Ігри Гонки на крутих машинах

Опис категорії

Практично всі хлопчики люблять гонки, проте далеко не всі здогадуються що цей жанр поділений на величезну кількість категорій і видів. Є ігри де вам належить змагатися з комп'ютерними суперниками, є де потрібно буде їздити на час, де ваша мета перемогти власну тінь. Однак крім самих дій існує незліченна кількість різних пристосувань на яких ви будете ганятися зі своїми друзями — це машини, мотоцикли, літаки, космічні кораблі, велосипеди, ролики і навіть паровози. Тому, в даному розділі ми розмістили кращі ігри гонки на крутих машинах, в які ви можете грати онлайн, а також безкоштовно прямо в інтернеті!

Які круті машини ми знаємо

Як ви думаєте, які машини, сучасна молодь вважає крутими, і що з себе представляти подібні ігри? Ми створили список всіх видів автомобілів підпадають під дану категорію, а також ігор, які теж можна було б назвати катастрофічними. Ігри гонки на крутих машинах зібрані в цій категорії, дозволять вам взяти на себе управління практично всіма транспортними засобами з цього списку.

Суперкари

Саме їх можна віднести до числа найбільш бажаних машин, причому не тільки серед дітей, але і серед дорослого населення Росії. Правда варто відзначити, що по наших дорогах, на них буде не покататися, тому було випущено величезну кількість ігор, де ви змогли б керувати справжнім Суперкаром, що розвиває швидкість до 430 кілометрів на годину, правда варто враховувати, що по місту покататись з такою швидкістю не вийдуть, так як розвинути її можна виключно на спеціально підготовлених гоночних трасах.

Скріншот з Monster Truck Destruction, компанії Nordic Games Publishing.

До суперкарів можна віднести такі відомі марки, як Bugatti Veyron, Hennessey Venom GT, Ferrari, McLaren, Porsch, Lamborghini, Alfa Romeo та інші. Крім звичайних суперкарів, які працюють на бензині, є і незвичайні — працюють на реактивних двигунах або інших прискорювачах і розвивають швидкість до 1000 кілометрів на годину! І звичайно, в них ви теж зможете пограти у цьому розділі.

Вантажівки монстри

Ці круті машини можна назвати справжніми монстрами, тільки уявіть величезні вантажівки з колесами, по висоті перевищують людський зріст і важать кілька тонн. Існує дуже багато ігор з такими вантажівками, починаючи від подолання перешкод, шляхом управлінням центром ваги, що б машина не перевернулася, знищення машин, де вам потрібно як можна ефектніше розчавити іржаві тачки до металобрухту, стрибків з трампліну, де завдяки великим розгону і точної балансування від вас потрібно подолати велику відстань і приземлитися на іншу сторону трампліну, закінчуючи гонками які і будуть розміщені у цій категорії. Такі гонки найчастіше досить жорстокі, у них ви зможете буквально переїхати свого суперника або зіштовхнути його з траси, але пам'ятайте, теж саме можуть зробити і з вами, так що будьте обережні!

Трансформери і перероблені тачки

Також до крутим тачкам можна віднести трансформери, які дозволяють трансформуватися в різні об'єкти, а також переробити свою машини в танк їздить по місту і має кілька гармат і навіть майданчик для запуску ракет. Ігри гонки на крутих машинах дуже різноманітні і тому неможливість описати всі види крутих тачок!

Якими будуть самі ігри

Існує багато ігор, де вам потрібно буде управляти крутою машиною, їздити на ній по місту, по пересіченій місцевості і навіть по пустелі. Де-то управління буде зводитись виключно до утримання рівноваги при подоланні перешкод, де треба буде старатися утримати машину на трасі і не виїхати за її межі, а де-то вам доведеться ухилятися на швидкісному шосе, від йде попереду транспорту.

Скріншот з Test Drive Unlimited 2, компаній Eden Games і Atari.

Однак незалежно від того, у що ви будете грати, їзда на машині доставить вам справжнє задоволення і допоможе весело та цікаво провести свій вільний час. І хоча онлайн ігри гонки, сильно поступаються як за графічної складової, так і по геймплею, клієнтських проектів, але завдяки можливості гри в будь-який час запуску прямо в браузері, і відсутності необхідності звільняти вільне місце на комп'ютері вони до цих пір дуже популярні і цікаві для мільйонів гравців з усього світу. Давайте розглянемо основні види ігор.

3д їзда по місту

Це перший і самий популярний вид. Геймплей представляє з себе керування машиною, мотоциклом і чи іншим транспортному, за коштами клавіш стрілок, рідше «WASD», а також пропуском відповідає за прискорення, або навпаки ручне гальмо, який може бути використаний для дріфту. Графіка хоч і сильно поступається клієнтським проектами, все ж набагато краще ніж в інших видах даної категорії. Вигляд на машину, буде здійснюватися ззаду, даючи вам можливість насолодитися 3д або псевдо 3д графікою. Що стосується мети гонок на крутих машинах, то вам потрібно буде їздити по трасах, намагаючись, по-перше, не виїхати з дороги, а, по-друге, не врізатися у зустрічно йдуть машини, постійно маневруючи серед них. Ну і звичайно головною метою є обгін усіх своїх суперників.

Катання на мініатюрних машинках

Це другий популярний вид гонок, тут вам теж належить їздити на трасах, однак сам геймплей буде сильно відрізнятися, адже вигляд камери буде не ззаду машини, а зверху, як ніби вас знімають з вертольота. Змінитися і управління, хоча клавіші залишаться тими ж, саме воно стане трохи іншим і менш правдоподібним. Що стосується мети, то вам також необхідно буде намагатися не з'їхати з дороги, не врізатися в інший транспорт і обігнати своїх суперників або ж доїхати до цілі за вказаний проміжок часу.

2д гонки

Тут вся дія буде відбуватися в 2д просторі, а вид на транспортний засіб буде збоку. Графіка в цьому вигляді буде дуже слабенька, але ось азарту буде не менше, ніж в інших видах гонок на крутих тачках!

.