Ігри трактори

Опис категорії

Хтось використовує машини для особистих потреб, хтось перевозить пасажирів, для кого-то машина це можливість виплеснути адреналін і насолодитися високими швидкостями на перегонах, ну а для когось це незамінний предмет сільського господарства. Про останню групу людей ми погоримо. В останні роки, з розвитком інтернету, з'явилося багато любителів ігор про ферми, в яких потрібно було вирощувати овочі, тварин і налагоджувати цілі виробництва. Звідти прийшла і любов до різних засобів фермерського господарства, комбайнів та тракторів. В цій категорії ви зможете грати в ігри трактори онлайн!

Якими бувають ігри про трактори

Ви завжди мріяли стати фермером, але в реальному житті це не вийшло? З появою комп'ютера це стало можливим! Тепер будь-яка людина може керувати трактором не виходячи з дому. Взагалі, якщо говорити відверто, ігри трактори — це жанр досить специфічний, і таких ігор на просторах всесвітньої павутини можна знайти дуже мало, а те що є, досить одноманітне і швидко набридає. Але трапляються і цікаві екземпляри, які зможуть зайняти геймера на довгий проміжок часу. Але давайте розглянемо найпоширеніші види ігор цього жанру.

Проходження перешкод

Геймплей таких ігор являє собою камеру, спрямовану на бічну сторону трактора, утворюючи 2д реальність, хоча іноді зустрічається і 3д графіка, але дуже рідко. Вашим завданням буде довезти трактор до фінішної прямої, долаючи всі перешкоди. Частіше за все такі перешкоди будуть трамплінами, високими кручами, горами з різним рівнем схильності та горами сміття. Проходити такі смуги перешкод буде легко, однак варто враховувати, що вся гра буде ділитися на рівні і кожен новий рівень, буде ставати складніше у проходженні, ніж попередній.

Скріншот з Farming Simulator 2013, компаній Giants Software і 1С-СофтКлаб.

Якщо ви хочете пройти всю гру, а не просто вбити час, то готуйтеся до того, що це займе від 30 хвилин до декількох годин. Управління в цьому виді ігор трактори вкрай просте і розібратися в ньому зможе кожен — це стрілочки. Стрілочки вгору і вниз відповідають за руху трактора вперед і назад, а вправо і вліво, на його рівень нахилу.

Скріншот з Farming Simulator 2013, компаній Giants Software і 1С-СофтКлаб.

При проходженні перешкод, вам потрібно буде спочатку подумати з якою швидкістю найкраще буде розігнатися, а потім подолати його, використовуючи клавіші вправо і вліво для утримання рівноваги і стримуючи машини в горизонтальному положенні. Деякі розробники можуть урізноманітнити свій геймплей, з допомогою візка, приєднаної до трактора, в якій будуть знаходитися цінні речі. Ваше завдання в таких іграх — не тільки самим дістатися до фінішу, в цілісності й схоронності, але і довести ці речі.

Гонки

Другий вид ігор — це гонки, де вам належить битися з комп'ютерними суперниками. Графіка в цьому виді працює в режимі 3d, а вигляд камери спрямований задній частині транспортного засобу. Щоправда онлайн ігри гонки на тракторах зустрічаються дуже рідко, але ми постаралися зібратися в цій категорії і них. На таких величезних машинах ви не зможете розігнатися до величезних швидкостей, але зате зможете позмагатися з противником в майстерності керування і вміння утримати свій транспортний засіб у горизонтальному положенні. Крім завдань, де потрібно просто дістатися до фінішу, в деяких гонках від вас можуть зажадати зібрати врожай або викопати траншею, швидше, ніж це зробить супротивник.

Комп'ютерні ігри

Ну а якщо онлайн ігор вам недостатньо, але пропонуємо вам підбірку кращих комп'ютерних ігор про трактори і симуляторів ферм.

  • Farm Machines Championships — це один з кращих симуляторів змагань у фермерської місцевості, що вийшов в 2014 році. Завдяки своїм легким системним вимогам Farm Machines Championships зможе піти на будь-яких комп'ютерах, в тому числі і дешевих ноутбуках, що є величезною перевагою, порівняно з більшістю важких гонок. У Farm Machines вам пропонується взяти участь в 40 змаганнях починаючи від гонок на тракторах з причепами і закінчуючи швидкісними збором врожаю. Крім цікавого геймплея, великого вибору машин і можливості їх модернізація, симулятор порадує фанатів ферм ще і першокласної графікою, з якою не зможе зрівнятися жоден представник цього жанру.
  • Farming Simulator 2013 — ще один симулятор, однак тут ви не будете приймати участь у змаганнях, а станете власником ферми, яка знаходиться в серйозній занепаді. Поверніть ферму до життя і стати самим популярним фермером в країні! Для того, щоб це зробити, ви зможете керувати великою кількістю фермерської техніки, а також будує загони для тварин і вирощувати їжу.
  • Farm Racer — класна і досить цікава гра. У Farm Racer сільські мужики вирішили влаштувати перегони на своїх тракторах і цим змагань судилося стати самими божевільними в історії. Перелітають через трампліни, проваливайтесь в ями і перевертайтесь на своїх тракторах!
  • Traktor Racer — ще одні перегони, які теж будуть зовсім не схожі на їзду на сільських машинах! Тільки величезні швидкості і адреналін чекають вас! Переможете в 5 змаганнях на одній з 25 моделей сільській техніки.
.