Ігри Клікери

Опис категорії

Тим, хто звик до мінімалізму, і мріє, щоб управляти своїми улюбленими персонажами було легко і просто, припадуть до душі онлайн ігри клікери. Деякі з них можна назвати п'ятихвилинками, а є й такі, в яких простежується сюжетна лінія. В одних реченнях доведеться готувати їжу, в інших — рятувати світ, але точно в будь-якому з випадків можна стверджувати, що для того, щоб виграти знадобиться блискавична реакція і вміння швидко клікати мишкою.

різні Цілі — метод досягнення

Привабливим в кликерах є простота управління. Однак при цьому примітивними їх не назвеш. Швидше вони універсальні і підійдуть як юним геймерам, так і дорослим, які вирішили провести за грою кликером час обідньої перерви або влаштувати релакс, коли начальника немає поруч.

Тут не доведеться все робити одночасно, але при цьому під час гри цінною якістю буде швидкість реакції. Саме від того, наскільки швидко ви зможете натискати на кнопки, в кінцевому рахунку, буде залежати і результат. Іноді в таких пропозиціях задіяні і стрілки. При цьому на них теж потрібно натискати як можна швидше.

Чим цікаві ігри клікери

Тут можна творити і трощити, битися з ворогами у відкритому бою або, навпаки, будувати оборонні споруди, зводити міста або знайти собі якесь мирне заняття. Деякі з клікер влаштовані так, що на геймплеї відразу розміщені всі об'єкти. Картинка у такому разі зміниться, але не переміщається. Є серед пропозицій і такі, де треба буде розгойдувати героя поступово, перебираючись з одного місця в інше. Багато що в даному випадку буде залежати від наявності вільного часу і бажання гравця.

При мінімалізмі в управлінні, граючи в клікери, можна отримати максимум задоволення. Адже тут можна приміряти на себе роль дизайнера або кухаря, досвідченого стиліста або першокласного архітектора. Тільки від швидкості реакції залежить те, наскільки швидко ви досягнете успіху, прокачаєте героя або задовольните його і свої амбіції.

Вибираємо пропозицію за смаком

В залежності від смакових переваг можна підібрати собі та ігри клікери. Тут можливо розробляти свій дизайнерський проект з облаштування житла, займатися прибиранням, допомагати ближнім або ніжиться під сонцем. Загалом, при бажанні вибрати що-небудь по душі можна завжди.

Особливою популярністю користуються клікери в яких необхідно прокачати героя. Цікаві ці пропозиції з самого першого кліка, адже завдяки зусиллям геймерів, вигляд того чи іншого персонажа змінюється. Герої стають крутіше, могутніше, можуть дозволити собі здійснювати дії чіткіше і швидше. В результаті за короткий час можна виростити сад або відбудувати ціле місто, дати відсіч ворогові і завоювати всесвітню вдячність.

існує Чимало і тих клікер, які розраховані на гру удвох. Погодьтеся, йти в атаку, знаючи, що поруч є той, хто тебе повністю підтримає набагато цікавіше. І стратегічні плани компанії розробляти веселіше.

Багато з пропозицій пов'язані з досягненням певних цілей. Є серед клікер симулятори життя. В такому разі у героїв є свої амбіції. Комусь хочеться відкрити свій ресторан, а комусь стати зіркою футболу або проявити себе в шоу бізнесі.

В іграх такого плану немає нічого неможливого, головне підметушитися і заробити грошей для початку. Примітним є те, що рівень прокачування, а значить і віртуального заробітку, безпосередньо залежить від активності гравця і часу перебування в грі. Поетапно у персонажів з'являються нові можливості, а там і до повної перемоги недалеко.
Поспішіть відкрити для себе світ клікер, попереду вас чекає багато цікавого!

.