Ігри танки

Опис категорії

Напевно, дуже багато хто з хлопчиків хоча б раз замислювалися про танки. Ці грізні машини способи розвивати величезні швидкості, проходити через вогонь і воду, а найголовніше, завдяки своїй броні, витримують вогонь з штурмових гармат, кулеметів і навіть облогових гранатометів. А вогнева міць броньованих машин дозволяє знищувати будови і звичайно ж бойову техніку противника. Але, сподіваємося, що нікому з наших читачів не доведеться це робити в реальному житті, адже є ігри про танки в яких ви зможете управляти ними, як від першої особи, так і цілими взводами, що складаються з 10 бойових одиниць. Беріть участь у важких боях і перемагайте в них незважаючи на труднощі!

Що ми знаємо про танки

Ми зібрали для вас найкращі онлайн ігри з танками, в які можна грати буквально через кілька секунд після завантаження сторінки. Танк є одним з найпопулярніших юнітів в комп'ютерних іграх. Причому він зустрічається не тільки у військових стратегіях жанру екшен, але і в аркадах, симуляторах і навіть перегонах. Розробники вичавили з юніта абсолютно все, існують аркади де танками потрібно долати різні перешкоди, стрибки на трамплінах і навіть плавати. Причому ви зможете битися як за одну бойову одиницю, керуючи від першої особи броньованою машиною або кулеметником, що сидить на самому даху і знищує ворогів, так і за цілий взвод, керуючи від третьої особи.

Скріншот з World of Tanks, компанії WARGAMING.

Звичайно, гра в онлайн танки, ні промальовуванням текстур, не геймплеєм не зможе зрівнятися з комп'ютерними клієнтами, але у вас буде і кілька переваг — доступність у будь-якій точці земної кулі і на будь-якому комп'ютері, що підтримує з'єднання з інтернетом, а також можливість битися на дуже слабкому залозі, яке просто не тягне сучасні стрілялки та шутери.

Про появу танків в іграх

Однією з перших ігор, в якій з'явилися всіма улюблені броньовані машини, була аркада під назвою танчики. Працювала вона на денді, а також подібних приставках і представляла з себе 2д поле, на якому був намальований лабіринт і поміщені туди персонажі. Метою аркади був захист своєї бази, при цьому, виконувати її потрібно було, не потрапляючи під вогонь противника. Надалі танки з'явилися в шутерах від першої особи, де крім звичайних боїв, геймери могли управляти різними видами військової техніки.

Скріншот з World of Tanks, компанії WARGAMING.

Після шутерів, з'явилися стратегії, в тому числі і у російськомовних розробників. Примітно, що танками в онлайн іграх називають персонажів, з добре прокаченными навичками захисту і здатних витримувати численні атаки монстрів і реальних суперників. Ігри танки для хлопчиків — це море драйву та адреналіну одержуваного від управління величезною броньованою машиною! Давайте згадаємо найвідоміші і популярні ігри, де присутні даний юніт виключаючи, зрозуміло, стратегії.

Серія ДТА

Дта — три літери відомі кожному хлопчикові і представника молодого покоління, багато представників якого ще не виповнилося 30 років. Адже ДТА є найвідомішим симулятором реального світу, що дозволяє кататися на машинах, човнах і літальних апаратах, купувати будинки і битися з поліцією. Вперше, танк з'явився у четвертій частині серії, під назвою Grand Theft Auto Vice City, де він викликався з допомогою легко запам'ятовується коду, який до цих пір залишився в пам'ять багатьох хлопчиків — «panzer», або іноді приїжджав при максимальному заповненні індикатора злочинності. В подальшому, цей юніт можна було знайти практично в будь-якої частини серії, однак без коду зробити це було досить важко.

Call of Duty

У цій серії ви зможете грати в танки, б'ються під час другої світової війни, Причому їх тут кілька видів — це і знамениті Т-34, Тигр, Пантера, і менш відомі Панцер, Крусейдер та інші. Управління буде не особливо хитромудрий, але трохи більш реалістичним, ніж в гта.

Battlefield

Ще одна знаменита військова серія, однак тут мається дуже реалістичний і цікавий мережевий режим. Якщо ви хочете пограти в танки, то тут, зробити це буде дуже легко. Причому крім них, для управління буде доступний ще багато іншої військової техніки. Управління, саме по собі, дуже схоже на Call of Duty, однак в останній версії Battlefield 3 і графіка і геймплей будуть помітно перевищувати попередню.

World of Tanks

Ігри танки здобули таку популярність саме завдяки World of Tank. Пов'язано це з тим, що завдяки масштабної рекламної компанії в неї щодня грає безліч людей зі всього світу. Як зрозуміло з назви, керувати тут ви будите бойовими машинами які ви зможете купувати, покращувати і на яких можна буде боротися з іншими реальними суперниками. Загалом, занурившись у неї на один вечір, ви ризикуєте забути про реальному світі як мінімум на кілька місяців.

.