Ігри Фінес і Ферб

Опис категорії

Ще з далекого 2007 року мультфільм, випущений компанією знаменитий мультиплікаційний компанією Disney і розповідає при пригоди двох веселих братів Финеса Ферба і стрімко набирає популярність не тільки на території США, але і в Росії, Європі, а також у більшості інших розвинених країн. А зовсім недавно був випущений ще й повноцінний анімаційний фільм, який показували на екранах кінотеатрів по всьому світу. Крім основної частини, стало популярно і відгалуження від сюжету, в якому розповідається про качкодзьоба на ім'я Перрі. Ігри Фінес і Ферб (в інших варіантах перекладу гри Фітнес і Ферб або Фініс і Ферб), дозволяють вам познайомитися з цими героями ще ближче!

Захоплюючі пригоди Финеса і Ферба

Що може зрівнятися з добре проведеними канікулами. Організація літнього відпочинку для дітвори в Триштатье, ось що займає розуми двох братів, головних героїв американського анімаційного серіалу Фінес і Ферб. Показ російськомовної версії якого почався ще в 2010 році. Сьогодні існує вже більше ста серій, у кожній з яких талановиті хлопці придумують щось нове і цікаве. Мультфільми вигідно відрізняються наявністю не зовсім звичайної інтриги, адже домашнім улюбленцем юних конструкторів є справжній засекречений суперагент. У цих прикольних мультфільмах багато гумору, музики і маса позитиву. Зараз випущено вже 4 сезони, а крім того ще й повнометражний фільм Фінес і Ферб: Підкорення 2го вимірювання, а також класні ігри Фінес і Ферб. Давайте ближче познайомимося з героями цих незвичайних пригод.

Сім'я Флиннов-Флетчеров і їх домашній улюбленець

В той момент, коли Лоуренс Флэтчер, має сина на ім'я Ферб, вирішив запропонувати руку і серце мами Финеса і Кендэс, Лінде, і була створена ця щаслива та дружня родина. У всьому Дэнвилле навряд чи вдасться відшукати братів настільки дружних і щиро люблять один одного. Все, що вони роблять, вони роблять тільки спільно. Навіть вибираючи домашнього вихованця, найважливішим критерієм, що опинилися в підсумку вирішальним було те, що флегматичний неповороткий качкодзьоб примудрився дивитися на обох хлопчаків одночасно.

Зведені брати Фінес Флінн і Ферб Флэтчер – дивовижні хлопчаки. Вони дуже різні, але при цьому доповнюють один одного на всі сто. Всі ідеї, народжені в голові невиправного оптиміста Финеса, втілюються в життя саме стараннями розважливого Ферба. Тільки разом хлопці будують американські гірки або новий трек для змагань на роликах, беруть участь в ралі, грають в гонки, складають хіт одного дня, загалом, роблять все, для того, щоб літо вдалося і не було нудним. Дуже популярні брати в колі однолітків, їх цінують, з ними намагаються грати, до них прислухаються і їм намагаються наслідувати.

При всьому цьому є людина, якого вони засмучують з завидною постійністю, це їхня старша сестра Кендэс, яка з кращих спонукань весь час намагається розповісти матері про витівки Финеса і Ферба. Бідна дівчина, намагаючись довести свою правоту, пускається на всілякі хитрощі, намагається роздобути докази, знаходить свідків, навіть витрачається на купівлю фотографій, але все марно. Об'єкти, побудовані молодшими братами, безслідно зникають, а саму Кендэс власна мати починає вважати в кращому випадку обманщицею або фантазеркою, а то й просто ненормальною. Ясна річ, у цій ситуації дівчині нічого не залишається, як спробувати притиснути юних конструкторів і відновити своє добре ім'я.

Все б у неї вийшло, якби не було втручання із зовні третьої сили, про існування якої не відомо ні їй, ні Финесу з Фербом. Про те, що домашній вихованець, качкодзьоб на ім'я Перрі, насправді є суперагентом і крутим борцем зі злом інструкції не належить знати нікому, а оскільки сам Перрі дуже прив'язаний до хлопчиків, то й секрет свій зберігає дуже трепетно.

Агент Пі, а за сумісництвом миролюбний домашній качконіс, не грає в дитячі ігри, а веде небезпечну боротьбу зі злегка схиблених злісним вченим, доктором Хайнцем Фуфелшмертцем, численні винаходи якого здатні принести багато шкоди оточуючим. Саме «під роздачу» всіляких «-инаторов» і потрапляють час від часу спорудження працьовитих братів. А хоробрий Качкодзьоб при цьому змушений рятувати не лише людство в цілому, але й конкретних людей від неминучої катастрофи. Взяти хоча б американські гірки, зруйновані злим генієм, якби агент Пі не втрутився вчасно, то, швидше за все, відвідування атракціону для багатьох скінчилося б плачевно.

Фінал більшості серій серіалу про Финеса Ферба і закінчується появою Перрі, исчезавшего на якийсь час з поля зору захоплених роботою братів, і голосіннями обуреної Кендэс, яка в черговий раз не змогла довести свою правоту.

Не обходиться в мультфільмах і без сердечних справ. Так Кендэс дуже сильно захоплена Джеремі Джонсоном, почуття до нього настільки сильні, що дівчина всерйоз побоюється розриву цих відносин з-за якого-небудь непорозуміння. Навіть від змагань на роликах вона намагається відкрутитися всіма правдами і неправдами, адже суперником буде її улюблений разом зі своєю бабусею.

Діяльна дівчинка з сусіднього двору, Ізабелла дуже симпатизує юному Финесу. Є в серіалі і інші представники молодшого покоління. Грати з Финесом і Фербом дуже цікаво, так що у братів багато друзів. Дивного в цьому нічого немає, адже кожному хочеться, щоб канікули пройшли весело. Разом друзі влаштовують шоу і змагання, в загальному, веселяться, як тільки можуть.

Що ж там, у другому вимірі?

Захоплююче видовище являють собою пригоди братів у паралельному світі. Саме тут хлопці дізнаються про те, хто ж такий Перрі. Вони спочатку навіть сердяться на свого хвостатого друга за те, що він тримав у таємниці від них свої шпигунські здібності. У тому світі, який довелося побачити Финесу і Фербу все не зовсім гладко. Там навіть качкодзьоб перебуває на службі у двійника доктора Хайнца Фуфелшмертца, який досяг успіху у своїх злодіяннях. А побачивши Кендэс, брати приходять в повний захват. Справа в тому, що дівчина тут є особистістю непересічною, саме вона очолює ополчення і протистоїть підступам цокнутого професора. Побачили брати і інших своїх знайомих. Навіть з самими собою змогли поспілкуватися. Багато всього довелося їм пережити, щоб вийти переможцями з такою небезпечною халепи.

Хочете дізнатися, як все було? Подивіться пономертражный фільм, а потім запускайте гри про Финеса і Ферба! Гарний настрій, позитивні емоції та заряд адреналіну вам гарантовані! А завдяки тому, що багато гри випущені компанією Disney, діти зможуть насолодитися гарною графікою і цікавим сюжетом, який не дасть їм занудьгувати.

.