Ігри пожежні машини

Опис категорії

Сьогодні у дітей є безліч бажань вони хочуть бути і шпигунами: і суперагентами під прикриттям, і супергероями, і навіть пожежними, рятуючи життя нещасних погорільців і визволяючи бідних кішок з високих дерев. Але щоб стати рятувальниками потрібно бути великим і сильним, а що ж робити якщо хочеться рятувати людей, але ти ще зовсім маленький? Звичайно відправитися в інтернет! Ігри пожежні машини для хлопчиків і дівчаток стануть отличенным розвагою і допоможуть дітлахам на власній шкурі відчути, що означає бути рятувальником.

Як з'явилися пожежники

Ігри пожежні машини дозволяють вам стати віртуальними рятувальниками, але кожен поважаючий себе рятувальник повинен знати свою історію, так що давайте дізнаємося, як з'явилася на світ професія пожежних.

Давним-давно вогонь став відмінним інструментом, який нерідко рятував людей від великих хижаків, морозів і допомагав приготувати більш ситну і корисну їжу. Однак з появою перших спільних поселень, люди пізнали всю руйнівну силу вогню. Так як один загорівся будинок, міг без праці спалити ціле сільське поселення чи навіть велике місто. Так що людям того часу було необхідно терміново знайти вихід зі сформованої ситуації, щоб убезпечити стародавні поселення від напастей цієї руйнівний і всеосяжної стихії.

Скріншот з Flughafen Feuerwehr Simulator 2010, компанії Rondomedia GmbH.

Так і з'явилися перші пожежні бригади. Вважається, що раніше всього, а саме трохи більше 2000 років тому вони утворилися на території Стародавнього Риму, де в якості пожежників використовувалися звичайні мало вивчені, але з-за великої чисельності здатні загасити або хоча б зупинити практично будь пожежа, раби. Більш серйозний розвиток пожежні команди отримали вже в Європі, починаючи з 18 століття з'явилися перші рукави і брандспойти, що працюють від ручних насосів і здатні розпорошувати воду на значній відстані від джерела загорання.

До 18 століття в Європі не було єдиної, згрупованої, рятувальної служби та бригади працювали за одинаки, що нерідко було причиною неможливості зупинити серйозне загоряння. Але в кінці 1800 років був створений координаційний центр, який приймав всі дзвінки від жителів великих міст і направляв до них рятувальні бригади. Саме цей час можна вважати початком сучасної пожежної служби.

Сьогодні бригади пожежників працюють у всіх країнах світу і стежать не тільки за вогнем, але ще й рятують життя людей, дістаючи їх з понівечених машин або знімають кішок з дерев.

Ігрова індустрія

Поряд з поліцейськими і космонавтами, багато дітей хочуть стати ще й пожежниками, так що було створено не мало ігор, в яких ви зможете гасити загоряння, управляти великою червоною машиною і рятувати людей, виводячи їх з палаючих будівель. На відміну від інших жанрів гри, тут вас чекає багато захоплюючих аркад з різноманітним геймплеєм.

В якихось іграх вам потрібно буде ловити людей вистрибують з вікон палаючих будинків, в яких-то гасити загоряння з вертольота або літака, в яких-то витягувати людей з важкодоступних місць, але, звичайно, частіше за все вам доведеться гасити самі пожежі.

Скріншот з Flughafen Feuerwehr Simulator 2010, компанії Rondomedia GmbH.

І якщо з ловом і порятунком людей все зрозуміло, то гасити пожежі можна буде по-різному. В одних іграх ви будете керувати рятувальниками від третьої особи і допомагати їм збирати брандспойти, а потім направляти їх на вогонь. В інших ви відразу будете керувати брандспойтом, який потрібно наводити на полум'я за допомогою мишки. Ігри, де потрібно гасити пожежу від першої особи захоплюючі, але набагато цікавіше будуть ігри, де вам ще й керувати великою пожежною машиною.

Керувати пожежною машиною

У свою чергу гри про пожежні машини, діляться на три великі різновиди.

  • Перший вид — це подоланні перешкод за допомогою утримання рівноваги і точного розрахунку, з якою швидкістю і як саме ви повинні подолати перешкоду. Іноді, машина буде мати причіп, в якому знаходиться важливий вантаж, необхідний для гасіння пожежі. Цей вантаж треба буде довести до кінця карти, не розгубивши його вчасно подолання перешкод.
  • Другий вид ігор — це 2д гонки з видом зверху, де вам спочатку потрібно буде доїхати до пункту призначення, намагаючись не з'їхати з траси і не врізатися в інші машини, а потім загасити само загоряння. Головною складовою успіху в таких іграх буде ваша швидкість і реакція. Адже чим швидше ви зможете доїхати до пункту призначення, тим швидше зможете загасити загоряння і перейти на наступний рівень.
  • Третій вид — це їзда в 3д режимі з видом ззаду. Цей вид є найбільш точним симулятором пожежників. Тут вам теж потрібно буде дістатися до місця події, після чого почнеться виконання основної місії.

У цьому розділі ми постаралися зібрати найбільш цікаві ігри про цієї небезпечної та героїчної професії. Стати професійним пожежником у віртуальному всесвіті тепер зможете кожен!

.