Ігри літалки

Опис категорії

Людина здавна прагнув літати, ще древні люди прив'язували до себе саморобні крила і кидалися зі скель в надії на те, що вони зможуть злетіти, але більшість спроб були марні, і люди гинули пролетівши всього кілька секунд. Сьогодні існує дуже багато способів побувати в повітрі — це і літаки, і гелікоптери, а також планери, парашути, повітряні кулі, дирижаблі, параплани і інший пасажирський транспорт. Але що робити, якщо хочеться не просто літати, а ще й керувати повітряним судном? Вам підійдуть флеш ігри літалки, де ви зможете управляти різними повітряними засобами пересування! Літайте на парашутах і літаках, виконуючи завдання!

Основні розділи ігор

Всі ігри літалки діляться на кілька категорій, давайте дізнаємося про них побільше.

Гонки — найбільш популярна категорія. За останні роки було випущено дуже багато перегонів на літаках, вертольотах, ракет, космічних кораблях і навіть літаючих тарілках. Вас чекають як звичайні гонки, в яких все що від вас вимагається — це грамотно ухилятися від перешкод, так і стрілялки, де, крім того, що ви повинні обігнати суперника, буде необхідність ховатися від кулеметного вогню або лазерних пострілів, стежити за тим, щоб у вас не потрапила бомба і намагатися зібрати якомога більше бонусів, що дозволяють збільшувати швидкість космічного корабля, зміцнити його броню або відновити життя.

Такі ігри затягує геймерів на тривалий час і дозволяють повністю зануритися в онлайн всесвіт. На нашу думку, найцікавіша онлайн леталка вийшла на консолі PSP. В ній ви керували одним з космічних кораблів, який бився з суперниками використовуючи лазерні гармати, бомби та інше озброєння.

Скріншот з World of Warplanes, компанії Wargaming.net.

Аркади — це другий по популярності жанр леталок. Такі ігри мають 2д або 3д графіку, але зустрічаються і повноцінні 3d аркади. Управляйте літаком, вертольотом або літаючим космічним кораблем, перед яким будуть з'являтися вороги і перешкоди. Ухиляється від метеоритів і іншого космічного сміття! Знищуйте ворогів з допомогою лазерного зброї, плазмових гармат, кулеметів і ракет, одержуваних в якості бонусів під час проходження рівнів. Після проходження нового рівня бувають боси, що значно розбавляє ігровий процес новими емоціями і пошуками нової тактики ведення бою. Перші аркади з'явилися ще в 1990 році, так що зараз можна знайти багато портів старих ігор, в які можна пограти онлайн прямо на нашому сайті.

Менш популярні жанри

Третій жанр леталок — це ігри, розраховані на перевірку ваших навичок управління повітряними засобами пересування. Долайте перешкоди, лабіринти, пролітайте крізь кільця і лопніть повітряні кулі. Ігри на спритність, розраховані на тренування вашої реакції, завдяки чому, знайшли свою аудиторію і користуються великою популярністю. Так що якщо ви хочете освоїти ази управління повітряними транспортними засобами — вибирайте саме це вид іграшок! Якщо ви хочете грати в літалки онлайн, то це найбільш цікава і затребувана категорія.

Скріншот з World of Warplanes, компанії Wargaming.net.

Авіа-симулятори — цій жанр флеш ігор, що дає можливість побувати в кабіні літака, вертольота або космічного корабля, що прилетів до вас, з далекого майбутнього. Спочатку підніміть вашу посудину в повітря, а потім доведіть і посадіть її в місце призначення, не пошкодивши і не змусивши злякатися ваших пасажирів. Симулятори розраховані не на маленьких хлопчиків і дівчаток, а на більш старших дітей від 14 років.

найвідоміші військові онлайн симулятори — це World of Warplanes і War Thunder, де ви будете літати по неосяжних картками, воюючи один з одним і виконуючи місії по знищенню поїздів, танків і ворожих баз. Передбачено два режиму битв — всі проти всіх і команда проти команди. Військові авіасимулятори відрізняються гарною графікою і можливістю використовувати джойстик, повністю імітує штурвал літака.

До літалки можна віднести такий вид ігор, де ви стрибати з літака і намагаючись правильно приземлитися в зазначену точку на карті, використовуючи тільки парашут і намагаючись управляти повітряними потоками. Є й інші різновиди стрибків з парашутом: наприклад на швидкість чи на подолання перешкод.

Чому дітям корисно грати в літалки

Для загального розвитку, дітям дуже важливо давати розвиваючі завдання, розмальовки і, віднедавна, комп'ютерні ігри. Звичайно, потрібно відбирати для маленьких дітей добрі, не насичені кров'ю і вбивствами бродилки, собиралки предметів і літалки на літаках.

Адже вони дозволяють розвинути реакцію дитини, показати йому щось нове і незвичайне, а також стати справжнім пілотом, про що мріють багато хлопчики і дівчатка 4-10 років.

літалки Ігри для хлопчиків — це не прості розвага, а щось більше, що не зрозуміти, вже вийшли з дитячого віку батькам. Так що не варто забороняти їм битися з членами свого клану, але не можна допускати того, що б вони сиділи за запеклими боями цілодобово.

.