Ігри Американські гірки

Опис категорії

Іноді буває так, що просто бракує духу зробити те, що хочеться. Дивишся очима на атракціон, уявляєш себе міцно пристебнутим у кріслі, але, на жаль і ах: спрацьовує інстинкт самозбереження, і людина замість того, щоб отримати дозу адреналіну і прокотитися на атракціоні вирішує голубів у парку погодувати або в кіно сходити для того, щоб настрій підняти. Ви не повірите, але сьогодні можна без побоювання прокотитися на американських гірках, навіть усією сім'єю, якщо захочете. І все це завдяки тому, що для любителів екстриму, нехай навіть віртуального, є тепер парк віртуальних атракціонів, ну а в ньому, звичайно ж, є ігри американські гірки.

Віртуальні атракціони

Так, що якщо вже в реальності прокотитися з вітерцем ви з якоїсь причини ще не встигли, то ласкаво просимо до гри американські гірки. До речі, існує варіант гри для двох гравців. Цікаво на віртуальних американських гірках буде і тим, хто катався на них в реальності. Вірите чи ні, а адреналіну отримаєте пристойно, менше, звичайно, ніж на справжніх, але все ж. Не бійтеся, нікуди ви з вагонетки в іграх про американські гірки грає не випаде, зате потім можна буде всім друзям і знайомим розповісти, на чому ви каталися, і яке задоволення при цьому отримали. Ну, а говорити чи ні, що похила залізниця була не справжньою, думайте самі.

до Речі, у багатьох європейських країнах гірки ці зовсім не американськими називають, а росіянами. Дивуватися тут особливо нічому, адже знайти російської, який не любить швидкої їзди практично неможливо. При дворі Катерини Другої, а до цього і при дворі Петра Першого існували гірки, і далеко не американські. Взимку на Русі дуже любили кататися на санях і гірки для цього заливали спеціально. Подібні потіхи стали невід'ємною частиною національної культури. З часом придумали поставити сани на колеса і рейки спеціальні прокласти.Американські гірки називають тому, що саме в США вони були запатентовані і з'явилися вперше у вигляді, близькому до сучасного. Називалися вони тоді не інакше, як похила залізниця.

Які вони, американські гірки

Ігор про атракціонах у мережі дуже багато, а якщо є парк розваг, значить і американські гірки в ньому є, а інакше просто не буває. Ось і виходить, що покататися сьогодні всі бажаючі можуть запросто, ну або хоча б пазли із зображенням атракціонів зібрати для початку. На віртуальній залізниці, можна кататися не тільки поодинці, але і разом з веселою компанією. Було б бажання отримати порцію адреналіну, а інше вже справа техніки.

Серед таких ігор є похилі паровозики для самих маленьких, в яких малюки залюбки катаються разом з улюбленими мультяшками, а є і похилі конструкції, що нагадують реальні рівно настільки, що при одному вигляді їх вже дух захоплює. Загалом, вибрати собі забаву до душі у віртуальному парку розваг не проблема. Можна гірки коштувати, можна на них кататися, а можна і поєднувати корисне з приємним, як це зроблено в іграх про Финисе і Фербе.

Про Финисе, Фербе

Ну що? Про Финисе і Фербе всі чули? Сподіваємося що так, але на всяк випадок нагадуємо. Це два безжурних брата, які і дня не можуть прожити без пригод. Крім цього у них є кілька талантів. Один з яких – довести до сказу свою старшу сестрицю Кендіс, ну а другий – будувати і конструювати, загалом, все робити для того, щоб дітлахам під час канікул нудьгувати було ніколи.

У це можна не вірити, але у хлопців виходить сконструювати все, аж до американських гірок. Батьки Финиса Ферба і свято вірять у те, що хлопчаки ганяють голубів або в пісочниці граються, ну а просунуті діти в цей час методично перетворюють своє місто у величезний парк атракціонів. Можливо, Кендіс і вдалося б братів вивести на чисту воду, якщо б не качконіс Перрі та його втручання в хід подій, але це вже зовсім інша історія.

Отже, про самих іграх за участю Финиса і Ферба. Цікавим тут є те, що починається все з аркуші креслярського паперу, а закінчується веселою забавою. Для початку гравцям надається можливість сконструювати самі гірки. Політ фантазії при цьому не обмежений. Можна і набрати висоту і догори ногами змусити всіх кататися, і по спіралі зверху вниз на швидкості з'їхати. Папір, як кажуть, стерпить усе. Але, при цьому не потрібно забувати, що спроектувавши гірки, вам же їх і відчувати доведеться. Так що, фантазуючи, все ж знайте міру, ну або, хоча б, іноді згадуйте про безпеку і здоровому глузді.

Втім, з урахуванням того, що конструкція все-таки віртуальна і вона є джерелом отримання адреналіну і гарного настрою можна і віражі передбачити і нахили самих вагонеток продумати. Все готово? Відмінно! Значить, саме час міцніше пристебнути ремені безпеки і запустити ігри про американські гірки. Ласкаво просимо у віртуальний парк розваг! Ігор для охочих прокотитися з вітерцем сьогодні більш ніж достатньо, остаточний вибір кожен робить самостійно.

.