Ігри Далекобійники

Опис категорії

Хлопчаків, які хоч раз в житті не представляли б себе за кермом автомобіля, просто не існує. Тільки цього факту з лишком вистачило б для того, щоб стверджувати, що будь-який хлопчисько небайдужий до ігор про далекобійників. До того ж, всередині вантажівки, починаєш відчувати себе справжнім чоловіком, адже впоратися потрібно не з маневреним легковим автомобілем, а зі справжнім велетнем. Ось чому гри далекобійники манять, притягують до себе і навіть заворожують. Ще б в цій професії можна проявити себе, випробувати на міцність і просто отримати задоволення від їзди на машині.

Ігри на будь-який смак

Серед великої кількості ігор є такі, які цікаво буде грати самим маленьким геймерам, а є і симулятори, які навіть дорослі грають із задоволенням. Серед ігор про далекобійників дуже багато пазлів. Здавалося б, звичайні фотографії автомобілів, а скільки в них мощі і краси, яку справжні знавці техніки завжди зможуть оцінити по достоїнству. Всілякі фото автомобілів для перевезень вантажів на далекі відстані можна побачити в якості заставок і в різних платформер і симуляторах.

Є серед пропозицій багато варіантів гонок на причепах і напівпричепах. У деяких іграх можна дуже багато чого дізнатися не тільки про правила водіння, але і про нюанси вантажоперевезень і про пристрої самих автомобілів. Граючи, навіть навички того, як правильно припаркуватися придбати можна, було б бажання.

Оскільки робота далекобійників безпосередньо пов'язана з логістикою, то доведеться у віртуальному світі не тільки за дорогою стежити і машину свою тримати в справності, а ще й попутний вантаж підвести, а потім, заробивши на подібних операціях достатньо коштів, можна і про апгрейд автомобіля подумати. В іграх для самих маленьких автолюбителів можна зустріти смішні мальовані автомобільчики, які, не дивлячись на свій зовнішній вигляд, в дорозі здатні на багато що. Що ж тут поганого, якщо автомобіль дружньо підморгне фарою або розпливеться в усмішці.

Гри далекобійники — це дуже цікавий жанр, в ньому є і такі аркади, де доводиться від розбійників з великої дороги позбавлятися. Ось де знадобляться навички водіння і вміння логічно мислити. Іноді для того, щоб відірватися від переслідування доводиться з траси і польові дороги з'їжджати, щоб скоротити шлях, а іноді навіть сховатися на час де-небудь в затишному місці, щоб потім розвернутися і зробити обманний маневр, таким чином, заплутавши сліди. Як правило, в іграх такого плану дуже добре витримані і фізика і механіка.

Легко бути віртуальним далекобійником

Далекобійники – народ особливий. Тяга до зміни місць, добровільна життя на колесах і любов до швидкості і свого автомобіля. Ось де машина повинна бути в повному порядку! Адже долаючи відстані в десятки тисяч кілометрів, потрібно бути впевненим у тому, що сталевий кінь не підведе. Сьогодні існує навіть таке поняття як симрейсинг, що означає гонки на симуляторах. Управління в подібних іграх не зовсім звичайне. Крім кнопок потрібен буде ще комп'ютерний кермо і навіть педалі. Зате уявіть, скільки задоволення можна отримати від такої гри. В симуляторах все виглядає досить натурально. Є тут і СТО, на яких можна машину відремонтувати або черговий апгрейд зробити, є польові дороги, а є такі ділянки шляху, які скоріше не дорогами, а напрямками можна назвати.

У такій грі про далекобійників і взяти участь в гонках можна і вантаж лівий спробувати перевезти. Навіть причіп або напівпричіп на прокат взяти можна тут. Все це, звичайно ж, пов'язано з деяким ризиком, але так в реальності теж часто доводиться ризикувати. Дуже своєрідна в подібних іграх політика цін на ПММ: трохи дивує той момент, що і дизпаливо і бензин стоять тут однаково.

Гонки і уміння користуватися картою і задавати маршрут далеко не все, чим можна зайнятися в іграх про далекобійників. Тільки уявіть, що за спиною водія знаходиться напівпорожня фура, а за доставку вантажу дехто може вигідно заплатити. Ось і виходить, що доцільно підвести ще що-небудь по дорозі. При цьому потрібно враховувати, що вантажі бувають як габаритними так і важкими. У першому з випадків, у вашому рефрижераторі буде зайнято майже все місце, а в другому місця буде достатньо, але от тільки вантажопідйомність автомобіля не дозволить перевозити вагу, що перевищує норму. Ось і виходить, що знайти попутний вантаж не так вже й просто, адже баланс між вагою і об'ємом повинен бути дотриманий.

Будь-далекобійник повинен дуже любити свою професію, адже частина життя потрібно провести в дорозі. При цьому їхати доводиться і вдень і вночі, за будь-якої погоди, не дивлячись ні на що. Всі без винятку далекобійники — професійні водії. Комфортно почувають вони себе за кермом мікроавтобуса або вантажівки з причепом, великі відстані їх не лякають, а, навпаки, кличуть в дорогу. Тримаючи міцно в руках комп'ютерний кермо сьогодні, хтось із хлопчаків вже кілька років потому пересяде за кермо справжнього автомобіля, і навички, отримані в таких іграх обов'язково знадобляться. І нехай далекобійниками стануть далеко не всі, але свій власний автомобіль водити зможуть багато.

.