Ігри Машинка Воллі

Опис категорії

Прокотитися з вітерцем люблять багато. Ось тільки у дорослих для цього є власні автомобілі, а до послуг тих, хто до отримання прав ще не доріс, є маса віртуальних. І ще невідомо, чия ж машина виявиться краще і надійніше. Бажання керувати і зробило гри Машинка Віллі затребуваними серед геймерів. До речі, дорослі грають у них нарівні з дітьми, не намагаються приховати свої емоції і отримують при цьому масу задоволення. Тут-то ніхто і нікого за перевищення швидкості не штрафує. Вітер в обличчя, дух свободи і швидкість ось що можна знайти за кермом віртуального автомобіля.

Машинки – це завжди цікаво

Хто хоча б раз спостерігав за батьком, вибирають для свого малюка іграшкову машинку швидше за все зміг звернути увагу на те, наскільки трепетно дорослий чоловік ставиться до подібного вибору. І цікавить його далеко не колір самого авто, а сукупність маси різних характеристик. Любов до автомобілів в хлопчаків в крові, частково це і є гідним поясненням того, що в комп'ютерному світі гри про машинках настільки популярні. До речі, машинки зустрічаються в пропозиціях різних напрямків. Багато з ігор влаштовані у вигляді змагань з масою гоночних трас, всілякими перешкодами і натовпами захоплених глядачів, а є і такі в яких автомобілі в буквальному сенсі слова доведеться збирати по частинах. Такі ігри нагадують віртуальний автосервіс і теж вельми цікаві для юних ремонтників.

Самих маленьких геймерів привернуть яскраві розмальовки або пазли із зображенням машинок, маджонги, що дозволяють розвинути пам'ять і увагу, ігри з серії " три в ряд. Серед пропозицій з машинками досить багато платформерів, тут є і квестові ігри. Тільки уявіть, як довго можна шукати ту чи іншу деталь в віртуальної майстерні. Особливе місце серед пропозицій про машинках займають ігри, в яких геймер не спостерігає за автомобілем зі сторони, а сам міцно тримається за кермо і навколо себе бачить псевдо реальність, дуже нагадує картину, яка спостерігає з водійського крісла власник цього автомобіля.

Гоночні машинки віртуального світу

У численних комп'ютерних іграх в гоночних заїздах беруть участь самі різні автомобілі. Є тут маса мальованих машинок, якими керують казкові персонажі, наприклад, мультяшний Тато Свин або невгамовних смішариків, тут можна побачити гламурний автомобіль крихти Барбі або раритет, на якому роз'їжджають брати Маріо. А є й такі автомобілі, які виглядають так само круто, як в престижних салонах і панель управління зроблена в них майстерно як у справжніх. У будь-якому випадку всі ці засоби пересування об'єднує одне – кожен з них бере участь у перегонах. Загалом, для гри машинки можна вибрати на будь-який смак.

Траси в комп'ютерних іграх можна підібрати найрізноманітніші. Можна по нічному місту на обраній машинці поганяти, а можна і на ралі світового масштабу відправитися і пілотом боліда себе відчути. Можна мультяшні змагання влаштувати, а можна і симулятор для гри знайти. Все залежить від смаку геймера і його бажання. Хочеш зі сторони за машинкою спостерігати, будь ласка, якщо за кермом затишніше і комфортніше, теж ласкаво просимо. Все залежить тільки від бажання і від обраної гри.

Віртуальні СТО та особливості їх роботи

Іноді з розчуленням можна спостерігати, як заворожено діти спостерігають за батьком, відкрив капот автомобіля. Хлопчаки просто мріють забруднитися в мазут як тато, а якщо дозволити їм потримати якусь деталь, то гордості їх просто немає межі. За своїм сюжетом гри машинки бувають різними. У багатьох з них техніку доводиться не тільки ремонтувати, а й зовсім з конструктора збирати по шматочках. Знадобиться робота злагодженої команди техніків і під час різноманітних гоночних заїздів, адже дуже важливо вчасно змінити гуму і двигун перевірити. Від усього цього в кінцевому підсумку буде залежати і те, хто прийде до фінішу першим.

Доглядати за машинками захоплююче і цікаво. Погодьтеся, що придумати самому автомобіль, зібрати його з нуля і змусити поїхати — дуже непросте заняття. Ось де можна проявити не тільки кмітливість, але і дизайнерські здібності.

Автомобілі – ось вони які

Яких тільки машинок не зустрінеш на просторах інтернету. Є серед них навіть такі, які молоком замість бензину можна заправляти або навіть компотом. Деякі машинки вміють посміхатися або підморгувати, заводять розумні бесіди один з одним. В принципі в цьому немає нічого дивного, адже багато з ігор створені на основі сюжетів аніматорів. Приміром, знамениті тачки, всілякі усміхнені вантажівки, трактори, таксі та інші чотириколісні друзі.

Можливо, хтось не повірить, але у світі анімації навіть перехрестя в джунглях організувати не проблема, а це означає, що і любителі комп'ютерних ігор запросто зможуть вибрати для себе пропозицію з таким не зовсім звичайним сюжетом. Було б бажання, а хорошу гру знайти можна запросто.
Поспішайте вибрати собі чотириколісного друга і сміливо вирушайте на ньому в різні подорожі, пам'ятайте, що він ніколи не підведе. І якщо раптом не вийде виграти гонку з першого разу, не впадайте у відчай, адже у віртуальному світі завжди можна почати заїзд заново.

.