Ігри доміно

Опис категорії

Більшість сучасних дітей, навіть не чули про таку гру. Та й варто розуміти, що поступово, старі добрі ігри починають забувати і губитися. Зараз, в еру шутерів, стратегій і симуляторів, будь-які, а особливе старі аркади починають відходити на другий план і забувати. Але у нас ви завжди можете знайти в безкоштовні ігри доміно онлайн і насолодитися їх проходженням разом зі своїми знайомими або ж з комп'ютером. Всі аркади доступні без реєстрації, так що ви можете почати грати в них всього за кілька кліків мишкою.

Історія

Досить давня гра, що поєднує в собі елементи логічного мислення, тактики і стратегії, а також удачі. Кісточки доміно нагадують гральні кістки, розрізані на межі склеєні і попарно. Однак на костяшках крім стандартних чисел від 1 до 6 буває ще і 0, а в деяких варіантах число може доходити навіть до 18. У стандартне доміно грають, по черзі розставляючи кісточки так, щоб числа на дотичних були однаковими.

Гра в доміно стала особливо популярна в радянський час і увійшла в масову культуру у величезній кількості художніх фільмів, запечатляющих її. Безліч різновидів аркади поширені по всьому світу, в Росії найпопулярнішою версією є "козел". Всі ці варіації дуже сильно відрізняються правилами, а в деяких, до того ж, навіть різна основна мета. Також досить популярними стали різні головоломки.

Ефект доміно

Так званим ефектом доміно є лінія з кісточок, які при падінні крайньої, поступово падають все. За німі була навіть створена спеціальна теорія, яка говорить нам, що одна подія спричиняє за собою інше, а те – третє і так далі, подібно падаючим кісточках доміно. Цей ефект став ідеєю для багатьох популярних відеороликів, в яких люди вибудовують лінію з різних предметів (крім кісточок використовують книги, коробки пластівців, коробочки з дисками, будівельні піддони тощо), а потім штовхають крайній з них і записують процес їх падіння. Нерідко він супроводжується вибухами та іншими спецефектами. Іноді подібні представлення можуть тривати десяток хвилин.

Комп'ютерні ігри

Весела і недовга аркада, в яку можуть змагатися кілька людей, щоб скоротати час, – що може бути краще? На щастя, тепер можна боротися з комп'ютерними супротивниками або вашими друзями прямо за комп'ютером, у численних флеш іграх. Різноманітні види доміно, в які ви тепер можете пограти, не обмежуються звичайним "козлом"; боріться з іншими людьми в будь-які, в тому числі самі екзотичні варіанти цієї гри. Також існують аркади-редактори, в яких ви зможете створити власну трасу з кісточок доміно або будь-яких інших речей. Різні спецефекти (зразок вибухів) теж доступні в цих аркадах. Примітно, що ви зможете змагатися в ігри, доміно, без реєстрації, прямо зі своїми друзями, сидячи за одним персональним комп'ютером.

Велику популярність здобули і мобільні аркади. З появою і стрімким розповсюдженням по всьому світу смартфонів, гра в кісточки дуже швидко знайшла нову хвилю популярності. Адже для того, щоб грати в доміно онлайн або з комп'ютером, що більше не були потрібні ніякі реквізити, досить стало просто вийняти з кишені телефон і приступити до захопливому заняттю.

А завдяки тому, що всього через кілька років після поширення смартфонів і планшетів, інтернет став доступний в будь-якій частині земної кулі і навіть у самих безлюдних парках російських міст, з'явилася можливість змагатися в будь аркади онлайн, зі своїми друзями, родичами і просто незнайомими людьми. За перемоги, вам нараховувалися бали, а за програш вони віднімалися. Так з'явилися рейтинги, найвправніших геймерів, які мріяв потрапити кожен любителів онлайн аркад.

Але гри не стояли на місці і постійно вдосконалювалися, з'являлися нові види і більш цікаві можливості використання прямокутних блоків. Так, крім гри доміно з комп'ютером, в яку не можна було битися поодинці, з'явилися ще більш прості аркади, в яких від вас майже або взагалі не вимагалося володіти логічними здібностями. Наприклад, вам пропонували побудувати з звичних прямокутних блоків будиночки, викласти лінії, порівнювати їх як в Маджонге або вирішити якусь логічну задачу.

.