Ігри гонки на мотоциклах

Опис категорії

Мотоцикли є предметом заздрості практично будь-якого хлопчиська, адже це засіб пересування асоціюється з повною свободою, а також деякою крутизною свого водія. Однак незважаючи на те, що мотоцикли і правда дають певну свободу від пробок і інших неприємних дрібниць, вони є набагато більш небезпечним засобом пересування, ніж машини. Особливо якщо ви збираєтеся не спокійно їздити по місту, а пересуватися на величезних швидкостях серед потоку машин! Ігри гонки на мотоциклах дозволяють вам не боятися за свою жити і кататися на величезних швидкостях по міських вулицях. А крім цього, ви зможете взяти участь в змаганнях і стати знаменитим гонщиком.

Трохи теорії

Гонки на мотоциклах проводяться практично за тими ж правилами, що і автомобільні і відрізняються тільки видом транспорту та підвищеною небезпекою для учасників. Дійсно, мотоциклісти гинуть набагато частіше, ніж водії гоночних болідів. Але величезні швидкості і призи переможцям продовжують залучати безліч нових безбашенних водіїв, готових ризикувати життям заради них. Створення комп'ютерних ігор дозволило звичайним людям випробувати частина тих емоцій, які отримують ці професіонали. Та й просто розважитися, керуючи залізним конем і змагаючись з друзями.

Історія появи мотоциклів

Перші мотоцикли з'явилися в кінці 19 століття в результаті спроб збільшення мобільності і дальності проїзду і поліпшення якостей бензобака. І відразу ж завоювали популярність серед людей. Вони були, поки що, досить смутно схожі на ті, які ми звикли бачити на гоночних трасах або спеціальних полігонах для трюків тепер. Висока швидкість і мобільність стали вирішальними характеристиками цього виду транспорту. І вже через кілька років були проведені перші гонки на мотоциклах.

Клуб Automobile Club de France став першим організатором перегонів на мотоциклах і вніс величезний внесок у розвиток цього виду спорту. Потім з'явилися й інші подібні види транспорту. Зараз гонки на мотоциклах трохи менш популярні, ніж автомобільні, однак відрізняються навіть більшою экстремальностью, ніж які-небудь інші.

Поява і розвиток ігор

Перша комп'ютерна гра про гонки на мотоциклах вийшла 31 серпня 1997 року від компанії Electronic Arts. Від неї ведуть свою історію всі сучасні комп'ютерні мотогонки. І хоча цей жанр тепер не так популярний в своєму первісному значенні, зараз набирає обертів інша гілка. Подолання різних перешкод на мотоциклі. Цьому дуже посприяла серія телефонних гри "Gravity", складність якої на деяких рівнях була просто епічної. Не менш важливу роль у розвитку мотоциклів в іграх зіграла знаменита серія GTA (Grand Theft Auto), хоча б одну з частин якої грав, мабуть, кожен поважаючий себе геймер.

Скріншот з MotoGP 13, компанії Milestone.

Ігри в мотоцикли настільки популярні, що крім звичайних симуляторів заїздів на трасах та ігор на зразок Grand Theft Auto, що дозволяють кататися без обмеження по величезному місту, існують ще й ігри, в яких вам потрібно виконувати трюки і отримувати за ці трюки бали. Чим краще ви зробите сальто і чим ефектніше це буде виглядати, тим більше очок ви зможете заробити.

Скріншот з Trials Fusion, компаній Ubisoft і RedLynx.

"Залізні коні" підкорили безліч людей. Їх вважають ідеалом свободи. Вітер в обличчя і кілометри доріг – ось що приваблює романтиків в них. Якщо ви одного разу сядете на мотоцикл – ви ніколи не забудете цього відчуття. Можливість не бути залежним від пробок на дорозі і при цьому завжди встигати вчасно – ось що подарує вам мотоцикл. Хтось навіть почав жити їм. Всім відома певна каста людей, що стали єдиним цілим зі своїм залізним конем. Мотоцикл поєднує людей з різними смаками та поглядами на життя. Романтики, байкери, гонщики, трюкачі, лицарі доріг і просто любителі швидкої їзди. Всі вони так або інакше пов'язані між собою невидимими нитками. І ниткою цієї є любов до мотоциклів.

Якщо вас приваблює дорожня романтика, або вам до душі байкерський братство, або у вас дрімає трюк майстер – відкривайте ігри гонки на мотоциклах, сміливо седлайте вашого вірного залізного коня, надягайте шолом, тиснете на газ і виїжджайте за ворота. Кілька мільйонів людей вже вчинили так, то що заважає вам це зробити? Будьте сміливіше і у вас теж вийде. А на складних ділянках дороги вас завжди підтримає ваш мотоцикл.

Кращі ігри

  • MotoGP 13 — нова частина однієї з найпопулярніших серій гонок. Тут ви в черговий раз потрапите на чемпіонат світу, в якому потрібно буде постаратися здобути перемогу! Ще більш реалістична графіка і унікальна система управління чекають вас!
  • MXGP — The Official Motocross Videogame — ця гра відрізняється від своїх конкурентів найбільш реалістичним геймплеєм і найбільш точної симуляцією змагань, що зовсім не дивно, адже вона є офіційною комп'ютерною версією одного з найвідоміших змагань.
  • Trials Fusion — тут вам потрібно постаратися вижити всі соки зі свого мотоцикла, адже ваша мета зробити як можна більш круті трюки і пройти через всі перешкоди на карті.
  • LocoCycle — в грі LocoCycle вам представляється можливість управляти самим новим, сучасним і самим крутим мотоциклом на світі, що навіть володіє штучним інтелектом! Не витримавши тестів, він тікає з секретної лабораторії і мчить на свободу.
  • Urban Trial Freestyle — виконуйте самі приголомшливі трюки на тлі жахливих пейзажів. Більше 40 рівнів і три режиму змагань дозволять вам піти з головою в цю гру.

Грати в гонки на мотоциклах як онлайн, так і офлайн, на своєму комп'ютері, дуже цікаво, так що вибирайте те, що вам більше по душі і вперед!

.