Ігри Свинка Пеппа

Опис категорії

Багато творці мультфільмів, замість того, щоб робити черговий серіал про чоловічків, вирішують оживити тварин ну або взагалі наділити розумом позаземних істот. Ось і цього разу автори вирішили оживити свинок. І вийшло у них це зовсім не погано. За короткий час цей мультфільм про звірів живуть людським життям став дуже популярний у дітей дошкільного віку, а його трансляція вийшли за межі Англії. Зараз діти можуть не тільки насолоджуватися цим серіалом, але ще й грати в Ігри Свинка Пеппа для дівчаток і хлопчиків! Всі ігри, зібрані в цій категорії дуже цікаві і сприяють розвитку дошкільнят.

Все найцікавіше про свинці Пеппе та її друзів

Зі свинкою Пеппой знайомі дуже багато. Подиву не викликає, так як сам англійська анімаційний серіал за 10 років існування встигли подивитися діти і їх батьки в 100 країнах світу. Ось чому сьогодні саму Пеппу і всіх членів її дружного свинського сімейства дізнаються багато. Коротенькі серії, яких в загальній складності понад двохсот, дуже зручні для сімейного перегляду. Кожен окремий п'ятихвилинний мультфільм присвячений яким-небудь подорожей або іншим діям милою сімейки. У тваринному світі, створеному аніматорами дуже багато різних звірів.

Всі вони живуть сім'ями і дружелюбно ставляться один до одного. Міс Кролик тут не стане боязко тікати від Містера Лисиця, а навпаки підвезе його куди слід. Всі тварини ходять один до одного в гості, працюють, роблять покупки, організовують свята, розповідають своїм малюкам різні цікаві історії, грають з ними і навчають їх спілкування з навколишнім світом.

Познайомимося з хрюкающим сімейством ближче

  • Свинка Пеппа – юна кокетлива особа, дуже цікава і товариська. Турботлива сестра і слухняна дочка. Коло її інтересів різноманітний. Любить свою сім'ю, благоговійно піклується про молодшого брата і ділиться з ним отриманими знаннями. Із задоволенням ходить у дитячий садок. Обожнює грати зі своїми однолітками в різні ігри.
  • Джорж – найменший представник сімейства, молодший братик Свинки Пеппы. Любить своїх батьків, дідуся з бабусею і, звичайно ж, старшу сестричку. Із задоволенням приймає участь в іграх старших дітей, переймає їхній досвід у спілкуванні. Швидко схоплює нову інформацію.
  • Папа Свин – солідний пан в окулярах, дуже дорожить сімейними цінностями, злегка філософ, трохи педант, але при цьому люблячий батько і турботливий чоловік. Дуже багато часу проводить у колі сім'ї і завжди готовий якомога краще організувати дозвілля домочадців. До всього іншого він є чемпіоном зі стрибків у калюжі.
  • Мама Свинка – бере активну участь у вихованні дітей, Пеппы і її маленького братика Джоржа. Навчає їх манер і поведінки в суспільстві. Легка на підйом і дуже винахідливі. Не пасує перед труднощами. Відступати або виявляти страх ні за що не буде. Може запросто пролетіти на вертольоті, що виконує «сонечко» або викупатися в крижаній воді. Ніколи не вдарить в бруд обличчям і не допустить свинства по відношенню до оточуючих.
  • Дідусь і Бабуся живуть окремо. Люблять гостювати в сім'ї свинки Пеппы і охоче приймають гостей у себе. Завжди дбайливі й добрі. Особливо трепетно ставляться до власним онукам і просто обожнюють. Дідусь любить огородничать і з задоволенням залучає до цієї справи онуків. Має мініатюрний локомотив на прізвисько Гертруда. Дуже пишається своїми досягненнями. Іноді бурчить, спілкуючись з Бабусею, але при цьому ніколи з нею не свариться всерйоз. Бабуся із задоволенням допомагає доглядати за рибкою під час відсутності Пеппы, любить смачно нагодувати гостей, в турботі про те, щоб ніхто не залишився голодним, готова нести їжу навіть пішки, щоб доставити її гостям, які застрягли в пробці. Любить користуватися парфумами. Часто дає Дідусеві масу рад, ділових і не дуже.

Всі без винятку члени свинського сімейства полюбляють бруд, адже стрибати в ній так приємно. Величезні калюжі бруду можуть підняти настрій кому завгодно, а діти просто обожнюють влаштовувати ігри у величезних грязьових калюжах. Це заняття настільки цікаво, що навіть королева дозволила собі удостоїти одну з калюж своєю присутністю. Ну а запах бруду настільки приємний, що може зрівнятися тільки з самим шикарним парфумом. Извозиться у багнюці з голови до п'ят – ось вона вершина блаженства!

Відмінні сусіди – хороші друзі

Примітно те, що світ, в якому живуть казкові тваринки, дуже схожий на наш. До того ж розмовляти численні його представники вміють не тільки по-людськи, але і по-своєму. Вівці бекають, кішечки нявкають, собачки гавкають, ну а свинки, звичайно ж, хрюкають.

Всі без винятку мультфільми добрі і позитивні, що робить їх незамінними для сімейного перегляду. Велика кількість різноманітних тваринок не тільки знайомить самих маленьких глядачів з дивовижним світом тварин, але і вчить робити добрі справи і правильні вчинки. Разом з улюбленими героями малюки дізнаються багато. Їм цікаво, що таке маяк, для чого потрібно дзеркало, із задоволенням розглядають вони своє відображення на різних предметах і намагаються розібратися в тому, чому не можна втекти від тіні.

У мультиках дуже багато забавних персонажів. Кмітливий доктор Хом'як і працьовита міс Кролик, містер Бик і дідусь Пес, мадам Газель, добра і розумна вчителька з дитячого саду, яка завжди добра та рада пограти з дітьми. Її численні вихованці та друзі Пеппы — овечка Сьюзі і песик Денні, поні Педро і слоненя Едмонд, зебра Зоуі і багато інші.

Спілкування між тваринами в цьому серіалі чимось нагадує старі добрі радянські мультфільми. Включивши мультик про Свинку Пеппу, батьки можуть бути впевнені в тому, що нічому поганому дитина не навчиться. Тільки позитив, добрі справи і хороші манери.

Популярність мультфільмів про Свинку Пеппу незаперечна. Ось чому сьогодні крім самих міні-мультфільмів є маса комп'ютерних ігор для самих маленьких. Ігри Свинка Пеппа сприяють розумовому розвитку дітей і дозволяють їм весело і з користю провести вільний час. Крім ігор, які були випущені й окремі навчальні фільми, де улюблена свинка вчиться разом з діточками рахувати і читати, розрізняти предмети за розміром і формою, освоювати ази малювання і вирішувати логічні задачки.

.