Ігри лікувати тварин

Опис категорії

Тварини і дикі звірята, як і люди, можуть хворіти. Причому самі вони себе вилікувати не зможуть, тому що їм потрібна допомога досвідчених лікарів. Але щоб стати таким лікарем, потрібно дуже багато працювати і довго вчитися спочатку в школі, а потім і в інституті, отримуючи омріяну спеціальність. Але у вас є можливість почати допомагати тваринам прямо зараз і навіть придбати деякі важливі знання і корисні навички! Ігри Лікувати тварин для дівчаток і хлопчиків дозволяють стати професійними ветеринарами і почати допомагати братам нашим меншим! Причому допомагати одужати ви будете не тільки домашніх улюбленців, але і диким тваринам.

Юні доктора

Інакше як трепетним, ставлення багатьох дітлахів до тварин не назвеш. По-іншому і бути не може, адже найпершими їх друзями стають плюшеві ведмедики і гумові їжачки, пищали миші і надувні котенята. Як правило, саме їм, а не комусь іншому випадає честь бути першими клієнтами юного Доктора Айболита. Все це як не можна краще пояснює прояв у дітей особливого інтересу до ігор про лікування вихованців, у яких пацієнтами є хвостаті й пернаті.

Починаючи лікувати тварин у численних різнопланових іграх, діти починають проявляти про них турботу та надавати пухнастим вихованцям всілякі знаки уваги і, звичайно ж, співчувати. Перебинтувати кроликові лапку або видалити зуб непосидливому цуценяті є для них справою честі.

цікаво лікування тварин

Як же проходить прийом у віртуальній ветлікарні? Чого в ньому особливого? Насамперед, особливим є контингент. У деяких з ігор своїх улюблених вихованців у лікарню приносять або призводять господарі, в інших же гарчали, гавкающие і бекаючі є хворі на прийом до всюдисущому і всезнаючому лікаря самостійно.

Ігри лікувати тварин підійдуть для дітлахів будь-якого віку, адже вони славляться дуже простим управлінням. Тут все можна і потрібно робити за допомогою мишки. Навіть тим з геймерів, які читати ще не навчилися, багато що стане зрозуміло відразу, адже розрахований на дитяче сприйняття геймплей в іграх подібного роду містить багато підказок у вигляді картинок. У деяких з ігор доктор знаходиться в одному кабінеті, в інших же чотириногим пацієнтам належить ще і пошук потрібної двері. Все тут як у справжньої ветеринарній клініці, апаратура для обстеження в одному кабінеті, а лікування – в іншому.

Ігри лікарня для тварин для дівчаток і хлопчиків — є окремим поджанром і цікаві тим, що гравець бере безпосередню участь у процесі обстеження. Приміром, кардіограму під навантаженням можна буде зробити тільки тоді, коли молодий спеціаліст здогадається, що потрібно спробувати поєднувати рухи мишки з зигзагами на екрані дисплея і спробувати якомога чіткіше обводити з'являються на екрані лінії. По-перше, це захоплююче, а по-друге, вчить більш умілого поводження з мишкою, а так само мислення і моторику у юних геймерів розвиває.

Те ж і з іншими видами досліджень. Тільки безпосередня участь в них дасть успішно перейти до наступної процедури. Під час проведення рентгена доведеться повністю обводити контур пацієнта, щоб з'ясувати, де ж перебувати місце перелому, накладаючи гіпс на лапку, потрібно буде здійснювати вже кругові рухи. Загалом, нудьгувати точно буде ніколи.

Після обстеження кошлаті і хвостаті пацієнти потрапляють на лікування. Тут деяким з них роблять уколи від чумки або інших заразних хвороб. Є серед тих, хто прийшов на прийом і такі, яким терміново потрібно видалити кліща або навіть зробити операцію, адже іноді граючись можна і зайвого проковтнути.

Попрацюй в лікарні для тварин

Крім того, що гравець отримує своєрідне «спасибі» у вигляді зворушливою посмішки або повиливания пухнастим хвостом від чотирилапих друзів, на адресу самої клініки приходять ще й подячні листи від щасливих господарів.

У деяких іграх про лікування тварин, кваліфікованого ветлікаря, перш ніж приступити до обстеження та лікування, треба ще піймати звірят. У разі, якщо ними виявляться левенята або тигренята, то навіть в джунглях побувати доведеться. А це, знаєте, вже екстрим. До того ж, для того, щоб змусити диких тварин слухняно переходити з одного місця на інше і покірливо терпіти всілякі процедури однієї мисочки з кормом далеко не досить. Потрібен тут ще й талант дресирувальника.

Уміння ладити з усіма, чіткість і послідовність у виконанні дій, відсутність страху і, звичайно ж, безмежна любов до братів наших менших, ось що знадобитися тим, хто всерйоз вирішив піклуватися про тварин і стан їх здоров'я. Цілком можливо, що через деякий час хтось із гравців буде надавати медичну допомогу вже справжнім слонів і бегемотів, жирафам і крокодилам, що живуть у якомусь із численних зоопарків.

Немає нічого неможливого. Сьогоднішня мрія про створення власної лікарні для чотирилапих друзів, навіяна іграми про лікування тварин, запросто може стати поштовхом до вибору майбутньої професії. А у хорошого Айболитя і клієнтура відразу з'явиться, та й власна клініка з часом теж обов'язково буде.

.