Ігри захист вежі

Опис категорії

Онлай ігри Tower Defence - це мабуть один з найбільш затягують і цікавих як для дитячого, так і для дорослої аудиторії жанрів флеш аркад. Завдяки своїй рівневій системі, де кожен рівень, нехай ненабагато, але важче попередніх, такі ігри можуть затягнути вас як мінімум на кілька годин. Правда якщо перші рівні будуть відносно легкими і прохідними без будь-якої тактики, то ближче до середини, вам доведеться включити мозок і обдумувати кожен наступний хід, так що не забувайте, що це все-ж стратегія, а не стрілялка або бродилка. У нас, ви зможете грати в захист вежі онлайн, безкоштовно і без реєстрації.

Дізнайся більше про жанр

Всі ігри цього жанру досить сильно схожі один на одного і розрізняються в основному текстурами і іноді видами озброєння. Але давайте спочатку розберемося, що з себе представляє. Називати гри захист вежі, не зовсім коректно, так як це не правильний переклад, прижився на просторах російського інтернету. Правильна назва жанру — баштова захист і як стає зрозуміло, тут вам буде потрібно захистити вашу базу, виставляючи на дорозі ворога вежі віднімають життя, уповільнюють, заморожують і по-іншому впливають на супротивників. Якщо говорити конкретніше про геймплеї таких ігор, то найчастіше по доріжці, але іноді і по всій карті «пачками» по кілька штук йдуть моби, ваша мета розставити вежі турелі таким чином, щоб знищити всіх супротивників, поки вони не встигли пройти весь шлях до кінця доріжки або карти.

Геймплей в іграх про захист вежі

Найчастіше ви програєте, тоді, коли перший ворог доходить до кінця шляху, але бувають різновиди ігор, де кількість юнітів, які можуть дістатися до кінця обмежена 10 або навіть 15 одиницями і тільки потім настає ураження. Або ви можете зустріти аркади, де вороги крадуть кристалики, які ви повинні не дати винести за межі карти, відстрілюючи їх з веж. Всі вороги виходять хвилями, кожна нова з яких, розбивається важче ніж попередня, іноді хвилями можна управляти, але найчастіше вони йдуть один за одним, з невеликою перервою у часі.

У деяких стратегіях вам необхідно обороняти не кладки з яйцями, не села, ні міста, не просто контрольні точки, а цілі замки. Як правило, такі аркади володіють набагато більш продуманим геймплеєм, хорошим балансом сил між вежами і ворогами і гарним графічним оформленням. Безкоштовні онлайн ігри захист замку є самими якісними і цікавими представниками жанру «захисту».У замку, які ви будете охороняти, буде матися смужка життів, яка буде зменшуватися, якщо ваші супротивники будуть добиратися до його стін. Проте після кожного рівня, а іноді і прямо під час боїв ви зможете відновлювати рівень життів вашого замку.

Іноді, для вас будуть доступні супер удари після активації яких, ви зможете очистити всю карту від супротивника, або завдати серйозної шкоди його армії. Але на такі удари будуть потрібні або гроші, або манна, або будь-які інші одиниці, добути які буде не так вже й просто. У нас ви можете безкоштовно грати в захист замку онлайн, ну а якщо вам набридне сидіти за комп'ютером, ми радимо завантажити аналоги або мобільні версії таких аркад на телефон і битися з ворогами вже в офлайн режимі.

Різновиди охоронних веж

  • Атакуючі — які в свою чергу, як правило діляться ще на кілька видів, найпоширенішими з яких є — часто стріляють, але слабкими пострілами і стріляють сильними пострілами, але достатньо рідко. У більш складних версіях безкоштовної онлайн ігри захист вежі, бувають також турелі б'ють масовими снарядами по великій траєкторії, а також турелі розрізняються по потужності пострілів. У платних версія різноманітності охоронних споруд набагато більше.
  • Уповільнюють — після встановлення таких веж, вони починають стріляти сповільнюють снарядами, які зменшують швидкість пересування мобів, дозволяючи знищити всі ланцюжок, на меншій ділянці дорозі. Завдяки цьому виду охоронних споруд, грати в онлайн ігри захист вежі стає набагато цікавіше, адже тут вже з'являтися серйозна стратегічна складова. Наприклад, уповільнюють охоронні споруди дуже корисно ставити перед поряд з гармат, або на великих виступах, а також на поворотах, адже радіус ураження буде набагато більше.
  • Бонусні — до цього підвиду належать всі інші турелі мають різні здібності, залежно від фантазії розробників ігор — заморозка, масове знищення та інші.

У кожній охоронної турелі є дальність дії, а також у деяких іграх все турелі можна покращувати і модернізувати збільшуючи їх бойові характеристики і дальність атаки. Саме в правильному тактичному розташування веж, враховуючи їх характеристики, а також можливість поліпшення і полягає вся складність і в теж час занурення цього жанру ігор. Також цікавими будуть і онлайн ігри захист бази, в яких ви зможете обороняти військову базу, захищаючи її з допомогою різноманітної техніки, військових гармат і окопів з солдатами. У деяких аркадах після встановлення веж з них будуть виходити люди і битися з супротивником.

.