Ігри Бен 10 омніверс

Опис категорії

Десятирічний Бен Теннісон вперше з'явився світу напередодні 2006 року. Саме тоді юним американським глядачам була показана перша серія анімаційного серіалу Бен 10. Мультфільм настільки добре був сприйнятий юними любителями фантастики і пригод, що слідом за першим сезоном незабаром з'явилися і інші. Сьогодні багато хлопці спостерігають за розвитком подій і чекають виходу нових пригод про супергероя Бена та його друзів. Сказати при цьому, що дівчаток серіал не приваблює не можна. Адже боротися зі злом Бену допомагає кузіна Гвен, яка по ходу того, що відбувається, відкриває в собі магічні здібності і починає розвивати їх. Так що безкоштовні онлайн ігри Бен 10 омниверс сподобаються і тим і іншим.

Космічні історії, які варто подивитися

Неймовірні подорожі, які випали на долю юних американців і їх дідусі, захоплюючі і цікаві. І нехай події на планеті Земля, про які розказано в цій фантастичній історії, далекі від дійсності, це не робить їх менш цікавими, а швидше навіть навпаки. Вже в 2008 році з'являється продовження відомого серіалу, а слідом за ним в 2010 році і тріквел. До речі і повнометражних фільмів про пригоди багатоликого супергероя на просторах неосяжної всесвіту більш ніж достатньо.

За час існування серіалу не тільки глядачі встигли підрости, але головний герой теж. Тепер вже це не маленький нетямущий хлопчик з амбіціями, а 16-річний юнак зі сформованим світоглядом і своїми поглядами на життя, і ніяка інопланетна сила, і навіть суперсила йому не страшні. За це час гри Бен 10 для хлопчиків і дівчаток теж зазнали серйозні зміни, вони стали набагато якісніше і цікавіше.

Супергероями стають по-різному

Звичайний школяр на ім'я Бен навіть не здогадувався про те, скільки неймовірних пригод чекає його під час літніх канікул. Волею долі, опинившись на відпочинку, хлопчик знаходить предмет неземного походження зовні нагадує звичайний годинник і, звичайно ж, приміряє його. У цей момент Бен не підозрює, що зняти ці диво-годинник йому вже не вдасться. Хлопчик відразу з звичайної людини перетворюється у власника надсили і знаходить здатність трансформуватися в десяток різних суперпотужних космічних істот, створених з метою захистити людство від злих сил. Ось так звичайна дитина, вчора ще отримував наганяй від ненабагато старших шалапутів, раптом стає надлюдиною від вчинків якого залежить дуже багато.

Піти до кого-небудь і дізнатися як працюють годинник хлопчик не може, він знає тільки те, що зняти їх неможливо, а далі методом проб і помилок починає розбиратися і доходити до всього самостійно. Добре ще, що він знаходиться не в повній самоті, його дідусь, колишній космічний санітар і однолітка кузіна стають свідками усього, що відбувається і намагаються допомогти Бену з'ясувати як можна більше. А з'ясовувати є що, адже в образі космічного героя хлопчик знаходиться чітко визначений час, а потім знову стає простим смертним, та до того ж ще й дитиною. Саме завдяки цим годинником грати Бен 10 так цікаво.

Детальніше про головного героя і його перетвореннях

Бенджамін Теннісон (він же Бен 10) – володар Омнітріксу. У першому сезоні показаний як досить вітряний і малосерьезный хлопчик, який швидше грає в порятунок людства заради власного задоволення і часто застосовує суперсилу не за призначенням, а пустощів заради. Крім того, він обожнює грати в комп'ютерні ігри і творити всякі витівки. В цей час він відверто недолюблює кузину Гвін, часто намагається над нею пожартувати. Цінує і любить власного діда Макса, завжди прислухається до його думки. В подальшому усвідомлює, наскільки цінним даром володіє і наскільки важлива доручене йому місія. У свої 16 стає справжньою грозою для інопланетних злих сил. Для того, щоб впоратися з ворогами використовує не тільки фізичні можливості супергероїв космосу, але і логіку. Завжди прораховує свої дії наперед. Вміє працювати в команді. Справедливий. Дуже цінує родинні узи. Не схильний жертвувати ким-небудь з близьких йому людей в ім'я спасіння людства. Завжди готовий прийти на допомогу не тільки на Землі, але і під час космічних подорожей.

Бен 10 обраний. Незважаючи на юний вік, саме йому доводиться протистояти дуже грізним і небезпечним космічним силам. А адже багато тих, кому Омнітрікс не дає спокою. З допомогою цього предмета можна підкорити всесвіт і стати її володарем, але це тільки в тому випадку, якщо годинник потраплять в погані руки, і скористається ними злий геній. Для того, щоб заволодіти Омнитриксом геніальний лиходій по імені Вилгакс відправляє на Землю космічних мисливців, з кожним з яких Бену доводиться битися. При цьому треба завжди бути на крок попереду ворога, знати його звички і слабкі місця, щоб у разі чого грамотно всім цим скористатися. Крім того і від вибору супергероя теж багато залежить, адже прийняти той або інший вигляд можна тільки на час, і цього часу повинно вистачити для розправи з ворогом.

Для всіх хорошим бути неможливо

Добро і зло завжди знаходяться десь поруч. І якщо на добро треба відповідати добром, то злом часто доводиться боротися далеко не мирними засобами. Ось чому позитивні герої в історіях про Бене змушені битися і застосовувати силу. Роблять це вони в ім'я миру у всесвіті, а значить, якщо і показують кулаки, то тільки потім, щоб стати на захист правого діла. Численні космічні виродки в цих історіях отримують по заслугах. Сам Бен використовує дану йому силу тільки на благо. Ігри Бен 10 дозволять вам не тільки спостерігати, але і битися зі злими силами самостійно!

Наслідки сутички з запеклим негідником Энимо ледь не коштували життя всієї цивілізації. В той момент коли у Омнітріксу виявляється запущеним режим самознищення, молодий чоловік думає насамперед про спасіння ближніх. Навіть розшукавши творця годин Азимуса, Бен спочатку натикається на стіну нерозуміння. Однак надалі геніальний винахідник не тільки дезактивує створену ним модель, але і змінює її на більш досконалу. Тепер вже не 10 космічних супергероїв, а значно більша їх кількість можуть боротися зі злом, даючи відсіч Агресору, Чистопородними та іншої нечисті. Сам Азимус стає для юнака справжнім іншому і не раз приходить до нього на допомогу під час численних подорожей по закутках всесвіту.

Кому-то здасться, що в мультфільмах про Бене присутні елементи жорстокості. Напевно це так, адже проти зла за будь-яким доводиться застосовувати силу. Навряд чи розумніше буде дати злу перемогти. Адже такого роду бездіяльність може призвести до зла набагато більшого, та ще й у общегалактических масштабах.

Як би там не було, а у Бена і його численних друзів завжди є чому повчитися. Кожна з історій про це супергероя змушує про щось задуматися, вчить відрізняти погане від хорошого, визнавати свої помилки і сміливо йти до поставленої мети. Ось чому у серіалу Бен 10 багато шанувальників, які не проти були б приміряти диво-годинник на себе або хоча б стати одним з космічних санітарів. У нас, кожен із шанувальників серіалу, зможе пограти в чудові ігри Бен 10 омниверс і стати рятівником людства!

.