Ігри Маріо

Опис категорії

У світі виробництва комп'ютерних ігор так прийнято: у кожної поважаючої себе солідної компанії є свій талісман. Для компанії Nintendo, таким талісманом став водопровідник Маріо, який за час свого існування усел змінити кілька професій, був він і теслею, і офіціантом і навіть доктором і спортсменом. Так на самому початку цього веселого італійського мачо навіть імені не було, всі називали його ласкавим прізвиськом Стрибун. Зате сьогодні про Маріо знають практично всі. Адже мало кому вдалося увічнити себе, потрапивши на алею воскових фігур в Голлівуді, а нашому віртуальному водопровідникові це вдалося. Безкоштовний онлайн ігри Маріо сподобаються не тільки дітям, але і дорослим.

Неймовірні пригоди водопровідника

Тільки відеоігор з його участю Маріо в світі продано понад 210 мільйонів одиниць. Ось чому той факт, що Маріо в компанії зі своїм молодшим братом Луїджі з'являється на екрані, причому із завидною постійністю, зовсім не викликає подиву. До речі, поява братів Маріо в першому з фільмів теж стало феєричним: для фільму про пригоди безжурних братів знайшлося місце в Книзі рекордів Гіннесса, як для першої кінокартини, створеної на основі відеоігор. Ось уже чверть століття як існує анімаційний серіал про пригоди знаменитих сантехніків. Ігри Маріо теж продовжують виходити і з кожним роком стають все цікавіше і цікавіше.

Останній з художніх фільмів за участю знаменитих братів вийшов зовсім недавно, в 2014 році. Популярні ці красені рівно настільки, що в компанії з іншими відомими персонажами їх теж можна зустріти запросто. Якщо Соник є талісманом конкуруючої корпорації по виробництву комп'ютерних ігор, що саме по собі вже може стати вагомим приводом для зустрічі, то в компанії трьох богатирів Маріо мало хто припускав зустріти. І нехай у богатирів і Маріо дещо різні уявлення про те, як саме досягти перемоги, мета у них одна – звільнити прекрасну принцесу.

Брати Маріо: більш близьке знайомство

Отже, старшого з братів дійсно звуть саме Маріо. Молодшого – Луїджі, але так вже повелося, що цю нерозлучну парочку всюди називають Брати Маріо, втім, оптимістичним Луїджі, у сформованій ситуації ображатися нема на що: його цінують, поважають, всюди впізнають так само, як і старшого брата. Маріо – старший з братів-водопровідників. Невисокого зросту блакитноокий шатен з колоритними вусами у синьому комбінезоні і червоній кепці з великої літери М, з якої й починається його ім'я. Цей італо-американець розбирається не тільки у водопровідних трубах і унітазах. Він енергійний, спритний і сміливий, що дає йому можливість виявляти кращі з людських якостей при спілкуванні з оточуючими.

Дуже легко і невимушено його спілкування з принцесою Піч, яку час від часу доводиться виручати з лап жахливого і мерзенного Боузера. По всьому видно, що Маріо є гурманом або, принаймні небайдужим до смачної їжі людиною. І перевагу він віддає саме італійської кухні, хоча і живе досить тривалий час в Грибному королівстві, де і розгортаються основні події численних ігор, а так само художніх м анімаційних фільмів. З вантузом і гайковим ключем у руках Маріо здатний на багато що. Ігри про Маріо дозволяють вам зануритися в пригоди цього водопровідника з головою!

Ніхто і ніколи не бачив його унывающим. Йому подобається працювати водопровідником, а тунелі з нескінченних труб для нього є не тільки місцем роботи, але ще й дорогою в чарівний світ, частиною якого і є Грибне королівство. Луїджі – молодший з братів. Трохи вище свого брата. Боязким його назвати не можна, але все ж на тлі Маріо може здатися, що він злегка боягуз. Швидше за все, це не так, просто Луїджі звик хоча б ненадовго все брати під сумнів і злегка перестраховуватися.

Постійно супроводжує головного героя в його подорожі. Жодна з ігор для двох гравців не обійшлася без його участі. Дуже любить брата і цінує його думку, в той же час має свій власний погляд на речі і багато подій. Все це абсолютно не заважає знаходити компроміси і загальні рішення, особливо, якщо справа стосується підступів Короля Купи та інших черепахоподобных лиходіїв. Ігри супер Маріо найчастіше розповідають саме про пригоди двох братів.

Грибне королівство і його мешканці

Виявляється, через водопровідні труби можна потрапити куди завгодно, навіть в казковий Грибний світ, що знаходиться в чарівному вимірі. Саме під час проведення ремонтних робіт брати Маріо і опинилися вперше в Грибному королівстві, і відразу зрозуміли, що їх потребують допомоги тут. Ось так несправна каналізація поклала початок незвичайним пригодам. Отже, грибний світ надзвичайно цікавий, якщо в нашій реальності існують різні країни, то там є кілька королівств, одним з яких, Грибним, і управляє принцеса Піч Тоадстул.

до Речі, цей світ населений миролюбними грибообразными істотами, яких так і називають Тоады. Піч дуже добра і справедлива правителька, вона безкорислива і великодушна. Крім всіх своїх чеснот вона ще й приваблива. Ця зеленоока красуня з копицею струмуючих золотистих волосся і витонченою короною на голові віддає перевагу рожевому кольорі.

Врятувати принцесу – справа честі

Піддані дуже люблять свою принцесу. Цей факт чимало дратує злісного Боузера, який намагається весь час нашкодити прекрасною Піч всім, чим тільки можна. Причин для викрадення більш ніж достатньо. Справа в тому, що тільки Піч може зупиняти Короля Купу і нейтралізувати його здатності до чорної магії, хоча сама і не здогадується як саме. Ось Купа і біситься. Він систематично викрадає зеленооку красуню, іноді з метою зізнатися їй у коханні, іноді для того, щоб захопити владу в Грибному королівстві. Загалом, приводів цей лиходій, що нагадує зовні суміш черепахи з драконом, знаходить масу.

Ну а братам нічого не залишається, як вчиняти черговий рейд і організовувати порятунок прекрасною Піч. Ігри Маріо дозволять вам врятувати принцес не один десяток разів! До речі, коли добродушна принцеса після чергового порятунку починає уточнювати, що ж вона може зробити для своїх рятівників, то нерідко чує перерахування назв всяких смаколиків, які необізнана людина запросто зміг би прийняти за меню з дорогого італійського ресторану. Ось такі вони скромні водопровідники Брати Маріо, яких безпомилково впізнають любителі комп'ютерних ігор і можуть гідно оцінити любителі анімації.

.