Ігри Пірати Карибського Моря

Опис категорії

Можливість відчути себе трохи авантюристом, хоробрим корсаром, добувають золото або просто відважним шукачем пригод, подарують кожному бажаючому гри Пірати Карибського Моря. Крім того, що кожен бажаючий зможе приміряти на себе образ відчайдушного пірата, доторкнутися до скарбів, не побоюючись при цьому бути повішеним або проклятим. Так само у шанувальників ігор даного жанру з'являється ще можливість ближче познайомитися з традиціями і звичаями багатьох країн, адже у часи, коли процвітало піратство і нові морські шляхи тільки відкривалися, було дуже багато цікавого.

найцікавіше про Піратів Карибського Моря

Ось вже чию історію можна назвати незвичайною, але на те вони і пірати, щоб у них все не як у нормальних людей було. Отже, в цій історії спочатку були атракціони в парку розваг, а потім вже і сценарії до фільмів. На початку фільм про пригоди Піратів Карибського Моря був один, але рівно настільки сподобався глядачам, що відразу ж було оголошено про створення ще двох. Вся трилогія зібрала в прокаті більше двох мільярдів доларів.

На цьому тріумфальний хід Піратів Карибського Моря до сердець любителів пригод не закінчується, сьогодні є й четвертий фільм, до якого творці пообіцяли незабаром додати ще два, робота над створенням яких вже почалася. Було б дивно, якщо б при сформованих обставинах світ комп'ютерних ігор залишився осторонь. Існує сьогодні чимало ігор про подорожі в Карибському Морі, в деяких з них охочі зможуть не тільки стати одним з членів веселої команди головорізів, але навіть самим Джеком Горобцем.

Жити за кодексом піратської честі завжди цікаво. Існують у цій веселій компанії свої вдачі і звичаї. Не проти пірати і постріляти і на рею наввипередки піднятися, на абордаж корабель взяти і навіть пристрелити кого-небудь, якщо для справи знадобиться. Загалом, разом з Піратами Карибського Моря можна запросто відчути себе авантюристом, можливостей для цього в численних барвистих іграх хоч відбавляй.
Дії багатьох ігор відбувається в 17 столітті, саме те далеке неспокійний час прийнято вважати епохою піратства.

Отже, архіпелаг на Карибських островах вигаданий, жодна людина у світі не зможе знайти його ні на одній з коли-небудь існували карт. Зате пірати у багатьох з таких ігор дуже навіть схожі на справжніх, ну, принаймні, на тих, які у фільмах були і яких численні любителі пригод люблять і пам'ятають. Разом з Джеком Горобцем можна тут в трюмі Летючого Голландця побувати, а можна спробувати свої сили і оцінити можливості Чорної Перлини під час запеклої сутички з Кракеном. Настільки ж цікавими можуть виявитися і пригоди всередині печери, повного скарбів.

Ігри Пірати Карибського Моря — це величезна категорія, і окремі ігри, входящии в неї, можуть бути дуже різноманітними. Є серед них мальовані картинки і пазли, оповідають про морські пригоди, є бродилки і стрілялки, сюжетами деяких ігор про цих шукачів пригод є захоплення кораблів, або просто змагання на швидкість або влучність. Адже корсари народ відчайдушний, вони люблять ризик і завжди готові на самі безрозсудні вчинки, особливо, якщо є ймовірність, що вони отримають пристойну грошову винагороду, та ще й чистим золотом.

Багато ігри про Піратів Карибського Моря зроблені цілком і повністю як піратські дій. Яскраві і барвисті з відмінною озвученням вони самі нагадують відомі фільми. Фізика тут на висоті, механіка теж. І якщо вже Джек Горобець біжить, розмахуючи шпагою, то при зустрічі з ворогом він її обов'язково оголить і, звичайно ж, переможцем у сутичці виявиться, при цьому не без вашої допомоги. А ось від жінок цей герой відгрібає з завидною постійністю, що вже він їм каже, не зовсім зрозуміло, але ляпаса за сказане отримує справно. Буде у вас можливість разом з Піратами Карибського Моря в кістки пограти, і навіть в карти, якщо захочете, але будьте обережні, народ тут особливий, в разі чого і без голови можуть залишити.

Піратська тематика в комп'ютерних іграх

загалом, ігор, об'єднаних піратської тематики ціле море. Деякі з них будуть цікаві і юним спокусниця, які захочуть приміряти на себе піратський костюм. Разом з піратами можна пограти в морський бій, побувати в проклятих богом забутих людьми місцях, взяти участь в битвах і боях, пошукати скарби в квестових іграх. Подекуди потрібно буде освоїти кнопки, щоб використовувати всі можливості обраних персонажів.

- Яку з ігор про господарів Карибського Моря ви не вибрали, пам'ятайте, що в разі помилки у вас завжди є можливість почати все спочатку. У віртуальному Карибському Морі можна все, саме тут збуваються всі мрії, навіть найзухваліші. Не забувайте про це, поспішіть зійти на борт піратського корабля і відправитися назустріч пригодам. Вітрила вже підняті, піратський прапор теж, а кожна з ігор обіцяє масу приємних емоцій, ну а труднощі, звичайно ж, вони будуть, адже без них та ігри про Піратів Карибського Моря були б нудними і нецікавими.

.