Ігри Гравіті Фолз

Опис категорії

Неймовірні пригоди, зустріч з аномальними явищами, подорожі в паралельну реальність і маса позитиву, ось що таке ігри Гравити Фолз. Тут багато зав'язано на близнюках, а точніше на їх допитливості і потягу до пізнання світу. Вас чекають найрізноманітніші ігри, кожна з яких відкриває частину таємниці, пов'язаної з аномаліями, сімейством Пайнс і їх оточенням. Поспішайте зіграти, нічого цікавіше просто не буває.

Гравити Фолз і його мешканці

Дії всіх ігор так чи інакше пов'язані з містечком Гравити Фолз, що знаходиться в штаті Орігон. Сюди на літні канікули приїжджають близнюки, 12-річні Діппер і Мейбл. Багатьом ця невгамовна парочка знайома по мультсеріалу. Тим, хто з якоїсь причини не знайомий з аномальною зоною і її мешканцями буде цікаво дізнатися деякі факти з їхньої біографії.

  • Діппер — харизматичний безжурний брат-близнюк Мейбл. Цікавий шукач пригод. Любить точні науки. Час від часу знаходить різні частини щоденника з заклинаннями і описом паранормальних явищ і намагається докопатися до істини.
  • Мейбл — чарівна сестра-близнюк Диппера. У всьому готова допомогти братові, але іноді все ж ставить під сумнів його висновки. Про багатьох речах має власну думку. Її домашнім вихованцем є чарівна свинка по кличці Куля.
  • Дядько Стін — авантюрист за вдачею. В його житті за 70 років було багато таємниць і пригод. Має брата –близнюка імені Стенлі. Діти, яким він доводиться двоюрідним дідом, називають його дядьком або прадядей. Володіє туристичним центром зі звучною назвою «Хатина Чудес».
  • Дідусь Форд — шестипалый брат-близнюк Стіна. В молодості подавав великі надії. Автор щоденників, у яких описані загадкові явища поблизу Гравити Фолз.
  • Хезус і Венді — співробітники «Хатини Чудес» Корінні жителі містечка Гравити Форс.

Неймовірні пригоди близнят

Всі ігри Гравити Фолз, як і анімаційний серіал створені в стилі Твін Пікс. Загадкові істоти, неймовірні, що не піддаються поясненню події, паралельна реальність — все це робить ігри з цієї серії особливо привабливими.

З близнюками нудьгувати не доводиться. При тому стосується це не тільки 12 річної парочки, але і їх славних дідусів. У різноманітних іграх вони зустрічаються з нечистю всіх мастей, переміщаються в просторі, потрапляють в різні історії так чи інакше пов'язані з загадковими явищами. Квести, бродилки, стрілялки мають просто захоплюючі сюжети. Не менш цікаво в іграх надавати героям допомогу після переробок, або підбирати їм одяг для конспірації. Пазли, маджонги, розмальовки про Гравити Фолз і його мешканців теж не рідкість.

Не варто дивуватися, якщо помітите в руках чарівної Пухли автомат. Так, так, свині теж вміють стріляти, а ця свинка ще й стрибає на батуті не гірше професійного акробата, особливо якщо їй за це смачненького пообіцяють. Загалом, Пухля в іграх про Гравити Фолз часто знаходиться поруч з господинею в самій гущі подій. 15-річна Венді і 22-річний Хезус теж не залишаються осторонь. При цьому потрібно зауважити, що 12-річні близнюки нітрохи не поступаються старшим у рівні інтелекту, а іноді навіть перевершують їх.

В паралельної реальності

Окремо хочеться відзначити ті ігри Гравити Фолз, дія яких відбувається в паралельній реальності. Є у них спільні риси, пов'язані зі схожістю сюжету. Предмети в них можуть трансформуватися, приймаючи у разі необхідності різні форми. І це ще не все. Іноді поставлена задача надзвичайно ускладнена.

Ви бачите відразу двох персонажів, кожен з яких знаходиться у своїй реальності, а ось керувати можете тільки одним. У такій ситуації дуже важливо прораховувати кожен рух, адже інакше виходу з псевдореальности не знайти. Можна і на штирі наколоться і потонути в річці і в лапи всякої нечисті догодити. Грати в подібні ігри завжди цікаво. Гравити Фолз притягує, манить, кличе. Є тут маса пропозицій і для двох гравців. Кожна з них унікальна по-своєму, а всі разом вони просякнуті нальотом невідомого і загадкового.

Щоденники старого Стенлі приховують багато, вивчати їх можна нескінченно. При цьому навіть читати записи потрібно з обережністю, завжди пам'ятаючи про те, що в околицях Гравити Фолз можна ненароком викликати якихось парфумів. Хоча, з урахуванням того, що це всього-навсього гра, яку в будь-який момент можна зупинити, або пройти заново, ризикнути все-таки варто. Тільки так ви зможете переконатися, що Гравити Фолз гідне місце для проведення часу.

.