Ігри Лунтік

Опис категорії

Ну ка, спробуйте вгадати хто це? Пухкенький вічно усміхнений рожево - бузковий пухнастик з вічками гудзичками і шевелящіхся вушками, чимось нагадують бджолині крила. Сам цей звір вважає себе місячної бджолою, однак на звичайну бджолу він схожий все-таки мало. Впавши на Землю з Місяця, цей малюк навіть імені не мав, зате мав добре серце, любов до пізнання і був кимось дуже навіть непогано вихований у нашому земному розумінні. Ігри Лунтік, в які можна грати онлайн і безкоштовно на нашому порталі подарують дітям багато радості і веселощів!

Самий милий прибулець на світі

Саме тому без імені він проіснував зовсім недовго, друзі, які з'явилися у нього з перших днів появи на лісовій галявині, назвали його Лунтіком. Перше знайомство юних глядачів з цим пухнастим забавним звіром відбулося 1 вересня 2006 року, саме тоді малюки та їх батьки познайомилися вперше з харизматичним Лунтіком і іншими мешканцями лісової галявини. Часу з цього моменту пройшло немало.

На сьогодні йде робота над створенням 8 сезону мультфільмів. Спочатку перед аніматорами стояло завдання створити веселий і добрий пізнавальний мультфільм, і вони впоралися з нею на відмінно. Сьогодні мультсеріал налічує понад 430 серій, і це не рахуючи великої кількості комп'ютерних ігор за участю Лунтіка і його друзів. Ігри Лунтік призначені для дітей всіх віків дозволяють не тільки весело провести час

Світ, в якому живе Лунтік

Про те, як жилося милому крихті на Місяць і є у нього там друзі, знайомі або родичі історія замовчує, а от про життя на лісовій галявині розповісти можна багато чого. Славний, добрий, чарівний і позитивний у всіх відношеннях малюк знайшов притулок серед представників бджолиного сімейства. Його названої бабусею стала працьовита господарська бджола Баба Капа, яка дбає не тільки про виховання Лунтика, але і про те, щоб він і його друзі завжди були ситі.

Майстриня на вигадки, варить варення і пече всілякі солодощі, весь час балує смакотою дітей, якщо й буває іноді сувора, то виключно у виховних цілях. З названим дідом малюкові теж пощастило, ним став залицяльник Баби Капи Генерал Шер, який вийшов у відставку шершень, який під впливом працелюбної бджоли став проявляти здібності до ведення домашнього господарства. Дуже любить Лунтика, вчить його всіляким життєвим премудростям і намагається уберегти від небезпек. Дуже спортивний дідусь. Саме він навчив Лунтика і Кузю робити зарядку.

Живе Лунтік разом з бабусею та дідусем у вербі. Тут же по сусідству проживає і павук Шнюк, добрий сусід, плетущий павутину швидше для краси, та ще для будівельно-монтажних цілей. Правда зовнішній вигляд його наганяє страх, але це швидко проходить. Живиться Шнюк виключно нектаром. На самому початку серіалу він був дещо агресивний, але потім став добрим і милим, як знати, може бути саме вплив простодушного скромняги Лунтіка і його друзів і спілкування з ними змусило старого павука стати добрішими. Павук любить грати в ігри і розгадувати головоломки.

Взаємини з друзями

У скромного мало що розуміє в тонкощах земного життя малюка, наділеного допитливим розумом і безмежною жагою до пізнання навколишнього дуже багато друзів. Добрий і наївний дитина, сприймає буквально кожне сказане йому слово дуже цінує друзів, їх думкою і, звичайно ж, вчитися доброму і у них, і разом з ними. Коник Кузя, з перших хвилин знайомства подружившийся з Лунтіком найчастіше є супутником у його численних пригоди, до речі, своє ім'я малюк отримав саме від нього. Серед друзів з якими Лунтік найчастіше пізнає світ є ще Пчеленок, великий розумник і старанний учень бджолиної школи, проживає десь в сотах і дівчинка сонечко на ім'я Міла, яка дозволяє собі іноді покапризувати, але не довго, в потрібний момент вона зібрана і рішуча.

Мила і добра, вона знає багато всіляких ігор і ніколи не проти пограти в них разом з друзями. Особливі стосунки склалися у Лунтіка з пурпурової метеликом Еліною, вона малюкові відверто подобається, до речі, ця взаємна симпатія. Саме Еліна вперше розповіла всій дружній компанії про балет і навіть навчила танцювати оточуючих, показавши їм кілька па.

У кожного з друзів Лунтік чогось навчається. При цьому малюк ніколи не робить поспішних висновків і не ставить ні на кого клейма, а просто має свою думку і іноді перевіряє, а правильніше буде сказати, уточнює отриману від друзів інформацію. Так справедливий і спритний Кузя, що має масу достоїнств іноді буває хвалькуватим, не завжди відразу визнає свої помилки і боїться час від часу розповісти друзям про хибам.

При цьому саме його можна вважати одним з головних юних вчителів місячного малюка, ну а те, що знань і пояснень не завжди вистачає, так на те вони і діти, щоб ставити питання, шукати підтвердження для нез'ясовного і час від часу влипати в неприємності через незнання. Зрештою теж вчаться на помилках.Та й вибачення за заподіяні кому-небудь незручності друзі всі готові попросити, адже якщо і вони образили кого-небудь коли-небудь ненавмисно, так це не зі зла, а просто через незнання чи з необережності.

Дуже засмучує Лунтика, що звикла робити тільки добрі вчинки, поведінку Вупсеня і Пупсеня, шкодных гусениць – близнюків, наївно вважаючи, що їх ніхто не цінує і не любить. Навіть по відношенню до них наш малюк лояльний, він вірить, що в гусеницях можна знайти багато хорошого, адже як-ніяк, а в майбутньому вони стануть гарними метеликами. Ігри про Лунтіка дозволяють пограти не тільки з головним героєм мультфільму, але і з другорядними персонажами.

У Лунтіка завжди є чому повчитися

Кожен мультфільм про пригоди Лунтика, кожна з комп'ютерних ігор за участю цього малюка, повчальні і пізнавальними. Крім того, що діти разом з Лунитиком і його друзями пізнають світ, вчаться ще й спілкуватися не тільки з однолітками, але і з дорослими. Допитливий розум юних мешканців зеленої галявини, їх прагнення до пізнання, бажання дізнатися більше про навколишній світ похвальні. При цьому потрібно врахувати, що Лунтик і його друзі ввічливі, уважні і відкриті для спілкування, а це означає, що і малюки, які спостерігають за їх діями з боку не тільки дивляться мультфільми, а одночасно з цим ще й навчаються. Онлайн ігри Лунтік ще більше сприяють розвитку дітей і допомагають їм вчитися дуже багатьом корисним речам.

А є у кого повчитися. Крім прийомних бабусі і дідусі допитливий малюк із задоволенням спілкується з самим ерудованим дощовим черв'яком на світі, майстром на всі руки Корнієм Корнієвичем. Подобаються маляті та бесіди з навченою досвідом інтелігентної черепахою, любителькою влаштовувати бали Тьотею Мотею і з багатьма іншими представниками екосистеми. До речі, для того, щоб поспілкуватися з жителями ставка Лунтік запросто опускається під воду, так як має здатність вільно дихати під водою. Лунтик справжній відданий друг, з ним ніколи не буває нудно. І якщо вашим малюкам ще не довелося познайомитися з цим чарівним прибульцем, то саме час це зробити.

.