Ігри Акули

Опис категорії

Ігри про акул милими і добрими назвати не вийде. Але в тому то й справа, що всі ми різні і далеко не кожному хочеться освоювати якусь віртуальну ферму, приміряти на себе роль перукаря чи візажиста, доктора або шукача пригод. Буває так, що хочеться відчути себе хижаком, наганяючим страх на оточуючих або навпаки спробувати приборкати справжнього монстра, готового знищувати на своєму шляху все живе. Ігри акули зроблені для тих хлопчиків, які не боятися труднощів і які готові битися з одними з найнебезпечніших мешканців глибин.

Ігри не для слабких

Звичайно ж, ігри акули не для лякливих. І якщо ви не впевнені в тому, що хочете отримати заряд адреналіну, то краще вибрати яку-небудь більш спокійну гру. Якщо ж вас приваблює вид морських глибин з красотами підводного світу і бажання відчути себе хижаком або просто випустити пару, то ігри акули саме для вас.

Умовно ігри про акул можна поділити на три категорії:

  • До першої відносяться добрі ігри для маленьких геймерів з дуже привітними мультяшними акулками. На пазлах, в маджонгах і розмальовках і з морською тематикою ці граціозні господині морів далеко не рідкість. Можна зустріти їх і в іграх про голодну рибку, для того щоб вирости потрібно пожирати собі подібних. З часом у такій іграшці можна навіть в кита перетворитися.
  • До другої слід віднести ті ігри, де гравець самостійно управляє діями кровожерливої і ненаситної фурії, що змітає все на своєму шляху.
  • третій – ігри про відважних мисливців, готових за будь-яку ціну зупинити морську хижачку.

Акули не так вже й винні

Так уже влаштований світ, що все абсолютно білими і пухнастими бути не можуть. Безумовно, акула є хижачкою, але створила її природа. І не її вина в тому, що для угамування почуття голоду їй потрібно м'ясо, а не водорості і молюски. Ці представниці морських глибин є кращими дівчатами мисливицями підводного світу. Скелет з хрящів і особливе вміння цих хижачок керувати тілом і чітко координувати рухи за допомогою плавців поряд з чудово розвиненим нюхом і слухом роблять акулу особливо небезпечною.

Однак ця хижачка є невід'ємною частиною екосистеми. Її запросто можна порівняти з вовком-одинаком, що є санітаром лісу. Відчувши запах крові навіть на дуже значній відстані, ця зубаста красуня спробує дістатися до видобутку як можна швидше. Саме з цієї причини акули часто мігрують, пересуваючись при цьому за косяками риб або судами у пошуках легкої здобичі.

Саме так розпорядилася природа по відношенню до власниці потужних щелеп і гострих зубів, а невеликий екскурс дозволить прийняти остаточне рішення всім, хто ще сумнівається чи варто грати в подібні ігри і приміряти на себе роль цієї віроломною хвостатої хижачки. За легендами деяких ігор все ж не обійшлося без втручання людини і наслідків наукових експериментів, що вийшли з під контролю. В іграх такого плану акули не тільки на відпочиваючих на пляжах жах наводять, але запросто можуть з'їсти машину і навіть на вертоліт зазіхнути. Для управління такою хижачкою потрібна вправність і хороша реакція.

Адже ця грізна представниця моря у віртуальному, втім, як і в реальному світі, здатна в лічені миті не лише зупинитися, але і кардинально змінити напрямок руху. Дуже рідко для управління тут використовується тільки мишка. Адже акулі потрібно не тільки швидко пересуватися і миттєво орієнтуватися у зміні обстановки, але ще й щелепами працювати щосили. Примітно і те, що гравець має право вибрати ту віроломних красунь, яка з якихось причин більше йому імпонує. Є тут сірі акули, білі й тигрові, без рифових справа теж не обходиться.

Заняття не для слабкодухих

Дуже захоплюючі і цікаві ті ігри, в яких гравці виступають в ролі сміливців, що зважилися потягатися з акулою. Екіпірування суден, вибір гарпунів, а при необхідності навіть батискафів і водолазних костюмів, можуть бути обіграні в такого роду іграх для любителів гострих відчуттів. Комусь більше до вподоби загарпунити акулу і спробувати витягнути її, ризикуючи при цьому власним життям, а не мирно закидати вудку на ранкової зорі.

До того ж у віртуальному світі акула вкусити не зможе, а отже, і переживати особливо не за що, в разі невдалого полювання можна просто почати все заново. Руки, ноги і голова залишаться при цьому на місці. Деякі любителі ризику йдуть ще далі, вони ставлять собі за мету не просто зловити цю машину смерті, але і приручити її. Далеко не кожен зважитися на таке не тільки в реальності, але навіть під час віртуального контакту, адже як би там не було, а інстинкт самозбереження все ж спрацьовує.

загалом, акул у віртуальному світі предостатньо, саме ці мовчазні красуні наводили страх і жах не тільки на моряків, але і на морських мешканців з незапам'ятних часів. Не дивлячись на ризик бути з'їденим та труднощі у спілкуванні з цими царицями морів відчайдушні любителі пригод пускаються на авантюри при пошуку скарбів затонулих кораблів. Найголовніше при цьому відсутність страху, хороше спорядження та вміння швидко плавати, щоб у разі чого не стати смачним обідом для однієї з зубастих красунь. Ігри акули дуже різноманітні і ким ви захочете стати веселим піратом, які звикли до постійного ризику або вченим-дослідником, що вивчають звички морських мешканців, вирішуйте самостійно.

.