підійдуть як для дівчаток і хлопчиків, так і для їх батьків. Приємного відпочинку!

Дізнайся більше про ігри три в ряд

найцікавіше те, що на відміну від багатьох інших жанрів флеш аркад, жанр " три в ряд з'явився тільки з приходом в повсякденне життя персональних комп'ютерів. До ери комп'ютерів, нічого подібного не існувало ні в який вигляді. Прабатьком цього жанру можна по праву вважати стару аркаду, придуману російськими розробниками і називалася тетріс. Не багато сучасні діти знають, що це таке, але от їх батьки напевно грали в цю аркаду, а деякі і зовсім провели за нею багато години свого життя.

Після приголомшуючої популярності тетрису по всьому світу припав бум на подібні аркади, так і з'явився цей жанр. А пізніше, в інтернеті з'явилися безкоштовні ігри три в ряд онлайн, які ви зможете побачити в цьому розділі нашого сайту. До речі, всього існує кілька видів подібних ігор, зараз, ми постараємося розглянути основні з них:

Бабл Шутер

Перший вид, це класичні лопалки зроблені на зразок Бабл Шутер. Після завантаження, у вас на екрані з'явитися поле, зверху якого в хаотичному порядку розташовані різнокольорові об'єкти, частіше усі об'єкти будуть кульками, але можуть бути і квадратики, ромбики, фрукти, чоловічки, тварини, кристали або навіть всіма улюблені мохнатики, загалом, все, на що вистачить фантазії розробок. Ці об'єкти можуть бути статичними або навіть анімованими, що робить гри три в ряд онлайн ще більш цікавими і захоплюючими. Весела анімація об'єктів, з допомогою якої вони будуть відкривати ротики або кліпати оченятами дуже сподобається маленьким діткам. Та й дорослим буде набагато цікавіше підривати красиво оформлені кульки.

Внизу екрана буде розташована рогатка гармата або просто стрілка вказує напрямок пострілу. Стрілянина, здійснюється лівою кнопкою мишки. Ваша мета, запустити об'єкт знаходиться внизу екрана, відповідну його кольором, послідовність об'єктів нагорі. Грати в три в ряд онлайн дуже просто! Якщо кількість об'єктів одного кольору перевищить три штуки в ряд або кілька поруч, то вони знищаться, а ви отримаєте додаткові очки. Загалом розповісти важче ніж показати, насправді все дуже просто!

У більшості ігор верхнє поле буде рухатися вам назустріч, причому є три варіанти, як влаштовано це рух (за часом, за кількістю ходів або безперервно) але є і інша різновид, де верхнє поле не буде рухатись назустріч, а вам буде даватися час, на знищення об'єктів. При успішному їх знищення, потрібно час, ви переходите на наступний рівень, що значно збільшує інтерес і користувач ще більше насолоджується грою.

Заміна однієї на іншу

Другий вид ігор — це складання рядів з трьох і більше фігурок шляхом їх заміни один на одного. Після завантаження, на вашому екрані з'явиться вікно, з різнокольоровими фігурками, щоб замінити одну на іншу, вам необхідно тицьнути правкою кнопкою мишки, по черзі, на кожну з них. Правда зміняться вони, тільки в тому випадку, якщо ряд був складений правильно, інакше нічого не станеться. У тому разі, якщо все правильно, складений стовпчик знищується, а ви отримуєте окуляри. Більшість таких ігор нескінченні і оснащені таймером. Чим більше ви набрали очком після закінчення часу, тим краще результат. Але зустрічаються і рівневі аркади. Даний вид аркад з жанру три в ряд дуже добре розвиває у дітей кмітливість, уважність і здатності до логічного мислення. В деяких версіях крім знищення рядів, від вас може вимагатися зібрати ряд якимось предметів, розкиданих по полю. Зібрати їх можна буде шляхом знищення тієї фігурки, усередині якої вони будуть знаходитися.

Знищуй цілі ряди

До третього виду можна віднести теж аркади дуже схожі на другий вид, проте в яких переставляти нічого не потрібно, а достатньо просто натиснути на лінії, що складаються з 3 і більше фігурок. Причому як повинно бути зрозуміло, така лінія повинна складатися саме з однакових фігурок, інакше ви не зможете її знищити. Найчастіше такі аркади будуть складатися з рівнів, а переходить на наступний рівень буде відбуватися тоді, коли ви наберете достатню кількість очок або зберете досить об'єктів. До речі, якщо знищувати лінії не з розумом, то є ймовірність, що ви застрягнете на одному з рівнів. Онлайн ігри три в ряд, безкоштовно подарують вам бурю позитивних емоцією і кілька хвилин щастя!

.