Ігри Вагітні

Опис категорії

Поява на світ нової людини дуже хвилююче. Не менш зворушливо спостерігати за майбутніми матусями. Не вірите, перевірте самі, а допоможуть у цьому ігри Вагітні. Поповнення чекають принцеси й феї, русалки і зірки. Деякі з дівчат, які перебувають в положенні, турбуються про те, щоб дитині дісталося більше вітамінів, інших турбує власний зовнішній вигляд, а хтось продовжує старанно працювати. Всі дівчата потребують турботи та уваги.

Вагітні бувають різними, ігри про них теж

Щастя стати матір'ю надається багатьом. Перебуваючи в положенні, дівчата продовжують жити звичайним життям, хіба що при цьому вимагають час від часу підвищеної уваги до власної персони. І для цього у них є всі підстави. А якщо вагітні різні, то і гри з їх участю не однакові. Зустрічаються тут маджонги, пазли, багато пропозицій про догляд за зовнішністю, створенні модного образу.

Деякі вагітні не можуть обійтися без шопінгу, інші вимагають до себе уваги і запрошують гостей. Дівчата відвідують басейн, ходять в солярій, до косметолога, всі без винятку відвідують лікаря і стежать за тим, як протікає їх вагітність і розвивається малюк. А потім, у визначений термін, народжують. Все це якраз і відображається в іграх.

Красивою бути важливо завжди

Вагітні дівчата дуже вимогливі до свого зовнішнього вигляду. Все їм здається, що вони виглядають як-то не дуже. А адже в іграх це досить не прості особи. Тут можна зустріти принцес, русалок, фей і чарівниць, екстравагантних дівчат Монстр Хай і ще масу до болю знайомих персонажів, які вирішили продовжити рід, при цьому іноді далеко не людський.

В таких іграх вагітним необхідно буде підібрати макіяж і зачіску, а також стильний гардероб. Знайти не тільки колірні поєднання, які допоможуть відвернути увагу від тимчасових змін у фігурі, але і відповідні фасони. До речі, будьте готові до того, що деякі з дівчат захочуть, навпаки, всьому світу повідати про те, що чекають поповнення і продемонструвати свій виріс животик.

Під час гри вагітні не проти пошукати в магазинах новий одяг самостійно. В такому випадку вам необхідно буде координувати їх дії і допомагати з вибором.

турботи про малюка

У багатьох пропозиціях вам доведеться взяти на себе роль турботливого доктора і мамки-няньки за сумісництвом. Під час вагітності дуже важливо дотримуватися режиму, правильно харчуватися, вчасно відвідувати лікаря, щоб він зміг спостерігати, як розвивається дитина. Під час гри вам доведеться готувати для вагітних дівчат свіжовичавлені соки і салати, змушувати їх приймати вітаміни і вчасно ходити на огляди.

Огляд у віртуальному світі мало чим відрізняється від справжнього. На прийомі вагітним доведеться вимірювати температуру і тиск, слухати сердечко, зважуватися, обміряти живіт і робити УЗД. Зазвичай геймплеи таких ігор влаштовані так, що можна досить просто зрозуміти, в якій послідовності потрібно діяти. Частина ігор подібного плану складається з декількох етапів. У такому разі початися все може прийомом вітамінів і годуванням знаходиться в положенні дівчата, продовжитися походом на огляд і закінчиться пологами. Само собою зрозуміло, що і новонародженого доведеться відразу заспокоїти, одягнути і щасливій мамі показати. До речі, досить популярні у віртуальному світі пологи у воді.

Чим корисні такі ігри

З раннього дитинства дівчатка починають приміряти на себе роль мами. Спочатку вони грають з пупсами і виховують ляльок, потім в дочки-матері. Тепер у дівчаток з'явилася можливість в ігровій формі дізнатися про те, як правильно вести себе в очікуванні довгоочікуваного малюка.

У процесі гри вагітні ведуть активний спосіб життя, не втрачають впевненості в собі, знаходять заняття до душі, розвиваються і разом з цим виявляють турботу про малечу, що знаходиться всередині, всіляко захищаючи і оберігаючи його. Ігри подібного плану допоможуть дівчаткам усвідомити, що бути вагітною не так вже й погано, навіть незважаючи на те, що фігура на час кілька псується. Оптимістичний настрій дуже важливий для майбутніх матусь, ніяких комплексів з приводу тимчасових змін у вагітних бути не повинно.

.